Şimdi Ara

Arkadaşlar ŞAKA olmalı Lütfen Yardım!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar normalde PS4 Pro sahibiyim. Fazla araştırmadan Red Dead falanda var hepsi vardır diyerekten gittim XBOX ONE aldım. Sırf eski 3 oyun için çünkü bende takıntı bunlar. Benim tek amacım Red Dead, Top Spin 4 ve Fight Night 4 yada Champions oynamak.
    Tabii ilk şok Red dead dışındakileri uyumlu olmaması ve geriye uyumluluğuda beklenmemesi. Neyse 4 ay sabrettim ve geçen hafta nerdeyse hiç kullanılmamış yeni nesil aleti 600e sattım.
    Neyse dedim o ki böyle 12yıllık falan boşver Xbox 360 alayım. 600tl ye teknosadan 500gb+forza horizon 2+ 2. kol şeklinde aldım veeeeeeeeee
    2. şok ne fight night nede top spin mağazada yok!!! Neyse dedim Diskini buluruz bi yerden 5 gündür arıyorum ne sanal market ne sahibinden ne forumlarda nede gitti gidiyorda.
    Hiçbiryerde yok. Allah rızası için biri yardım etsin daha ne diyim

• Bayağı bir araştırmadan iş yapılmış. Böyle aletler araştırılıp alınmalı. Forumdan birilerinden çıkar umarın oyunlar. Ya da yabancı storelara girilip gift card ile alınabilir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş sen parayı ağaçtan topluyorsun herhalde, kusura bakma da saçma sapan işler yapmışsın. Kırdır 360'ı bari online da oynarsın istediğin oyunu da indirirsin, JTAG yaptırma.
  • kardeş aynen öyle bayağı saçmaladım. xbox 360'ı xbox one dan gelen parayla aldım ama içimde acıdı yeni nesil alet 600e gitti.
    ya birazda kafa attı o yüzden sıfır 360 aldım. hazır 2 kol var Pc de kullanırım falan 500gb ayrıca forza 2 var.
    kafamın atması millet acayip açgöz yurtdışında 60-150 euro arasında olan 2. el Ps3 ve xbox 360 piyasası güzelim ülkemde 400den başlıyo 1500 liralara kadar çıkıyo. maşallah hele kırılabilen makineler 700den başlıyo kinectli falan set halinde 1800e bile gördüm. acayip fırsatçılar.
    onun için elin kullanılmış kim bilir cafe makinesini niye alayım dedim 2. el oyunları bulurum illaki ucuza dedim ama işte gel görki orjinal bu istediğim oyunlar yok.
    Ne yapacağımı bilemiyorum üstte arkadaş gift falan demiş ama anlamadım pek
  • Chandler Bing kullanıcısına yanıt
    umarım forumdan çıkar dediğin gibi. tabii çakallık etmeden hazır buldum dayı yı diyerekten fiyat biçmeyen bir arkadaş çıkar
  • Hocam iki googleye yada youtube de arataydın bunları yapmazdın bence hepsini hak etmişsin akılsız başın cezasını ayaklar çeker misali olmuş biraz. Hayır en kötü buraya yazıp sorsaydın biri cevap yazardı bence

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    aynen öyle ama bunuda satıp ps3 almamalıyım tam epic fail olur artık bu noktada bir çare olmalı. Forumda bir insan evladında vardır oynamıyodur belki satar diye düşünüyorum. birde birşey dikkatimi çekti usa markette oyunlar var en azından fight nightı gördüm. acaba ordan alsam dijital olarak oynatırmı. yoksa pal ntsc olayımı yaşanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: exseri

aynen öyle ama bunuda satıp ps3 almamalıyım tam epic fail olur artık bu noktada bir çare olmalı. Forumda bir insan evladında vardır oynamıyodur belki satar diye düşünüyorum. birde birşey dikkatimi çekti usa markette oyunlar var en azından fight nightı gördüm. acaba ordan alsam dijital olarak oynatırmı. yoksa pal ntsc olayımı yaşanır

Region free ise açması lazım ben xbox 360 kırdırıp oynadığım için bir fikrşm yok imkanın varsa kırdır derim.

• Böyle saçma alışverişte ilk defa görüyorum ama heralde para havadan gelıyor...helekı sıfır xo yu falan 360 fıyatından satmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps3 almalıydın baştan, boşa masraf etmişsin. Neyse xbox a en azından Türkiye de bulaşmaman gerektiğini öğrenmiş oldun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam amazon.co.uk'den alabilirsiniz. Ürün + kargo en ucuz alabileceğiniz satıcılar bunlar:

Arkadaşlar ŞAKA olmalı Lütfen Yardım!!!
  • mustimman M kullanıcısına yanıt
    bunu bende düşündüm hatta amazon.de den. 2. el olması sorunmu acaba gümrük için 30euro altı ama satıcı amazon değil ve 2. el ya o açıdan. Sen aldınmı bu şekilde hiç
  • exseri kullanıcısına yanıt
    Evet amazon.co.uk'den Musicmagpie kullanıcısından aldım. Sorun yaşamadım.

Tabii bu sorun yaşanmayacak anlamına gelmiyor ama TR'de hiç bulunmayan oyun için denenebilir belki.

Kullanıcı derecelendirmeleri bu şekilde:
    momox co uk -> 98% positive in the last 12 months (105833 ratings)
    pandagames -> 93% positive in the last 12 months (5200 ratings)
    gerçekten teşekkürler. Bunu düşünmüştüm ama 2.el yurtdışı şüpheliydi. birde usa gift code alıp birde usa hesap ordan dijita indirme var.
    Ama sen haklısın 5euro falan kargyla 15 olur(60Tl). bu kadar konsol masrafından sonra denemeye değer. bu arada gift code alıp usa hesap açma ve ordan alma olayında region olayı varmı yada başka sorunlar bilen cevap verirse sevinirim
  • exseri kullanıcısına yanıt
    Gift card olayını çok iyi bilmiyorum.

Kendi 360 konsolumda USA hesabım var ve Gold üyelik satın alabilmiştim. Oyunlarda hiç denemedim.
    Evet arkadaşlar ne kadar akılsızmışsın diyenlerede parayı asansörlemi kazanıyosun diyenlerede cevaplayan herkese teşekkürler.
    Ama özellikle mustimmana. Onun cesaretlendirme ve gazıyla amazon.de de aynı satıcıdan 4.9euro topspin+ 9euro fight night champion + 12küsür euro paketleme ve kargoyla 27euroya sipariş geçtim.
    Aynı satıcı olduğundan sığır değilse tek paket yapar ve 30Euro altı olduğu için gümrükte sorun olmaz umarım. Olursada olur altı üstü 100tl sonuçta parayı ağaçtan topluyorum
  • Rica ederim hocam

• Hocam sen ne etmişssin ya.Xbox one satıp, 360 almak offfffff
  • Hahaha çok eğlenceli konuymuş:

http://xenia.jp/compatibility/

Burdan istediğin oyunu arattır emulatörü düzgün çalışıyorsa direk pc de oynayabilirsin.
  • Dark_Soul kullanıcısına yanıt
    Kardeş xenia ve ps3 olan emülatörü yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum. Bir cacık olmaz adam gibi karşısına geçip rahat oynamak için en az 5-10 yılları var. 2000yılında çıkmış (17yıl) PS2 nin emülatörü PCSX2 bile ancak son 2yıldır oda high-end pc lerde sorunsuz çalışıyor. Kaldıki hala Shadow of colosus gibi oyunlarda ses hataları veriyor cazır-cuzur sesler içinde oynuyosun.

Nerdeki Cell mimarisiyle(çoklu işlemci çekirdeği) (IBM) yapılmış PS3 ve ona benzer yapıdaki XBOX360 emülatörü. Ha internetteki vidyolara bakıp aldanmayın düzgün oynanan oyunlar arkade tarzı basit oyunlar. Daha 1hafta önce red dead redemption açıldı diye vidyo yayınlandı izle istersen. Dikkat edersen adamlar açıldı diye seviniyo ne oynaması.

Şuan piyasada Yeni nesil konsol sayabileceğimiz sadece NİNTENDO Wİİ U konsolunun emülatörü(Cemu) iyi bir işlemci ve ekran kartıyla sorunsuz oynatabilir durumda. Onun sebebide Wİİ U'nun donanımı PS2den (PS3 değil bak) hallice olduğu için nispeten rahat emüle edilebiliyor. Tabii 30-60FPS ve sorunsuz oyun için yine i7işlemci falan lazım.(Bu arada sistemim i7-4770K,16GB ram ,6GB GTX1060) Yani piyasadaki tüm emülatörlere hakimim çünkü yaş 32 ve atari salonu kültüründen geliyorum anlayan anladı

Sonuç olarak dostum önerin için sağol ama PS3 ve Xbox360 için emülatör düşünenler boşa heyecanlanmasın en az 5-10sene lazım. Okadar zamaqna kim öle kim kala

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.