Şimdi Ara

Arkadaslar Saçkıran Olustu Ve Desteklerinizi beklliyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
22.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum bendede çıkmıştı 1 ay gibi bir sürede geçti Allaha şükürler olsun.. Oraya her gün 2 diş sarımsak sürüyordum bastıra bastıra çok büyük etkisi oluyordu.. Üzerinede beklazonun losyonundan sürüyodum.. Tamamen stres kaynaklıdır bulaşıcı değildir.. KESİNLİKLE STRESDEN uzak durman gerekir aksi taktirde büyüyebilir..

Saçlarını kestirmene hiç gerek yok.. Doktora gidebilirsin.. Ben doktorla hiç uğraşmamıştım.. Sarımsak çok büyük etki yapıyor sarımsak sürmeyi unutma
  • Elbette önce doktora başvurulmalı ancak sarımsakla yapacakalra önerim şu; Sarımsağı deriye değil,deri altına temas ettirmeniz gerekiyor yani deriyi kaldırmanız şart.
  • hocam ilgiler icin ayrı ayrı tskler.. ben zaten önceki msjlarımda söyledigim gibi berber arkadasım keceyle kanattı biraz sonrasında sarımsak ve sirkeden olusan bir ilaç sürdü.. cok kötü bir acısı var.. su an 5 gündür kullanıyorum ve halen acı duyuyorum.. kabuk tutmaya basladı gibi.derinin altına işledigi kesin o acıyla . doktora gitmeme kararı aldım gibi ama gidede bilirim.. cükü doktor olanları görünce ilginç tepkiler verebilir
  • Geçmiş olsun arkadaşım.Gerçek tedavi istiyorsan mutlaka doktora görünmelisin.
  • Geçmis olsun.Benim anliyamadigim.Stresle olan bir hastaligin sarimsak veya alkol gibi mikrop öldüren bir seyle geçmesi ilginç.Yani çeliskili.
    Eger stres ile ilgili veya vücut yapiyorsa galiba daha çok hormonal bir ilaç olmasi lazim.Kortizon gibi.
  • Şuan bendede bu sorun var , ilk hafta bir ilaç vermişti doktor onu bir hafta kullandım ama sonradan kullanmaya başladım şimdi sacım uzadığı için belli olmuyor bende takmıyorum inşallah kendiliğinden geçer..
  •  Arkadaslar Saçkıran Olustu Ve Desteklerinizi beklliyorum
  • benim de kardeşimde var.yıllardır her türlü tedaviyi uyguladık fakat geçmiyor.daha doğrusu geçiyor yeniden başlıyor.psikolojik sanırım.
  • sarımsak en iyi tedavi diye biliyorum
  • su an icin benimki de arkada oldugu icin belli olmuyor.. ever kortizonlu ilaçlar veriyorlar doktora gidince.. ama arastırmalarım sonucunda en etkin tedavi yöntemi alternatif tıp :) Belli olmadıgı icin ben de cok takmıyorum ama işte baska yerlere atlamasında cekincem.. Su KPSS denen illeti atlatsam sanırım sıkıntı kalmıycak :)
  • ss koyarmısın merak ettim ya
  • Su an için biraz kabuklandı ama resim cektirtebilirsem koyarım :) cok ic acıcı vir durum degil ama
  • sarımsak ile geçiyor
  • Tanıdığım bir amcamız mafya vb... tehdit almıştı,adamcağızda 1 günde okkalı bir saçkıran çıkmıştı.

Nedeni de,mafyanın vurduğu bir insanı,yaralı iken yolda görüp arabası ile hastahaneye götürmek.
  • Resim eklendi.. dedigim gibi biraz kötü durumda...

Arkadaslar Saçkıran Olustu Ve Desteklerinizi beklliyorum
  • Dostum benimde aynı şey geldi başıma hemen hemen seninki kadar, sarımsak tedavisi uyguladık olmadı doktora gittim merhemler verdi olmadı sarımsak sürmekten kafa tasım yamuldu yinede çare olmadı. Belki çıkar ümidiyle her yaz kafayı kazıttım (defalarca) :) yine olmadı yaklaşık 14 yıldır kafamda, şimdilik saç kapatıyorda karizmayı kurtarıyoruz. Ama psikolojik olarak rahatsız ettiği kesin. Şimdide acaba oraya saç nakli yaptırsam o bölgece saç tutar ve uzarmı diye merak ediyorum.
  • her bünyede farklı tepkiler veriyor tabiki tedaviler.. ama sac naklinin işe yarayacagını sanmam ki sonucta yine vücyt red edecektir... durdu ise belki tekrarlamaz...
  • Çok kötü bişey ya bende saç kıran olmamasına ragmen daha kötüsü var egzema ve bu yayılıyor.yaklaşık olarak 4 5 aydır bunla ugraşıyorum :( Doktor iki tane losyon verdi fazla etki etmedi arkadaşım televizyonda bi reklam ggörmüş. Saç diplerini temizleyen saç tellerini güzçlendiren bi set varmış. onu dene dedi? Site buhttp://bitki-derman.net/. Deneyen var mı?
  • Hocam ben kendim denemedim bir arkadasım daha önerdi.zaten su an için kabuk tuttu sackıran olan bölge.. 1-2 ay beklmeme gerekiyor gelişmeler icin.. zaten bu konuya yazıcam gelişmeleri
  • Arkadaslar güzel bir gelişme :) 5-6 gün icerisinde kabuk tutmustu ve ardından su an icin kabugun üstünde cok kücük de olsa tüy gibi saclar cıkmaya basladı.. elle hissedilebiliyor hatta dikkatli bakıldıgında gözle de görülebiliyor.. 1-2 haftaya zaten daha da uza.. kabukla birlikte dökülecek ama sac cıkacagına dair bir işaret ;) gercekten etkili bir yöntem herkese tavsiyte ediyorum...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.