Şimdi Ara

Arkadaşlar Ps3üm 3K oldu Yardım :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 20gb yurtdısı garantisiz bir makinam var makina acılırken yada menude yada oyunda donma ypıyor bazen sarsınca duzeliyor acıtım icini her yerini kurcaladım fanları temizledim kremleri sordum genede fayda etmedi bir cozum var mı bildiginiz powerdan supheleniyorum...

acil cvp bekliorum

• ps3 te 3k diye bi sorun yoktur sadece ps3 ün power ışığı yanıp sönmeye başlarsa çok ısındığı anlamaına gelir
  • Eğer oyunda donma oluyorsa oyun diskinin altını sil.Parmak izi filan bu gibi sebebiyetlere yol açabiliyor.
  • ps3 u klimali bir ortamda etrafi acik bir yere koy klimanin derecesini indirebildigin kadar indir ve 10 dk bekle

10 dk sonra git ps3e bak ciziksiz izsiz tyertemiz bir cdyi makineye koy bak bakalim tekrar isiniyor ise makinede bir problem vardir garanti varsa garantiye kos
  • ya adamın kliması yoksa ... bence uygun fiyatlı metal bir vantilatör al(69ytl filan ama almana değer iyi hava üflüyor..) akşam çalıştır vanitlatörü ps3e doğru ayarla .. odada durma .. 30dkka sonra gel kemi ron un dediği gibi temiz bir cd yi koy olmassa bir daha dene olmadı garantiye... yada akşam balkonda bırak 1saat kadar çok kuş geçmiyorsa 2 saat bırak sonra içeri girip çalıştır...
  • makinada ısı elbette var vga goruntusu karısıyor surekli ama fanla olmadı yani denedim zaten altındaki fanın masaallahı var bulamadım bir turlu sorunu gpu dan yapıyor bence ısı gecmek yemedi lazer ısı olmadıgı icin onuda kullanamadım acaba boyle sorunla karsılasan var mı yoksa ps3 te mi brick oldu yazılım falan degil sorun butun update denedim...
  • Yok Mu Cozum Bulaacak Arkadaş...
  • H. diskini çıkart tak.O zaman düzelir belki.Sarı ışık hatası veriyor mu?
  • FAKE !
  • hayır vermiyor sarı ısık hatası grafik karısıyor fake diyen arkadaşta inanmiyorsa yolla 300 ytl koyayım kutuya vereyim sana cihazı :D 300 ytl ps3 sahibi olursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: semsa54

hayır vermiyor sarı ısık hatası grafik karısıyor fake diyen arkadaşta inanmiyorsa yolla 300 ytl koyayım kutuya vereyim sana cihazı :D 300 ytl ps3 sahibi olursun

Neden 300 YTL ! Açmışın mmacun surmusun bide nasıl açyıp neresine ne sürdüysen artık ! Sen bi videoya çek inanalım !
    Sonra söz alıcam senden cihazı 200 YTL^'ye ! 3K vermiş diyo ya ! AMTÖR FAKE
  • bu gece cekeyimde gor sen sonrada herhalde sende 3k verirsin buralardan :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdfg_1453

ps3 te 3k diye bi sorun yoktur sadece ps3 ün power ışığı yanıp sönmeye başlarsa çok ısındığı anlamaına gelir

adam şakasına yazmış o kadarını da biliyodur heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: E3

FAKE !

asıl sen fakesin 5 temmuzda üye olmuşsun fake dediğin adam ocakta üye olmuş
  • Getti gül gibi makina
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2P@C

quote:

Orjinalden alıntı: E3

FAKE !

asıl sen fakesin 5 temmuzda üye olmuşsun fake dediğin adam ocakta üye olmuş

Peki yanmamış mı ? Hani "OCAK" Falan
  • Eğer makina fazla ısınıyorsa üst kapağını aç 15 dk falan vantilatör tut vs. sonra bak bakalım gene olcak mı ? olursa servise gider paşa paşa
  • bence arkadası ciddiye alalım bıraz sebep 3 k değil belki ama elimde 2 adet makına var birisi Garantili!!!

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/7e45022e88c656a0943ae961cf686df611e21b682f11b2c8ecad23304e1f27fb8dabd020b8d83f1ec588c8b647e631bfa27d21a0a94329c415588
  • espri mi yaptım ?
  • HAYIR KİŞİSEL DEĞİL genel bir Tii ye alınma var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.