Şimdi Ara

Arkadaşlar Merhaba 100 bin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 100 bin tl param gelicek yakında arkadaşlar.Şuan kendi işimde devam ediyorum sizce dolarmı yapmalı euromu Param güvenli şekilde nasıl erimez.Yoksa Tl faizdemi kalmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bitcoini isterseniz araştırın uzun vadede güzel kâr getirir araştırdıktan sonra kafanıza yatarsa 100.000 TL'lik paranızın %20-%25 ile alıp kenara atabilirsiniz kalan kısmı ile euro alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

Bitcoini isterseniz araştırın uzun vadede güzel kâr getirir araştırdıktan sonra kafanıza yatarsa 100.000 TL'lik paranızın %20-%25 ile alıp kenara atabilirsiniz kalan kısmı ile euro alabilirsiniz

Bitcoin Almam hocamda Euro Mantıklımı sizce şuan almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bu hükümet başımızda oldukça ve yatırım politikalarını değiştirmedikçe euro da dolar da düşmez diye düşünüyorum. şahsen kıyıda köşede birikmişim olsa dolara gömmeyi düşünüyorum ama yok :D

bu sene sonu için tahminler 4 tl idi ve tuttu. önümüzdeki sene içinde 5 5.5 rakamları dolaşıyo ortalarda :/

tabi ytd :D
  • Risk algınıza bağlı. Mevduatta durursa erimez, enflasyon ve azıcık da üzerinde getirisi olur. Garantili yatırımdır, düşmez. Döviz-altın-borsa-gayrimenkulde kazanç-kayıp olasılığı var.
  • Bitcoin nasıl almıyorsunuz :) Şuanda dünyanın en iyi yatırım aracı Bitcoindir. Bana çok para lazım değil az parayla idare ederim diyorsanız euro dolar sizin için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.