Şimdi Ara

ARKADASLAR MEGANE YADA TOYOTA...FIKIRLERINIZI BEKLIYORUM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 23000 ytl param var,bu fiyata 2005 megane 45000 de 1.6 16V dynamique full+full paketini ve toyota 2005 1.6 16V terra ve sol paketlerini buldum,inanılmaz tereddutte kaldım,sizlerin kıyaslamalı fikirlerinizi bekliyorum...

• Corolla, Megane'ı parça parça yer öğütür. Sonra bütün olarak geri çıkartır.
  • bu degerlendirmeyi hangi acıdan yaptın?konfor,piyasa,kalite...?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Corolla, Megane'ı parça parça yer öğütür. Sonra bütün olarak geri çıkartır.

DH'e hoşgeldiniz.

Herkes Corolla der.
  • her türlü corolla derim.bende bi ara 2005 terra hb vardı gerçekten çok ekonomik araçtı.vvti motoru sınıfında liderdi.çok atikti 0-100 10.2 sn bu arada.....bi kere hiç unutmam 180 de kazık fren yapmıştım bana mısın demedi çok güzel durdu.

araçta düşük devirde motor sesi yok.ama çok yüksek hızlarda her arabada olduğu kadar lastik sesi alıyor.

bence o kasa corolla süper tavsiye ederim
  • corolla tabikide ama donanım olarak megane öndedir bu bir gerçek
  • donanım , karizma , parça fiyatı ve servis, piyasa satışı düşünülürse megane
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXPOXL

donanım , karizma , parça fiyatı ve servis, piyasa satışı düşünülürse megane

Şu meganın karizmasını bir ben göremedim.
  • Arkadaşım burası DH ve burada en sevilmeyen otomobil Megane'dır.Çok az kişi megane al der sana.Bende onlardan biriyim.Her türlü megane görünüm,konfor,yol tutuş,donanim, güvenlik,iç mekan büyüklüğü,frenler,yalıtım vs.Corollanın önde olduğu iki şey performans ve daha sorunsuz oluşudur onun dışında meganeyle kıyas kabul etmez.Son kasa corolla olsa corolla derdim fakat bir önceki kasanın megane 2 karşısında şansı yok.
  • reno alırsan tamirciyle akraba olursun.
    toyota alırsan sanayiye ilk 10 yıl arıza yüzünden hiç uğramazsın.
  • Ya Toyota Corolla 2001 de çkmış bir areaçve kasa değştirdi, içi de hiç hoş değil

Bence Megane çok daha hoş ve teknolojik olarak daha üstün, daha yeni bir araç Megane daha iyidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Corolla, Megane'ı parça parça yer öğütür. Sonra bütün olarak geri çıkartır.

Yıllardır düşünürüm neden MEGANE bu kadar satıyor diye sonunda belli oldu.Toyota COROLLA PARÇA PARÇA ügütmüş sonra bütün olarak çıkarmış.Türk halkıda MEGANE demiş.

Corolla 2002 deki terra kasasında hüsrana ugrarken.Megane I en çok satılan otomobildi.

• bence bu soruyu tarafsız 100 kişiye sorsan (tabi anlayan kişiler olmak kaydıyla) 80 i corolla der. ben de öyle diyorum. megane her nekadar büyük, karizmatik, çok satılan ve ikinci elde üzmeyen, servis ve yedek parça açısından daha avantajlı olan bir araba olmasına rağmen uzun yıllar binmeyi düşünen birisiysen corollayı şiddetle tavsiye ederim. çünkü sorunsuz bir araba. heleki sol ise ve de km si de azsa. megane alacak kişi bence biraz şanslı olmalı yoksa servis yollarını aşındırır. bir fransız japonla baş edemez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: asbengu

reno alırsan tamirciyle akraba olursun.
    toyota alırsan sanayiye ilk 10 yıl arıza yüzünden hiç uğramazsın.

Arkadaşlar yorum yapıyorsunuz ama tamamen varsayıma dayanarak.Genel olarak toyota daha sorunsuzdur bunu herkez kabul ediyor zaten.Fakat meganede kağıt helva değil sahip olup sorunsuz şekilde binen çok kişi tanıyorum.
  • Megane.
  • Konu başlığı çok garip.

Megane bir markamı ?

Yada Toyota herhangi bir markanın modelimi ?
  • toyota corolla tabiki
    toyota corolla en başta söylenecek ilk şey "sorunsuzluk" olacaktır
    renault içinde mantıksız servis politikaları ve yetkili servislerinden uzak durulması gerektiği olacaktır
  • Megane güzel ama (sadece 2008 full+full privelege) Corolla
    özellikle sabit maaşlı biriysen veya sanayide bir tanıdığın tanıdıktan ziyade dükkanın yoksa kesinlikle Corolla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik -- 18 Kasım 2008; 0:31:31 >
  • Megane güvenlik, yol tutuş, yalıtım ve konfor gibi konularda üstün.. Donanımı saymıyorum bile.. Corolla nın tek artısı daha sorunsuz olması..
    Ben Mégane ı tercih ederdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

Ya Toyota Corolla 2001 de çkmış bir areaçve kasa değştirdi, içi de hiç hoş değil

Bence Megane çok daha hoş ve teknolojik olarak daha üstün, daha yeni bir araç Megane daha iyidir

Corolla 2001'de mi çıktı? Babacım kafan mı güzel?

quote:

Orjinalden alıntı: LENCER
    Yıllardır düşünürüm neden MEGANE bu kadar satıyor diye sonunda belli oldu.Toyota COROLLA PARÇA PARÇA ügütmüş sonra bütün olarak çıkarmış.Türk halkıda MEGANE demiş.

Corolla 2002 deki terra kasasında hüsrana ugrarken.Megane I en çok satılan otomobildi.

Kim hüsrana uğradı kim çok sattı diye mesaj yok burda. Kendi kendinize laf çıkartmayın aradan. Hüsrana uğramış olabilir. Ama daha sağlam. Bu gerçeği değiştirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 17 Kasım 2008; 1:28:12 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.