Şimdi Ara

Arkadaşlar LED TC ve Bilgisayar Bağlantısından Anlıyan Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Kısa Süre önce Vestel Performance 24VF3045 24 İNÇ Led tv aldım
    Bunu bilgisayarıma bağladım Görüntü alabiliyorum Fakat Çok kötü Windows Temalarının kenarlarında Hep Tırtıklı
    Ne bilim bulanık Saçma sapan Bir görüntü yazıalr Okunmuyor Acayip Derecede Kötü bir Görüntü Ama Film Yad HD resim açıyorum Görüntü İnanılmaz
    Kaliteli Lütfen Yardımcı Olun bunu nasıl PC moduna Güzelcene Ayarlıya bilirim.

• hdmi ile mi baglanıyosun?
  • Hayır VGA ile bağlıyorum Ekran kartında HDMI Girişi yok Bende VGA ile bağlıyorum DVI çıkışı var Ekran kartında ama DVI çıkışı bu seferde Led tv de Yok nasıl halledicem bilmiyorum
    Aldığıma Pişman Olmuş gibiyim Ekran Kartım NVIDİA GeForce 8500 GT

Bilgisayar Özellikleri

İşletim sistemi : Windows 7 Ultimate
    Ram : 8 GB
    İşlemci : Quad Core 3.00 Ghz
    Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 8500 GT
    Led Tv : Vestel 24VF3045 24 İnç Led TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ganie -- 22 Kasım 2014; 15:51:44 >
  • Yardım Edebilecek arkadaş yokmu ?
  • Bir Kaç gündür Çektiğim Bulanıklık ve Görüntü Sorununa Çözüm.. Buldum
    Arkadaşlar Eğer Led Tv Alıp bilgisayar Monitörü olarak kullanmak istiyorsanız. Kesinlikle ve Kesinlikle VGA çıkışı olarak Bağlamayın VGA çıkışı DVI dan %25 HDMI %75 daha bulanık daha kalitesiz bir görüntü Alıyor
    Eğer Ekran kartınızda HDMI çıkışı yoksaaa.. yetkili bir mağazadan bilişmlerden yada televizyonculardan yada İnternetten HDMI to DVI bir kablo Tehmin edin LED tv HDMI ayarlarına getirdiğiniz zaman 1080p 1920*1080 doğal olarak kendisi Görüntüye hakim olacaktir
    İyi Günler..
  • Çözümü paylaştığınız için sağolun hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.