Şimdi Ara

Arkadaşlar kararsız kaldım.. ne yapayım sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 13 aydır 16 Mbps ye kadar adsl kullanıyorum.. akk 75 gb .. süperonline Mail attım bu gün aradılar .. fiber yok dediler sizin orada ama vdsl var dediler ve isterseniz 24 mbps ye kadar hızı olan tarifeye geçirebiliriz ama 24 ay yeni kontrat yapmamız lazım dediler .. kontrat işini duyunca bir düşüneyim dedim.. seneye ne olacağı belli olmaz.. gerçi memnunum bir sıkıntımda yok ama mayıstan sonra kota dolunca hız 5 yerine 8mbps ye düşsün istediğim için tarife değiştirmeye kalktım.. sizce ne yapayım 24 lük pakete geçip 24 ay tekrar taahhüt vereyim mi yoksa böyle kullanmaya devam edeyim mi? Her ay 100 gb üzerine çıkıyoruz tv netflix vs derken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı ikilemdeydim bende 24 e gectim iki yıllık taahhutle. kontrat olmadan uygun fiyat olmuyor malesef. ben ttnetten memnun oldugum için burdan devam ettim sizde 24 e gecin derim az bir fiyat farkı var 5 yerine 8 almak mantıklı
  • Kardeşim merhaba nasılsın. Kesinlikle iki sene taahüte girme bence.
  • taahhut vermeden uygun güzel bir tarife linkini arkadaşla paylaşırsak daha faydalı olur işine yarar konu sahibinin ve okuyanların diye düşünüyorum
  • Sizi hala uyandırmamışlar mı ? #uyandırıyoruzhttp://turk.net

Reklam gibi oldu ama mademki bölgede VDSL var bir şansınızı deneyin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plusnettr P kullanıcısına yanıt
    üstat merhaba.. turk net i biliyorum ama hali hazırda devam eden bir kontratım var.. iptal etmeye kalksam dünyanın parasını çıkarırlar bana
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ustam iyiyim.. sen nasılsın?? bende yeni taahhüt vermeyi pek istemiyorum
  • 24 Ay yeni taahhüte gerek yok hocam müşteri avı resmen sen arayıp bir üst pakete geçmek istiyorum de büyük ihtimalle zaten VDSL'e geçiş yapacaksınız bu süre zarfında internet 5 - 7 gün kesilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    sabahtan beri bir çok yer ile görüştüm.. maalasef adsl den vdsl geçtiğim için kontrat yenileniyormuş.. ve işin ilginci bir de ceza ödeyecekmişim:) 790 tl cik:) 10 ay daha beklerim ..kontrat dolunca bakarım başımın çaresine.. bu nedir Allah aşkına:)
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    bende adsl den vdsl geçtim ttnet içinde kaldım tabi yaklaşık 10-11 yıldır kullanıp memnun olduğum için başka servislere geçmeyi düşünmedim. taahhütüm bitmesine 2 ay vardı şöyle bir kural var heralde taahhüt bitimine 6 ay kalanlar farklı tarifeye geçebiliyor ceza ödemeden sistem geçişimi yaparken bende herhangi bir ceza çıkarmadı ilk gelen faturada görecem artık
  • Ben kalsın artık dedim.. önümüzdeki dönem bakarız gidişata göre... belki başka şirkete geçeriz.. belli olmaz bundan sonra
  • Arkadaşlar superonline'da şöyle bir avantaj var. Adınıza kayıtlı işyeriniz var ise şahıs veya şirket farketmeden resmi olarak evinizde kullandığınız aboneliğinizi kurumsal aboneliğe çevirebilirsiniz. Superonline kurumsal aboneliklerin fiyat ve teklifleri bireysele göre daha uygundur. Yine evde başka operatörünüz superonline değilse bu şekilde resmi olarak internetinizi taşıyabilir yada yeni alabilirsiniz. Her hangi bir turkcell kurumsal bayisine başvurmanız yeterli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.