Şimdi Ara

Arkadaşlar bu program çok acil lazım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar babam kardfesıme pc yi yasakladı ancak ben gırdıgını dusunuyorum pc de ne yapmış nereye gırmıs ne oynamıs hepsını nasıl bı programla ogrenırım ismi ne bu programın?

• Böyle bi sanal history veren program hiç duymadım, yani geçmişi kaydeden. Ama direk Yönetici olarak şifre koyabilirsiniz. Yok benim kardeş biraz cin, onu çözer diyosanız BIOS'a şifre koyabilirsiniz; böylece daha Windows açılmadan şifre ister.
  • bu program sayesinde sen evde yokken pc de ne yapıldığını çok rahat görebilirsin.umarım işine yarar

http://www.zemericks.com/software/cw_setup.exe
  • quote:

Orjinalden alıntı: uaamca

bu program sayesinde sen evde yokken pc de ne yapıldığını çok rahat görebilirsin.umarım işine yarar

http://www.zemericks.com/software/cw_setup.exe

Direk .exe linklerine dikkat.
  • Yanı bu benım pc deyse mısal ben bunu nasıl anlarım yanı programın varlıgını hısseder mi ve o program işe yaramadı
  • Şimdiki çocuklar cin gibi. Bence babası yasak koyduysa ona laf düşmez; direk şifre koyun gitsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Algol Perseus

Şimdiki çocuklar cin gibi. Bence babası yasak koyduysa ona laf düşmez; direk şifre koyun gitsin.

Haklısınız üstadım..Zaten laf dinlemiyorsa pcyi nahoş amaçlar için kullanıyor olması kuvvetle muhtemel..
  • keylogger kur kendin kurduğun içişn sorun çıkmaz n-keylogger 2.0 tavsiyemdir istersen gönderebilirim hem mailde gönreriyor log ları eve gelmesen bile kontrol edebilirsin.
    sempatik_child@hotmail.com ekle gönderirim sana veya googleden arat n-keylogger diye
  • uğraşma biosa şifre at onunda tek çözümü anakartın pilinin çıkması ama kesin işini görürü kim olur olsun okadar ileri gidemez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.