Şimdi Ara

Arkadaşlar bi yardım edin: Iphone 5s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el iphone 5s 16gb buldum 20 ay garantisi var temiz 1250tl dedi sizce değer mi. android de iyi bir telefon bulamadım xperia aqua m4 almayı düşündüm. O da çok iyi gelmedi. tlf öneriniz varsa söyleyebilir misiniz.

• Sıfır galaxy alpha al samsunga herzaman karşîıyım ama 2ele daha cok karsiyim.gercekten ne oldugunu bilmedigin telefon alinmaz.o kutusunu ilk actigindaki zevki cihazini ilk haftalardaki korudugun besledigin sevgimolmaz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temizse pilinde kozmetiğinde sıkıntı yok değişeni yoksa kaçırma.İyi fiyat vermiş.2.ELİ şuan 1300-1400 civarında 5S'in.İphone değer kaybetmeyen bir telefon.Yılda 1 ya da 2 yılda 1 telefon çıkarır.Müşteriye önem verir.Samsung gibi çingen markası değildir.20 telefon çıkarmaz 1 yılda.Bu yüzden değer kaybetmez sürekli değer kazanır.Dolar arttıkça iphone artar.

Temizse 2.el demem veririm o parayı.Bende 5s kullanıyorum tasarımı metal kasası mükemmel stabilitesi.Hayarn kalırsın.Donma kasma yapmaz asla.İos 9 güncellemesi de alacak yakında..Kesin al...
  • Samsung almak istemiyorum dediğiniz gibi çok telefon çıkarıyor. Telefonları stabil değil. Sıfır almak daha mantıklı ama sıfırı 2000li seviyelerde. daha iyi öneri çıkmazsa yarın alacağım yorumunuz için teşekkürler.
  • 4 inçlik iPhone ların son temsilcisi ve en iyisi alınır ama o fiyata zenfone 2 olması lazım

• Zenfone 2 almak için çok bekledim ama tasarımı çok kötü geldi. ve daha küçük telefon almaya karar verdim. maksimum 5 inçlik telefon almayı düşünüyorum.
  • Zenfonenin Turkiyeye verdiği değer ortada bence uzak durmalı dunyada çıkan telefonu 5 6 ay sonra kullanmak 2.sınıf insanı hissiyatı uyandırıyor bende

• albertandersen kullanıcısına yanıt
    Bende i6+ var 6 inç telefon boyutunda cidden büyük geliyor 5.2 inç ideal veya 5.5 inç olabilir ama iPhone gibi alttan üstten boşlukları olmaması lazım.
    5S de bence çok ufak ama seçim senin bence zenfone den boyutu Yüzünden vazgeçme çünkü batarya problemide var iphone de

• Bence en iyi telefon tasarımı iphone'da. zenfone 2 özellikleri ve fiyatı baya iyi ama tasarımda önemli benim için. yorumunuz için teşekkürler.
  • Universite ogrencisi isen 5s al millet artik itiraflarini 5s li genc diye atiyorr

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.