Şimdi Ara

Arkadaşlar araç tercihim hangisi olmalı, Lütfen bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selamunaleykum arkadaşlar max 20 bin liraya kadar araba tercih edeceğiz iki araç arasında kalıyoruz bunlardan birisi bildiğiniz 2000+ model toyota corolla ve digeride piyasada pek bulunmayan ama özellikleri ile döneminin donanım canavarı olan Fiat stilo. Aslında stiloyu çok beğendim ama piyasada az olması tutulmaması sebebi ile çekingen kalıyorum sizce hangisi daha mantıklı secim olacaktır? İkisi içinde aşağıya ornek ilan bırakıyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2004-fiat-stilo-dynamics-skydom-297193507/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-1999-toyoto-corolla-1.6-abs-klima-full-297315929/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• E segment düşünürseniz 1998 Omega tercih edilebilir.
  • tabi ki corolla 1 senedir otomatiğini kullanıyorum sıfır sorun-sıfır sıkıntı..ama tabi bakımlı ve hırpalanmamışsa...
  • mczb57 kullanıcısına yanıt
    ben hasarsız, tertemiz yine ilandaki gibi dynamic ve full 2005 model stilo'yu (son senesinde de 12bin liralık masraf yapmıştım) daha 5 ay önce 19'a sattım. hasarlı bir stilo 20 etmez asla. stilo güzel dolu bir araçtır ama beyin arızası olursa çok üzer. ayrıca parçası da diğer araçlara göre pahalıdır. parça bulma sorunu olmaz ama servislerde hazırda parça olmadığı için arıza tesbit esnasında sıkıntılar oluyor, başıma geldi. bir daha az satan araç almam sırf bu sebepten. corolla daha yaşlı ve kesin donanım olarak daha zayıftır ancak satarken de kullanırken de üzmez diye düşünüyorum. ikisinin de kmsi fazla düşük. ya oynandı ya da garaj arabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

E segment düşünürseniz 1998 Omega tercih edilebilir.

suv düşünüyorsa da range rover olabilir...

arkadaş ne istediğini yazmış, bu bizim değil arkadaşın rüyası...

• Eğer 2.el kaygısı yoksa, biraz var gibi anladım mesajdan, stiloyu tercih etmelisiniz. Donanım olarak günüzmüzdeki bir çok araçta opsiyon olan özelliği standart sunar. İç hacmi baya geniştir. Sorunsuzluk olarak bir corollo olamaz ama eskisi gibi parça temininde zorlanmazsınız, parça fiyatları corollaya göre pahalı diye biliyorum ama bir kullanıcısı varsa o daha net cevap verir.
  • Yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
    Peki bu fiyat civarinda önerebileceğiniz 2000+ model aile arabası olarak kullanılacak şekilde hangi arabalar olabilir, benim kafamda birde opel astra ve vectralar var bunlar hakkında nedersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczb57 -- 19 Mayıs 2016; 17:18:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.