Şimdi Ara

Arkadaşıma borç para verdim alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
6.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 yıllık arkadaşıma temmuz ayında 100 lira para gönderdim dövme yaptıracaktı.Yaklaşık 2 aydır da görüşüyoruz hala buluşuyoruz geziyoruz falan arada konusu açılsa da vereceği zamanı söylemiyor. Kendisi bi bankada stajyer ve 1 aylık maaşından çok rahatlıkla bana verebilir diye düşünüyorum ama nasıl isteyeceğimi bilemiyorum. Fikir ve önerilerinizi saygıyla bekliyorum

• Çok sakat durum, işte bu yüzden ne borç alırım ne de borç veririm.
  • borç verirken kardeşi olursun isterken düşmanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkide bir dövmesinden bahset zaten o mesajı alır

• Yıl

• Hep açılanve hep aaynı cevabı alan bir konu daha.. Bu ay çok sıkışığım paraya ihtiyacım var borcunu verebilir misin demekten başka çaren yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

borç verirken kardeşi olursun isterken düşmanı

bi ara konusunu açmıştım borcunun hemen küfür ve hakarete başlamıştı. çok yakınız ama ben ondan pek para istemezdim. ailesinin durumu iyi olmasına rağmen parasızlıktan ölecekmiş gibi davranıyor.

quote:

Hep açılanve hep aaynı cevabı alan bir konu daha.. Bu ay çok sıkışığım paraya ihtiyacım var borcunu verebilir misin demekten başka çaren yok..

Anca bunu diyebilirim sanırım yoksa başka şekilde böyle oluyor
  • Paraya ihtiyacim var diyeceksin parasi oldugundan eminsen ve vermiyosa gorusme bir daha. 100 liraya guvenilmemesi gereken insandan kurtuldugunu farzet ilerde cok buyuk kazik atar boyle adamlar.

•  Arkadaşıma borç para verdim alamıyorum
  • Bende bisi sandim 100 lira par mi la pesinden kosuyon

• Benim de laz bir arkadaşım vardı hep bize ödetmeye çalışırdı, zamanında haftanın 3 günü para verirdim geri istemezdim; ben bi kere ondan istedim kuruşuna kadar istedi. Laz mı arkadaşın ? Lazlar çok paragöz olurlar.
  • 3nokta : haklısın da kardeşim 12 yıllık arkadaşıma da bi anda böyle bişey yapamam diye düşünüyorum.

EinsteinModOn:soğuk limonata olur mu?

Mucuklu Sucuk : lise 4 öğrencisiyim, yurtta kalıyorum,sevgilimin doğum günü ve sevgililer günü yaklaşıyor, yemeğe de çıkartamıyorum ve cebimde 20 lira para var. 120 lira olsa kötü mü olurdu?

Mertcan05 : laz değil tabi de hep benim para hesabı yaptığımı düşünür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraopen -- 8 Ekim 2012; 13:27:41 >
  • Arkadaşlık başka para başka, utanmana gerek yok, git soyle ona borcunu ode birader diye eger yine odemez agız burun ederse ondan arkadas falan olmaz zaten sende eline bir kürek alıp agız burun Allah ne verdiyse artık.

• Polise git tebligat çektir.
  • Hem ögrencisin hem de bin lira borç para veriyorsun, senin aklına şaşarım. Şöyle de bir durum var ki; benim arkadaşım öyle yüklü bi miktarda para istemez, he acil bi durum olsa eyvallah ama dövme için nedir allah aşkına

Stajyer maaşları bellidir, 250 lira civarı.
  • Tutkaal bin değil 100 lira :) stajyeri ING BANK olunca 400 liraya geliyor maaşı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mucuklu Sucuk

Bende bisi sandim 100 lira par mi la pesinden kosuyon

sen bana 100 lirayı gönderebilirsin o halde?
    özelden ulasırsan atiyim hesap bilgilerimi tşk.
  • Hepsini mi?
  • o kadar yüksek borç vermem ki ben zaten arkadaşımın baktım yol parası kalmamıs atarım yol parasını yada yiyeceğe parası yetmemiş tamamlarım fakat çok çok önemlı bişey olmadı sürece o kadar fazla mıktar vermem ayrıca dövme için istiyomus one ya
  • Ben borç verdikten sonra sıkışık olduğum zaman gidip yüzsüz gibi istiyorum.

Abi senin borcun vardı noldu diyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.