Şimdi Ara

Arkadaşa araba aldık (1.100 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
5.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benzinde kullanırsan 2600 km yaptın mı aracın fiyatı kadar benzin parası vermiş oluyosun ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_isikan

benzinde kullanırsan 2600 km yaptın mı aracın fiyatı kadar benzin parası vermiş oluyosun ne güzel

o arabayı benzinde kullanacak kadar zengin değiliz
  • Hayırlı olsun son sahibi sizsinizŞaka bir yana pratik için güzel araba.
  • 1100 baya uygunmuş , lpg ztn ondan pahalı
  • Hayırlı olsun keyifli mutlu sürüşler . Güzel fiyat
  • 86 senesinde bizde aynısından almıştık 5 sene binip satmıştık hala mahallede rastlarım kiminse kullanıyor hala

demek ki hala gidebiliyor hayırlı olsun
  • Aracın fren sistemini komple bir kontrolden geçirin, gerisine bir kuruş harcamayın.
    Allah kaza bela vermesin...
  • Hayırlı olsun. Telefon parasına gelmesi çok mânidar olmuş. Huyunu suyunu anlayana kadar mahalle arası çok fazla hız gerektirmeyen ana arter olmayan şehir içi yollar tercih edilmeli bence.
  • Rahmetli anneannemin bir sözü vardı :

Van şivesi ile;

"Oğul o ki ereba degil eyağını yerden kessin temamdir."

• quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Aracın fren sistemini komple bir kontrolden geçirin, gerisine bir kuruş harcamayın.

Fren ????
    Ortada bir pedal var onu kastediyorsunuz sanırım,basınca bir işe yaramıyor ben öylesine koymuşlar sandım

şaka bi yana balatalar resmen erimiş,hani iki demir birbirine sürtünce bir ses gelir ya o ses kampanalardan geliyor.cumartesi günü müsait olunca sanayiye götürüp balata çaktıracağım.

Arkadaşa bayağı katkısı olacak galiba bu aracın,daha en başta motor freniyle arabayı durdurmasını öğrendi sayemde

• yağını suyunu gazını koysun binsin. gitmediği yerde de kitlesin binsin otobüse.

bu arada bende 90 model doğan da öğrendim şöförlüğü.
  • fren ve lastiklere mutlaka baktırın. kış ayındayız, bu ikisine dikkat. onun dışında şahsi görüşüm acemiliğini atar atmaz satın, fazla bekletmeyin!
  • Bir lpg ustasına gidip genel kontrolleri yaptırmayı ihmal etmeyin...bu arada hayırlı olsun...
  • işini görsün hele yeter . tekrar hayırlı olsun. yokluğu kötü.
  • hayırlı olsun imrendim.. varsa böyle 1000tlye araç satacak yürüyeninden irtibata geçsin benimle...
  • Bu arada 1-2 gün içinde nasipse resimleri ekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

hayırlı olsun imrendim.. varsa böyle 1000tlye araç satacak yürüyeninden irtibata geçsin benimle...

Teşekkürler,sağol..sahibinden de bir sürü var böyle,1.500 tl civarında bulabilirsin rahatça.

askerlik durumum olmasa ben alırdım..bir de huyumu biliyorum,aldığım zaman ona 2 bin tl masraf edip toplamadan rahat edemem..o yüzden korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner4141

quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Aracın fren sistemini komple bir kontrolden geçirin, gerisine bir kuruş harcamayın.

Fren ????
    Ortada bir pedal var onu kastediyorsunuz sanırım,basınca bir işe yaramıyor ben öylesine koymuşlar sandım

şaka bi yana balatalar resmen erimiş,hani iki demir birbirine sürtünce bir ses gelir ya o ses kampanalardan geliyor.cumartesi günü müsait olunca sanayiye götürüp balata çaktıracağım.

Arkadaşa bayağı katkısı olacak galiba bu aracın,daha en başta motor freniyle arabayı durdurmasını öğrendi sayemde

1 takımda temizinden çıkma lastik ayarlamaya bakın üzerindekiler kötüyse, üzerindekileri de atmayın. Şöförlüğü ilerletince stabilizede sıfır çizerken takar arkadaşınız.
    Telefon parasına araba, sıkıntı çıkarınca kilitle bırak git.

• Satacak olursanız haber verin, 1200 den alıcıyım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Satacak olursanız haber verin, 1200 den alıcıyım :)

1201 trink
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.