Şimdi Ara

Arkadan itişli Lamborghini Huracan 580-2 tanıtıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motor 4 tekerlekten çekişli kardeşinde 610 beygir üretirken, arkadan itişli versiyonunda 580 beygire çekilmiş. 4WD sistemi kaldırıldığı için 33 kg hafifleme var. Süspansiyon sistemi elden geçirilmiş, çekiş kontrol sistemi iyileştirilmiş. 0-100 km/s süresi 4WD kardeşinden biraz daha yavaş. 3.4 saniye. Ayrıca dış görünüşde de değişiklikler var. En iyisi sizi resimlerle başbaşa bırakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sesto Elemento -- 17 Kasım 2015; 20:28:06 >

• gelir şimdi "lambo çok bozdu kendini"ciler
  • ateş ediyo
  • Tam da sene sonu indirimlerinden araba alacaktım iyi oldu bu haberi gördüğüm.Bi tane kırmızı sipariş veriyorum hemen.
  • r0x kullanıcısına yanıt
    Gallardo'nun da arkadan itişli versiyonu vardı gerçi. Manuel olarak da ısmarlanabilse mükemmel olurdu. Manuel bir Gallardo 550-2 her zaman hayalim olacak
  • 2.0 dizel gelsin alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus IV

Tam da sene sonu indirimlerinden araba alacaktım iyi oldu bu haberi gördüğüm.Bi tane kırmızı sipariş veriyorum hemen.

4WD versiyonu 610-4 169.500€ iken bu sadece 150.000€. Kaçmaz bence sıcak fırsat bile sayılabilir
  • ocak ayında %2 indirim olur...
  • Haaataatataaat diyerekten dönüşlerde arkayı kaydırabiliyor muyuz?
  • Türkiye'ye gitmez bu araçlar.Zaten alan zenginler bir heves alıyor sonra mecburen satıyor.Birincisi İstanbul'da özellikle üstüne birde cabrio kullanıyorsanız sokak çocukları tarafından tacize her adım başı uğruyorsunuz,para vermeden gidemiyorsunuz.İkincisi ülkeye yoll yaptık yolll diyenler yolu nereye yaptıklarını bilmiyorlar heralde şehir içi eğim,kasis,çukurlar o kadar çokki 1 kmlik uzaklığa bu aracınızla gitmek istediğinizde pat küt altını vuruyorsunuz.Air süspansiyon sistemi var ama ona girmiyorum çünkü havaya kaldırıldığında o seksi hatları bakışları kayboluyor.Bu yüzden yer uçağı yer faresi deniyor bunlara.Bu tür araçlar ancak medeniyet seviyesi gelişmiş,yolları düzgün gelişmiş ülkelerde rahatça kullanılabilir.Oralarda sizi rahatsız veya hoşnut edecek şey ancak milletin wow diyip foto çekmesi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onder Akbas -- 18 Kasım 2015; 9:53:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada 33 kg varsa ben 4 çeker tercih ederdim.Yanlanacak bir araç değil
  • 1.0 tsı isteriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahin de arkadan itişli oluyor bazen. Sadece beygir farkı var o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

gelir şimdi "lambo çok bozdu kendini"ciler

lambo hep bozuktu, bence porche çok bozdu. o bozmayaydı iyiydi. 4 kapı sedandan sonra daha da bozamaz dedik, durmadı suv ile bozmaya devam etti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilicoglu

quote:

lambo hep bozuktu, bence porche çok bozdu. o bozmayaydı iyiydi. 4 kapı sedandan sonra daha da bozamaz dedik, durmadı suv ile bozmaya devam etti...

suv konusunda premyumlara bende kırgınım. hadi suv yaptın bari cabrio suv yapma. ne olacak bu premyumların hali ?

https://store.donanimhaber.com/9e/29/c6/9e29c670ccca46737f513b2904865bd8.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 18 Kasım 2015; 11:04:14 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kilicoglu

quote:

suv konusunda premyumlara bende kırgınım. hadi suv yaptın bari cabrio suv yapma. ne olacak bu premyumların hali ?

http://www.speedheads.de/artikelbilder/2012/range-rover-evoque-cabrio-concept-4.jpg

hiç sorma hocam. para kazanma hırsı adı altında fantezi yapıyo bence adamlar. işin komiği çöl gecelerinde güzel olur bu diyip alınır da o araç

• O değilde bunun sürüş zevki ne zevkli olur bee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.