Şimdi Ara

arka planı flulaştırmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
7.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Crosshair

ben de yeni fotoğrafçılığa başlayacağım, nikonun en iyi makinası d800e imiş. benim için Auto modunda en iyi sonucu vermeli. ben öyle diyafram bilmemne uğraşamam, teknoloji bu kadar gelişmişken hala bizim ayar yapmamız çok saçma yani. önüne de 18-300 lens alacağım, her şeyi kapsıyor. diğer lensler tüketici tuzağı. her şeyi yapan bir lens varken üç yüz tane irili ufaklı lens taşımak hamallıktan başka bişey değil bence.

bir de bu d800e mp4 çalıyor mu? arkasında play tuşu gördüm de.

Canon 1DX aldım ben Auto modu çok güzel. faceye foto attım bi tane arkası bulanık falan çok 21 like yaptım. Bence sizde alın bi tane 1DX.

Hem kamera saniyede 14 foto çekiyo. Bu sayede önünüzde duran çiçeğin bir saniyede 14 tane aynı pozunu çekebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

quote:

ben de yeni fotoğrafçılığa başlayacağım, nikonun en iyi makinası d800e imiş. benim için Auto modunda en iyi sonucu vermeli. ben öyle diyafram bilmemne uğraşamam, teknoloji bu kadar gelişmişken hala bizim ayar yapmamız çok saçma yani. önüne de 18-300 lens alacağım, her şeyi kapsıyor. diğer lensler tüketici tuzağı. her şeyi yapan bir lens varken üç yüz tane irili ufaklı lens taşımak hamallıktan başka bişey değil bence.

Canon 1DX aldım ben Auto modu çok güzel. faceye foto attım bi tane arkası bulanık falan çok 21 like yaptım. Bence sizde alın bi tane 1DX.

Hem kamera saniyede 14 foto çekiyo. Bu sayede önünüzde duran çiçeğin bir saniyede 14 tane aynı pozunu çekebilirsiniz.

aslında ben yeni çıkan 41mp nokia'dan aldım. hem siyahından hem beyazından aldım. siyahı gündüz, beyazı gece kullanıyorum. tarz meselesi biliyo musun.

adamlar teknolojide yarmış yani. el kadar şeye 41 megapikseli koymuşlar. d800e anca 36 megapiksel ki bunların teknolojisi geri. içinde ayna filan var ya. dijital çağda ayna mı kaldı kenks pazar torbası gibi makina anca yetmiş 36 megapiksele. ama ondan da aldım. sonuçta kızlar ona bakıyo.

• quote:

quote:

nikon d4 icin daha iyi diyolar. hem OF modu varmis nikonda "otomatik fluğğğ" isminin turkce olmasida turk bi muhendis buldugu icinmis. makine nerde fluğ nerde net yapacagina kendi karar veriyomus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

aslında ben yeni çıkan 41mp nokia'dan aldım. hem siyahından hem beyazından aldım. siyahı gündüz, beyazı gece kullanıyorum. tarz meselesi biliyo musun.

adamlar teknolojide yarmış yani. el kadar şeye 41 megapikseli koymuşlar. d800e anca 36 megapiksel ki bunların teknolojisi geri. içinde ayna filan var ya. dijital çağda ayna mı kaldı kenks pazar torbası gibi makina anca yetmiş 36 megapiksele. ama ondan da aldım. sonuçta kızlar ona bakıyo.

kizlar anlamiyo hocam, boyle buyuk gorunce hoslarina gidiyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu konu fena yardırdı
  • Dün elime geçen eyçdiar filtırı gösteriyorum,
    performansı harika.

arka planı flulaştırmak
  • Bir de bu filterın dragan effectlisi var. Sümüklü mendil satan çocuk satıcılar ve buruşuk üzüm amca çekmek için birebir.
    Ama param yetmedi. Onu da alınca yollarım buraya görselleriyle beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephistopheless

Dün elime geçen eyçdiar filtırı gösteriyorum,
    performansı harika.

arka planı flulaştırmak

Bu filtreden var bende. BİM den aldım. Süt reyonundaydı.
    Fiyatı 100 tl ama senetle taksit yapıyorlar. Hemde 1 peşin kalanı 10 taksit.
    90 tl peşin ödüyorsun, kalanını 10 eşit taksite bölüp kolayca ödeme seçeneği vardı.
  • Bak bu "FLUĞĞ" terimini ben buldum arada kaynamasın ha, hatta patentli kullanırsanız sevinirim. "FLUĞĞ"®
  • quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

Bak bu "FLUĞĞ" terimini ben buldum arada kaynamasın ha, hatta patentli kullanırsanız sevinirim. "FLUĞĞ"®

nick değiştir hocam
    fluğğ
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goksel_k -- 18 Mart 2021; 18:53:26 >
  • Bu Af için söylenti çok.
    Ama son durum şu şekilde.
    Canon marka ise ; auto Fluğğğğ
    Nikon marka ise ; Arka Fluğğğğ

Bir tek Pentax bu terimden vazgeçmiş.
    Benim K5 te YF yazıyor.
    Yardır Fluğğğğğ.
  • Senin 77mm'de de FF modu var abi unutma onu. FF: FupFlu
  • quote:

Senin 77mm'de de FF modu var abi unutma onu. FF: FupFlu

O kadar para bastık. FF modu da olsun dimi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.