Şimdi Ara

Arka Plan Saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
51
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar windows 10 hata serisine yeni 1 tane daha eklenmiş olmalı benim bu hatayla birlikte neyse resim koyarak yardımlarınızı istiyorum. Lütfen yardım edin :( Ekran kartı sürücüleri en güncel olanındandır.
    Arka Plan Saçmalığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTiMe -- 14 Nisan 2017; 10:17:31 >

• Bunları uygulamaya çalışın:http://8.enpedi.com/2012/12/windows-8-masaustu-arka-plann.html?m=1

Windows 10 iyi aslında. Sürekli güncelleme alıyorsunuz. Windows bazı programlarla bozulabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Bunları uygulamaya çalışın:http://8.enpedi.com/2012/12/windows-8-masaustu-arka-plann.html?m=1

Windows 10 iyi aslında. Sürekli güncelleme alıyorsunuz. Windows bazı programlarla bozulabiliyor.

Ben meseleyi anlamış değilim niye böyle yapıyor. Güncellemelerden dolayı mı hatalar oluşuyor acaba?
  • JusTiMe kullanıcısına yanıt
    Kullandığın programlarla ilgilidir belki. Windows orijinal mi? Ben hiç böyle sorunla karşılaşmadım açıkcası. Güncellemelerde bir buglar var ama öyle buglar olacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Kullandığın programlarla ilgilidir belki. Windows orijinal mi? Ben hiç böyle sorunla karşılaşmadım açıkcası. Güncellemelerde bir buglar var ama öyle buglar olacağını düşünmüyorum.

orijinal değil şayet format attıktan sonra böyle oldu
  • JusTiMe kullanıcısına yanıt
    Windows orijinal olmadığı için olabilir. Başka bir işletim sistemine geçmenizi öneririm Windows 10'dan memnun değilseniz. Format attıktan sonra olduysa biz bile kurtaramayız.
  • quote:

Windows orijinal olmadığı için olabilir. Başka bir işletim sistemine geçmenizi öneririm Windows 10'dan memnun değilseniz. Format attıktan sonra olduysa biz bile kurtaramayız.

salla gitsin sorunun nedenini bilme derdindeydim o kadar sorun çözülmese de olur :) windows 10a bilerek geçtim sonuçta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.