Şimdi Ara

Arızalı Corsair VS650 için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anlıyan arkadaşlara kısaca sorunu söylüyecem, güç kaynağını sisteme taktığım da sorunsuz çalışıyor ama yüke geldiğin de kendini korumaya alıyor ve kapanıyor. Diğer Zalman 500w güç kaynağın da hiç bir sorun olmuyor. Arızalı Corsair VS650W garantisi olmadığı için kendim çözmem gerekicek hiç bir bilgisayarcı da yapabileceğini söylemiyor yenisini alın diyor. Kısacası sorunumu çözmem de yardımcı olabilirmisiniz veya Ankara içi tamirci varsa sorunu çözebilecek çok makbule geçerdi.

Arızalı Corsair VS650 için yardım

• Merhaba,

Sistem bileşenlerinizin ne olduğunu söyleyebilir misiniz? Ürünü ne zaman satın almıştınız?

Güç kaynağını başka bir sistemde denediniz mi? Ya da başka bir elektrik tesisatında? Aynı sorun bu denemelerde de gözlemleniyor mu?
  • Merhaba güç kaynağını 2 el olarak satın aldım çalışıyormu diye denedim sadece sonra 1 ay yattı ardından sattım ve alan kişi sorun yaşadığını belirtti ve iade aldim. Daha sonra kendi sistemimde tekrar denedim alan kişinin belirttiği sorunla karşılaştım yine. Yani satan kişi beni dolandırmış oldu. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roquish06 kullanıcısına yanıt
    Garantisi bittiyse içini açın fotoğraf gönderin dışarıdan bakarak tamir edilmiyor
  • TR garantili ve faturası varsa halledilir

• Malesef garantisi yok hocam. Yapan bir yer varmı acaba ?
  • PSU Türkiye'den değil mi ? VS serisi 3 yıl garantili bilginiz olsun.
  • amazondanmı aldın ?
  • Hocam kutu fatura hic bir şey yok sadece psu var ve 2 el aldım tamir yapicak yer arıyorum.

• Bir elektrik/elektronik tamircisine gidip durumu izah edip baktırın.
  • merhabalar

ben de aynı durumu yaşıyorum evga 600 lük psu aldım.
    (https://www.amazon.de/gp/product/B0100QRRTK/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 )

yük altına girdiği anda kendini kapatıyor. sanki elektrikler kesilmiş gibi tüm gücü kesiyor (mause lazeri vs dahil gözükmüyor yani)

psu hesaplamalarda rahatça yeteceğini hesaplamıştım ama anlaşılan bir arıza vs ile karşı karşıyayım

yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Rubai R kullanıcısına yanıt
    Valla bilgisayarcı yaparım dedi ama emin değilim yapabileceğine :D
  • Güvenlik bandrolü felan mevcut açılmamış daha hiç.
  • Roquish06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünün Türkiye'den satın alınıp alınmadığını kontrol etmeniz için Türkiye'deki distribütörlerimiz olan Vektron Elektronik ve Boğaziçi bilgisayar ile iletişime geçebilirsiniz. Seri numarasını kontrol ettirip ürün kendi ithalatları mı ve kendilerine aitse ürün ne zaman depolarından çıkmış bu detayları öğrenebilirsiniz. Faturanız olmadığı için depodan çıkış tarhi son takip edilebilir bilgi olduğundan o günden itibaren garantisi başlamış sayılır.

http://www.vektron.com.tr/destek/garanti-sorgulama

https://www.bogazici.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Garanti-Takibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.