Şimdi Ara

Arıza kaydı bıraktım ve 12mbps hızımı 6ya sabitlediler!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
6.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugun 13:30da modemdeki internet ışığı söndü ve gelmedi 3 saat. Saat 17gibi arıza kaydı bıraktım fakat bırakmadan önce modemime 12mbps geliyordu neyse ben modemi fabrika ayarlarına çevirdim internet işiği gelmişti sonra ariza kaydı bıraktığım için santralden ayar çektiler modem kapandı açıldı sonra geldiğinde ne göreyim hız 5991kbs Neredeyse 7-8 aydır 12mbps olan hızımda kopma falan asla olmuyordu. Fakat internet işiğim yanmıyor diye bügün arıza kaydı bırakıyorum adamlar hızımı 6mpbs sabitliyorlar bunlar şaka mı arkadaşlar.

Ne yaparızda eski haline çevirebiliriz arkadaşlar tavsiyelerinizi alıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EinsteininTorunu -- 30 Nisan 2012; 19:07:57 >

• Hız düşüşü ile ilgili tekrar arıza kaydı bırak, ttnet'in sorun çözme stili bu, hız düşürelim müşterinin snr margin'i artsın bağlantısı kesilmesin biz de uğraşmayalım hesabı.
  • Tekrar 12 verirler mi yoksa 8mbps mi yaparlar .? Nerden bıraktım arıza kaydını lalet olsun. sanki ben adamlara bağlantım kopuyor dedim hızımı düşürüyorlar. ulan internet işiğim yanmıyor dedik bunlar anlama kıtı mı ya beni akşam akşam delirttiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: n€tw0rK

Tekrar 12 verirler mi yoksa 8mbps mi yaparlar .? Nerden bıraktım arıza kaydını lalet olsun. sanki ben adamlara bağlantım kopuyor dedim hızımı düşürüyorlar. ulan internet işiğim yanmıyor dedik bunlar anlama kıtı mı ya beni akşam akşam delirttiler

8 yaparlar ancak bi zaman sonra 12 olur merak etmeyin bende sinirliyim bu mh ye hiçbişey anlamıyolar papağan gibi düşür yükselt
    başka bişi bilmezler

• quote:

Tekrar 12 verirler mi yoksa 8mbps mi yaparlar .? Nerden bıraktım arıza kaydını lalet olsun. sanki ben adamlara bağlantım kopuyor dedim hızımı düşürüyorlar. ulan internet işiğim yanmıyor dedik bunlar anlama kıtı mı ya beni akşam akşam delirttiler

Bende de aynısı olmuştu bende 2 mbite sabitlemişlerdi hala düzeltmediler
  • tarifen 8 mbps oldugu icin max 8 yaparlar. Keske ariza kaydi birakmasaydin ttnte saldirioar int isigi benimde gidio dun hic gelmedi bende int isigi
  • müşteri hizmetlerini aradım bayan çıktı diyor modeminize gelen hızı burdan göremiyoruz yarın hızlar yükselince bizi tekrar arayın ozaman durumunuzu anlatın dedi anlamadım gitti modeme gelen hızı nasıl göremez orası??
  • Aynı durum benimde başıma geldi bende 5991 KBPS yazıyor

Allahından bul TTNET
  • quote:

müşteri hizmetlerini aradım bayan çıktı diyor modeminize gelen hızı burdan göremiyoruz yarın hızlar yükselince bizi tekrar arayın ozaman durumunuzu anlatın dedi anlamadım gitti modeme gelen hızı nasıl göremez orası??

sana yalan atmislar bal gibi gorebiliyolarda islerine gelmiyor. goremiyoruz diolar
  • ben de bugün arıza kaydı bırakmış bulundum 8'den 4'e düşürmüşler. arıza da 2 dk sonra düzeldi. keşke aramayaydım ya
  • Hattimda kopma oluyor falan demedim bunlar hızımı düşürüyorlar direk

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebrar21

ben de bugün arıza kaydı bırakmış bulundum 8'den 4'e düşürmüşler. arıza da 2 dk sonra düzeldi. keşke aramayaydım ya

aynı olay bendede oldu müşteri hizmetleri ariza kaydını tamam açtı der demez internet işiğim yandıydı sonra yarım saat sonra santralden ayar çektiler hizi düşürmüşler
  • beyler terkrar aradım bana aynı şeyleri söylüyorlar adil kullanımdan dolayı hızlarda değişiklik yapamıoyruz dedi adam 1 mayıs itibari ile gece 00:00 ile 1 arası santraller güncellenecek ozaman hızınız yükselir diyor bana. Bende dedim hizim 8 olmayacak ki 6 olacak dedim adam tekrar bana güncellenecek falan diyor bu müşteri hizmetleri bir b*ktan anladıkları yok.
  • quote:

beyler terkrar aradım bana aynı şeyleri söylüyorlar adil kullanımdan dolayı hızlarda değişiklik yapamıoyruz dedi adam 1 mayıs itibari ile gece 00:00 ile 1 arası santraller güncellenecek ozaman hızınız yükselir diyor bana. Bende dedim hizim 8 olmayacak ki 6 olacak dedim adam tekrar bana güncellenecek falan diyor bu müşteri hizmetleri bir b*ktan anladıkları yok.

anlamiyolar zaten dostum ugrasma bosuna 1 mayistan sonra arayip yukselttirecen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b45z89v52

quote:

beyler terkrar aradım bana aynı şeyleri söylüyorlar adil kullanımdan dolayı hızlarda değişiklik yapamıoyruz dedi adam 1 mayıs itibari ile gece 00:00 ile 1 arası santraller güncellenecek ozaman hızınız yükselir diyor bana. Bende dedim hizim 8 olmayacak ki 6 olacak dedim adam tekrar bana güncellenecek falan diyor bu müşteri hizmetleri bir b*ktan anladıkları yok.

anlamiyolar zaten dostum ugrasma bosuna 1 mayistan sonra arayip yukselttirecen

aynen yarın arayacağım bakalım adamlar dünden razı düşürmeye 12mpbs artık göremem ben gitti artık 8'e bile muhtaç bırakacaklar gibi

• Müşteri hizmetleri resmen saç baş yolma sebebi...
  • quote:

Hattimda kopma oluyor falan demedim bunlar hızımı düşürüyorlar direk

arıza kaydı hangı sıkayete ıstınaden acıldı ılk basta ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: immeLmann

quote:

Hattimda kopma oluyor falan demedim bunlar hızımı düşürüyorlar direk

arıza kaydı hangı sıkayete ıstınaden acıldı ılk basta ?

telefonla açtırdım internet işiğim 3 saattir yanmıyor dedim.Fakat bayan arıza kaydı açarken internet işiğim geri gelmiş iptalde ettiremedim ariza kaydını. Sonra 40 dk sonra modem kendi resetlendi geldi hizi 6ya sabitlemişler...

• Aynısını banada yaptılar 12 bin den 5 bine indirdi kadın konuşurken gördüm arayüzden indirdiğini neden indirdiniz dedim benim problemim bu değildiki diye tamam artırayım dedi 8 bine çıkardı 12 bindi değerlerim dedim daha sonra artar dedi başlıcaktım .... Kapattım telefonu Şimdide kesik çalıyor müşteri "hizmetleri(!)" 3 gündür , Ankara.
  • 12 mbiti unut :) benim 3 gün net gelmedi peder aramış bi geldim 8000e sabitlemişler o kadar aradım yok 16 mbit tarifesinden bahsediyorlar unut yani ben 1 yıl olacak 8000e kitlendim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.