Şimdi Ara

Arena Rehberi (S.S.S) & Tier List (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
5.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 20 Haziran 2016; 1:05:21 >
  • Artislik olsun diye 1 damageli kartlara +2+2 veren kartın üzerine deste yaptım sonuç 1-3
  • Hocam çok güzel bir konu olmuş elinize ve emeğinize sağlık...Size bu konuda bir şey sorucam ben oyunda 2x40 pack acmayı dusunuyordum ama bır arkadasım o parayı ona vercegıne arenaya verebılırsın dedı ama arenam kötü siz ne önerirsiniz hangisi mantıklı.sımdıye kadar max 4 win alabıldım.Ranked sıralamam ise 10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erron Black -- 23 Mayıs 2015; 0:26:44 >
  • Güzel olmuş elinize sağlık
  • Arkadaşlar tier list güncel değil, kullananlar heartharena.com 'un tier listini kullansın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel en iyi sınıflar hangisi, konu eski olduğundan yeni adventure ve kartları içermiyor.

• Rikudou kullanıcısına yanıt
    Güncel sınıflar pek değişmedi ama tam olarak fikir olması açısından sana

Paladin & Mage
    Rogue & Priest
    Shaman
    Hunter & Druid & Warlock

Warrior seçmemeni tavsiye ederim
  • http://www.heartharena.com/arena-run/a6sw9s

bu arenayı 1-3 bitirdim sence sorun oynayışımdamı yoksa kartları mı kötü seçmişim ? Biraz masa temizlemeye yönelik oynadım ve late game de oynuyacak büyük manali hamle olmadıgı icin kaybettim.
  • Hocam kartlarini inceledim.Söyle söyliyim 6 tane kartin silah veriyor.Simdi 2 oyun türü var
    Birincisi sen bu 6 silahi alip diyosun ki boardda'ki minyonlarin damage'lerini kafaya alip board control'ü ele geçirip oyunu kazanacagim,Ama kafaya alacagin damage'ler için Ring(3-Health) ve bash (3-Armor)'dan baska senin canini yenileyecek bir sey yok.Ancak bana diyebilirsin ki hero powerym var.2 armor çekerim her el.Ama her 2 armor demek senin tempondan 2 mana düsmesi demek.Yani demek istedigim kafaya damage almak istiyorsan bol heal alacaksin.Kontrol agirlikli oynayip kazanacaksin.

ikincisine gelecek olursak sen dersin ki ben bu 6 silahla kafaya gidecegim.Aggro oynucam.Ama bunun içinde bakiyorum 1 drop kartin yok(minyon olarak).Yani bu ikinci oyunu oynamak istersen senin öyle kartlar seçmen gerekir ki 5 drop'u geçmeyecek 4 dropdan 3 ya da 4 tane ve tabiki draw card'la birlikte. Tabiki bunun arenada denk gelmesi zor.

Bu kartlarla farkli kombinasyonlara bakmadim çünkü senin almis oldugun 6 silah demek bu 2 oyuna isaret eder.Baska türlü oyun çikmaz burdan.

Son olarak draw card'in hiç yok kesinlikle ama kesinlikle 1 tanede olsa draw kart seçmeye özen göster.Ve warrior'dan bence kaçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DruidSever -- 2 Şubat 2016; 22:06:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DruidSever

Hocam kartlarini inceledim.Söyle söyliyim 6 tane kartin silah veriyor.Simdi 2 oyun türü var
    Birincisi sen bu 6 silahi alip diyosun ki boardda'ki minyonlarin damage'lerini kafaya alip board control'ü ele geçirip oyunu kazanacagim,Ama kafaya alacagin damage'ler için Ring(3-Health) ve bash (3-Armor)'dan baska senin canini yenileyecek bir sey yok.Ancak bana diyebilirsin ki hero powerym var.2 armor çekerim her el.Ama her 2 armor demek senin tempondan 2 mana düsmesi demek.Yani demek istedigim kafaya damage almak istiyorsan bol heal alacaksin.Kontrol agirlikli oynayip kazanacaksin.

ikincisine gelecek olursak sen dersin ki ben bu 6 silahla kafaya gidecegim.Aggro oynucam.Ama bunun içinde bakiyorum 1 drop kartin yok(minyon olarak).Yani bu ikinci oyunu oynamak istersen senin öyle kartlar seçmen gerekir ki 5 drop'u geçmeyecek 4 dropdan 3 ya da 4 tane ve tabiki draw card'la birlikte. Tabiki bunun arenada denk gelmesi zor.

Bu kartlarla farkli kombinasyonlara bakmadim çünkü senin almis oldugun 6 silah demek bu 2 oyuna isaret eder.Baska türlü oyun çikmaz burdan.

Son olarak draw card'in hiç yok kesinlikle ama kesinlikle 1 tanede olsa draw kart seçmeye özen göster.Ve warrior'dan bence kaçin.

hocam bende 6 silahın fazla oldugunu fark ettim ve dediginzi gibi kartları yok etmesine ettim ama cok dmg yedim ve late kartımda olmadıgı icin bi etkinlik saglayamadım :( bundan sonra dikkat edecegim.oynaya oynaya gelişir ama 150 altın biriktirmek kolay olmuyor 2 günde bir girebiliyorum o yüzden pek cabuk kendimi geliştiremedim :/

• Evet fazla olmuş zaten hocam sende farkettmişsin.Heartarenayı kullanıyorsun sanırım kart seçerken arenavalue sitesinide gözden geçirmeni tavsiye ederim.Bu destenden örnek vereyim seçim ekranında heal veren kart gelince heartharena'da sinerjide yazıyor mu bilmiyorum ama arenavalue de eğer silah almışssan kesinlikle heal'lin altında silah ile sinerji belirtir.Büyük yardımı olur onunda.Zamanla tabiki daha iyi olursun.Şimdiden keyifli oyunlar
  • Bu arena işi bence tamamen şans. HearthArena companion kullanıyorum. Druid seçtim dün güzel kartlar da geldi mana eğrisi de ideale çok yakındı. Ilk 2 maçımda rakipleri ezdim. Dedim bu 7 win e kadar gider ama gel gör ki kart cekemedim sonuç 2-3 arenada çok sansizim malesef. Arenada 4 win alamiyorsaniz pack açın daha iyi.

• Ranked ile işim bitti, arenayı eskiden sevmezdim, yeni başladım oynadıkça çok farklı, başka bir oyun olduğunu gördüm, ayrıca ödülleri de tatmin edici.
     Arena Rehberi (S.S.S) & Tier List  Arena Rehberi (S.S.S) & Tier List

Paladin destem, fikirlerinizi alayım.

Arena Rehberi (S.S.S) & Tier List

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 20 Haziran 2016; 1:35:39 >

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Sizce burada doğru play ne olmalı? Buyrun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zxcv321 -- 3 Eylül 2022; 16:55:45 >
  • Defias Ringleader + Undercity Vailant combosu ve Dagger ile Gilblin Stalker ' ı kesmek mantıklı geldi.

Sonraki turn merak konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 20 Haziran 2016; 2:29:40 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Defias Ringleader + Undercity Vailant combosu ve Dagger ile Gilblin Stalker ' ı kesmek mantıklı geldi.

Fan of Knives ile de kesilebilir ama yerde minyonumuz olmuyor, acaba fan of knives stealth kartın divine shield' ı kaldırıyor mu, hiç denk gelmedim.

Dediğiniz playi yapacaktım aslında ama divine shield valuesunu vermek istemedim 3/2'yi bedavaya kesecekti rakip. Garip gelebilir ama Harvest Golem atıp geçtim turnü.Sonraki turn Silver Hand Knight attı, ben de fan of knives, 2 tane 2-2liği dagger ve Harvest golem ile öldürdüm,2/1'lik squire'a da valiant attım.
    Evet, stealth minyonun divine shield'ı gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zxcv321 -- 3 Eylül 2022; 17:3:5 >
  • Merps in oyunundan bir kare,

Bu mesaja eklenen görseller:

Arena Rehberi (S.S.S) & Tier List

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 20 Haziran 2016; 8:29:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki play var. İlki tauntu pingleyip healbot ile councilman'i ödürüp nerubian+puddlestomper oynamak. Safe bir play, ve mantıklı da.
    İkinci play ise(boardda councilman varken fen creeper atmak mantıksız olacağı için,ve polymorph atmaya değmeyeceğini düşündüğüm için) tauntu healbot ile kesip, tiger+nerubian oynamak. Daha açgözlü bir play.
    Warlocklarda burst potansiyeli yüksek.Ve arena warlockları büyük çoğunlukta zoo tarzında olduğu için, düşük hp ve councilman'ın büyüme potansiyeli göz önüne alındığında, en mantıklı play ilk olan yani safe olan play.
  • Merps söyle oynamis.

councilmann e polymorph.
    2/1 e ping
    1/1 i healboth ile kes.
    nerubian prop.

• quote:

Orijinalden alıntı: DruidSever

Güncel sınıflar pek değişmedi ama tam olarak fikir olması açısından sana

Paladin & Mage
    Rogue & Priest
    Shaman
    Hunter & Druid & Warlock

Warrior seçmemeni tavsiye ederim

İnanirmisiniz gecen gun bana hunter druid warlock verdi druid sectim 4 epic (sea giant, aol ,Facess shambler ,tree of life )vardi idolden malygos buldum filan 4-3

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.