Şimdi Ara

Arena Rehberi (S.S.S) & Tier List (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
5.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel Hero Tier List (bence) böyledir. :

Mage,Rogue
    Paladin
    Shaman,Warrior,Warlock
    Druid,Hunter,Priest
  • +1
    en keyiflisi de rogue olsa gerek,
  • Konuyu canlı tutalım, hangisi?

Arena Rehberi (S.S.S) & Tier List
  • 4-droplar -yeterli- seviyede, o yüzden destede çeşitlilik olsun diye Grim Patron almak daha mantıklı geliyor,ama fazla sayıda big-drop olduğu için kezan mystic de gayet uygun. Ben olsam Kezan Mystic alırdım.
  • Teşekkürler hocam,
  • İyi başladı kötü bitti, çok defa aynı kartlar gelip durdu, sonuç bu;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 21 Haziran 2016; 20:20:02 >
  • Bu delikanlı değerini görmemiş kartlardan değil mi?

• bence de doğrusu bu şu an için shaman da fena gitmiyor buarada.

yazılmamış ben de ekliyim twitch yayıncısı basarcos var onu yakalarsanız arada izleyin hearthstone da en yüksek arena win rate e sahip oyunculardan biri ayrıca açıklayarak oynar
  • cuneydd kullanıcısına yanıt
    başarcoş mu ancak eğlence için izlenir diye düşünüyorum, win/rate' ini nerden biliyorsunuz, her girdiğimde hesap yapıyor, oldukça düşük olunca rage üstüne rage atan birisi.

kötü oyuncu değil ama açıp izlenecek biriside değil.
    Eğlencesine izlenir de ben o adamdan daha iyi arena oynuyorum. He saygı duyarım 100 tane sub'ı var tanesinden 3 dolar gelse aylık 1000 lira temiz iş.Sen stream yap seni de görelim diyecek olan olursa 38 yaşında değilim bütün akşamımı yayın yapmaya ayıramam malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    başarcoş'u savunacak kadar sevmiyorum. yaşayış tarzı bana göre de garip ama şöyle bi postunu gördüm facetehttps://www.facebook.com/basarcos/photos/a.1548067798742802.1073741828.1537684983114417/1735034236712823/?type=3&theater win rate ini nerden biliyorsun sorusuna istinaden yazayım dedim
    son 50 run yalnız bu. old gods'tan beri en az 100 run oynamıştır onun istatistikleri gerekiyor. 50 run az bir sayı sürekli değişir 7 de olur 5 de olur

• ben de sadece rogue, mage, paladin oynasam rahat 7 olur şuan benim bile 6 falan olması lazım. adwcta ve merps sayesinde kendimi baya geliştirmiştim. onlar warrior falan oynamayı da çok sever ve pek çok kez 12 win aldılar arenanın silah bulamayınca en kötü classlardan biri olan warriorla.
    ayrıca rogue'un arenada ölüsü bile ne kadar iyi tekrar fark ettim evis si7 falan olmayan bir draftla şuan 6 windeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneydd

başarcoş'u savunacak kadar sevmiyorum. yaşayış tarzı bana göre de garip ama şöyle bi postunu gördüm facetehttps://www.facebook.com/basarcos/photos/a.1548067798742802.1073741828.1537684983114417/1735034236712823/?type=3&theater win rate ini nerden biliyorsun sorusuna istinaden yazayım dedim

Doğrudur hocam, benim izlediğim kadarıyla oyunuda iyi değil, yayınıda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bir türlü beceremiyorum şu arena işini.
  • ortalamanın üstünde gold verdi 10 winde ah şu packleri de classic verse de ana hesabımızla oynasak

mage in biri 12 healtim varken 2 fireball attı onu hiç düşünemedik rogue'un da sıkıntısı bu kafa ata ata kendini öldürüyor

• abyssal enforger ve blastcrystal potion warlock'u ilk üce soktu sanırım ne zaman alsam min 6-7 win.
  • aynen warlock aşırı iyi. son 2 draftım warlock ve 7 win bitti. şu an yine warlock draftladım ve 2 abyssal enforcer ve rafaam vardı o da 11-3 bitti. gold kasmak isteyen warlock draftlasın
  • Arena' da son durum nedir, hangi herolar iyi sıralama var mı?
  • Warlock açık ara en iyisidir bugün 12-2 bitirdim. Öyle leg. kart falan da denk gelmedi Abyssal herşeye yetiyor maşallah

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.