Şimdi Ara

Ardunio başlangıç için geniş kapsamlı set?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar elektrik elektronik mühendisliğine başladım ve ardunioya merak saldım hem eğlenirim hem öğrenirim diyorum

Bütçem 200 lira mümkünse klon ve full set olsun

Gearbest banggood aliexpress kullanabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence C ve ya C++ dili öğren PIC ile programlamaya başla daha karmaşık ve gelişmiş sistemler yapabilirsin.

Edit: Soruna gelecek olursak robotistan'dan 200 tlye tüm orjinal ardunioları alabilirsin.Hemde set halinde.Güvenilir sitedir merak etme.Ve yeni başlangıç için UNO iyi diyorlar bende beğeniyorum, tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-389A88529 -- 5 Ekim 2017; 22:32:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RandomStaR

Bence C ve ya C++ dili öğren PIC ile programlamaya başla daha karmaşık ve gelişmiş sistemler yapabilirsin.

Edit: Soruna gelecek olursak robotistan'dan 200 tlye tüm orjinal ardunioları alabilirsin.Hemde set halinde.Güvenilir sitedir merak etme.Ve yeni başlangıç için UNO iyi diyorlar bende beğeniyorum, tavsiye ediyorum.

Çinden almak falan daha mantıklı değil mi ?

Birde millet direnc.net daha iyi diyordu
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    Çinden getirmeni önermem hepsi çakma sorunlu çıkabiliyor.Türkkyeden ORJİNAL al. direnç.net robotistan robotkutusu vs. birsürü güvenilir yer var.200 tlye hepsinden iyi bir orjinal arduino alabilirsin.Sana önerim kit olarak alma ayrı ayrı al.Orjinal al sorun çıkmasın.Herkes sana uno önericektir ama ben küçük olduğu ve güzel durduğ için nanoyu beğeniyorum.Breadboard üzerinde gayet iyi duruyor ve yer kaplamıyor.Bende alırsam nano alacağım.

• kesinlikle çinden almalısın türkiyedekilerde zaten çinden geliyor
    ben engelden kaçan robot kiti almıştım arduino ile mis gibi yaptım sorunda çıkmadı ( robot çalışmadı o ayrı benim hatam :D )
  • Arduino open source bir projedir. Bir başkası arduino ismini kullanmamak şartıyla arduinonun tıpatıp aynısını üretebilir buna da çakma denmez klon denir. Orjinal arduino ile ne yapabiliyorsanız klon arduino ile de yapabilirsiniz. O yüzden çakma klon orjinal vs diye onu bunu ayırmaya gerek yok.

Ayrıca aliexpressten almanızı tavsiye ederim. Fiyat olarak Türkiye'den çok daha uyguna gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.