Şimdi Ara

Arduino unoyu bluetooth modülü olmadan bilgisayar aracılığıyla telefona bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba benim bir arduino unom var ama bluetooth modülüm yok.Bende istiyorum ki arduino yu kablo ile bilgisayara bağlasam sonra da bilgisayarı bluetooth ile telefona bağlasam arduino unoyu telefondan kontrol edebilir miyim

• telefonu bilgisayarın kablosuz klavyesi ve faresi yapan uygulamalar var, google play'da pc remote diye aratın,

bilgisayardan kablo ile arduinoya, serialMonitör haricinde bilgi göndermek için, pc programı olarak da arduino control software diye aratabilirsiniz.

Telefon arduinonun bluetot modülüne bağlandığı için sizin aradığınız tarzda kullanışlı bir şey yok galiba ama çalışıyor mu çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limbesh -- 24 Aralık 2020; 23:23:17 >
  • Android telefonun kulaklık çıkışından veri gönderen şöyle bir uygulama da var, telefonu direkt arduinoya bağlarsın

Arduino Audio Jack Com. - Google Play'de Uygulamalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limbesh -- 25 Aralık 2020; 1:29:36 >
  • Nasıl yapılıyor o uygulama anlamadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Size tavsiyem esp32 kullanmanız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.