Şimdi Ara

Arda Turan (Ana Konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
1.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cartoon

quote:

Orijinalden alıntı: tâlâ

Adam geçen net bi açıklama yapmadı mı ?

Ne açıklaması hocam ?

Fenerbahçe'ye gelme işini bi saniye bile düşünmedim diye , Ahmet bulut da açıklama yapmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne Arda'sı yahu. Umarım gerçek değildir bu haber. Uzak olsun takımdan.
  • söylentiler sürekli artıyor da arada adam açıklama yaptı unutun ardayı kimse o kadar taraftarın gözünde emre durumuna düşmek istemez, para için bile yapılmaz bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

arda'nın fb'ye gelme ihtimali = volkan'ın gs'ye gelme ihtimali

+1905
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

söylentiler sürekli artıyor da arada adam açıklama yaptı unutun ardayı kimse o kadar taraftarın gözünde emre durumuna düşmek istemez, para için bile yapılmaz bu.

Gelir veya gelmez demiyorum ama bu kadar emin konuşmanız sonrasında ilginç failler doğurabilir.
  • quote:

quote:

söylentiler sürekli artıyor da arada adam açıklama yaptı unutun ardayı kimse o kadar taraftarın gözünde emre durumuna düşmek istemez, para için bile yapılmaz bu.

Gelir veya gelmez demiyorum ama bu kadar emin konuşmanız sonrasında ilginç failler doğurabilir.

Arda size gelmez. Bu kadar emin konuşuyorum. Şimdi biz Alex'i nasıl alamazsak onuda siz alamazsınız.

• Arda turan Türkiye'de Galatasaray dan başka takımda oynamaz para para da o da bir yere kadar
  • Ne gerek var, gs alexe, gökhana, volkana sulansa hoşunuza gider mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer1905

quote:

quote:

Arda size gelmez. Bu kadar emin konuşuyorum. Şimdi biz Alex'i nasıl alamazsak onuda siz alamazsınız.

+∞

• Arda'nın gideceğini sanmıyorum. O kadar açıklama yaptıktan sonra giderse Galatasaray'a olan bağlılığından şüphe duyarım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

+∞

Arda Turan (Ana Konu)

• Geçen yazın çileğiydi ama transferi bir türlü gerçekleşmedi. Yine de Galatasaray ondan, o Galatasaray’dan hiç vazgeçmedi. Eski futbolcu ve günümüzün yorumcusu Sinan Engin önceki akşam canlı yayında kendisi hakkında “Fenerbahçe’nin Arda’ya yıllık 6-7 milyon euroluk bir teklifi var. Arda bunu benim oğlum Oğulcan’a bizzat söyledi” dedi ve bir anda Türkiye’de gündem değişti! Şimdi size AMK aracılığıyla Arda Turan hakkında yaşanan gerçekleri bir bir açıklıyoruz…

8 MİLYON EURO ÖNERİLDİ

Ezeli rakibi Galatasaray’a şampiyonluğu kaptıran Fenerbahçe, Alper Potuk’la yetinmedi ve transfer döneminde yılın bombasını patlatmaya karar verdi. Arda’yı gözüne kestiren sarı-lacivertli yönetim, sezonun ilk yarısında Atletico Madrid’de oynayan Emre Belözoğlu aracılığıyla milli futbolcu ile iletişime geçti. Teklif, dudak uçuklatan cinstendi: 8 milyon euro garanti para ve ayrıca maç başı ücret…

1 SANİYE BİLE DÜŞÜNMEDİ

Ancak Arda Turan teklifi düşünmeden reddetti; “Beni sevenleri asla üzmem ve Fenerbahçe’ye gitmem. Şu an Atletico Madrid forması giyebilirim ama hala Galatasaraylıyım, Galatasaray’ın eski kaptanıyım”

Arda, 8 milyon euroluk teklife 1 saniyede “Hayır” yanıtını vermesine de şöyle açıklık getirdi: “Hemen reddettim ki ‘Fenerbahçe’yi düşündü’ bile demesinler istedim.”

METİN OKTAY’IN İZİNDE GİDİYOR

1957 yılında Fenerbahçe İkinci Başkanı Müslüm Bağcılar, Metin Oktay’a bir çek uzatır ve “Rakamı sen yaz. Yeter ki Fenerbahçe forması giy Metin” der. Zamanında “Ya ben ya Galatasaray” diyen zengin sevgilisini sarı-kırmızılı forma uğruna terk eden Metin Oktay, Fenerbahçe’nin teklifine de “Bizi sevenleri üzmeyelim baba, bizi sevenlere ihanet etmeyelim” yanıtını verir. Metin Oktay gibi Galatasaray’da 10 numaralı forma giyip kaptanlık bandını takmış olan Arda Turan, bu son hareketiyle ‘Küçük Metin’ lakabını hak ettiğini gösterdi.

BİR FENER KLASİĞİ!

Alper Potuk’u yalanlayan ama geçen hafta genç oyuncuya sarı-lacivert çubukluyu giydiren Fenerbahçe Yönetimi bir açıklama da Arda için yaptı. Sarı-lacivertliler, twitter hesabından “Arda Turan’a 7 milyon euroluk transfer teklifinde bulunduğumuz yönündeki haberler gerçek dışıdır. Atletico Madrid’li futbolcu ile ilgili bir transfer çalışmamız bulunmamaktadır” ifadelerini kullandı ama akıllara Fenerbahçe’nin yalanladığı Roberto Carlos, Güiza, Mehmet Topuz ve Krasic geldi.

http://amkspor.com/2013/05/28/beni-sevenleri-uzmem.html

• quote:

quote:

quote:

Arda karakterli adamdır. Küçükken top toplayıcıyken gsnin attıgı gole sevinen adam. Fenere gelme ihtimali % 0.00001 bile değil emin ol . Adam giymem o formayı ben gsliyim sevenlerini üzmem diyor. Hem türkiyede gs warken fenere niye gitsin bu adam aptalmı 2 kuruş için karakterini yok saysın. Tepkileri üstünde toplasın. Fenerin çubuklusuyla hayal bile edemiyorum. Bunu tartışmak abes ve komik geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: sçsö

quote:

quote:

quote:

quote:

+∞

Arda Turan (Ana Konu)

Nasıl Veli Türkiye'de Beşiktaş'tan başka takımda oynamazsa Arda da öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: mertokan11

quote:

quote:

quote:

Arda karakterli adamdır. Küçükken top toplayıcıyken gsnin attıgı gole sevinen adam. Fenere gelme ihtimali % 0.00001 bile değil emin ol . Adam giymem o formayı ben gsliyim sevenlerini üzmem diyor. Hem türkiyede gs warken fenere niye gitsin bu adam aptalmı 2 kuruş için karakterini yok saysın. Tepkileri üstünde toplasın. Fenerin çubuklusuyla hayal bile edemiyorum. Bunu tartışmak abes ve komik geliyor bana.

Tamam.
    Bir dahakine oku öyle cevap ver.

• Yazık şu çocuğa ya,ciddi ciddi ihtimalini bile düşünüyor
  • Arda gelmez zaten gerekte yok. Ersun Yanal'ın Stoch'u oynatacağını düşünüyorum. O paraya Gomez'i al ortalığın anasını ağlatır. Bir stoper, birde sol bek oh tadından yenmez.
  • gsli arkadaşlar bu kadar kesin konuşuyor ya eğer olur da arda gelirse nasıl şok olacaklarını merak ediyorum. futbol için değil sadece hayatta hiçbir şey için bu kadar büyük konuşmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_gölge

gsli arkadaşlar bu kadar kesin konuşuyor ya eğer olur da arda gelirse nasıl şok olacaklarını merak ediyorum. futbol için değil sadece hayatta hiçbir şey için bu kadar büyük konuşmamak lazım.

Gelmezde ondan bukadar kesin konuşuyorum. Amkda haberi wardı teklif yapıldı 1 sn bile düşünmedim dmesinler feneri 1 sn bile düşündü diye açıklaması war. Olmucak duaya amin denmez . Arda gelmez. Gs onu her zaman ister gs warken fenere niye gelsin düşünsene bi.

• ulan arkadaş kendinizi ardanın yerine bi koyun, onun yerinde olucak öle extrem fiyatlar teklif edicekler kabul etmicem oldu,,, 5milyon avro yıllık ne demek arkadaş bi düşünün ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.