Şimdi Ara

Arda Turan (Ana Konu) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
1.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Gelmezzzz adam her yerde Galatasaraylıyım diyor Fenere gitse bile Fenerliler bağrına basıcakmı ?

Seni bile basarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonMohikan07

quote:

Gelmezzzz adam her yerde Galatasaraylıyım diyor Fenere gitse bile Fenerliler bağrına basıcakmı ?

Seni bile basarız.

ben almıyım hocam
  • quote:

Oynasin topunu biz basariz en bagrimiza.

Tumer'i nasil bastik ? Bak adam BJK"li olmasina ragman en has Fenerli gibi davraniyor suan bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arda nın geleceğini sanmıyorum . öte yandan fenerbahçe de arda yı almak istemeyecektir . o kadar para verip de sansasyon çıkarmaya değmez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: italgeniii

arda nın geleceğini sanmıyorum . öte yandan fenerbahçe de arda yı almak istemeyecektir . o kadar para verip de sansasyon çıkarmaya değmez .

Aziz Başkan birkaç ay önce transferlerle Türkiye'yi sarsacağız tarzında bir açıklama yapmıştı. Gelmesine her Fenerli ister.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: hcno

arda'nın fb'ye gelme ihtimali = volkan'ın gs'ye gelme ihtimali

+1905

+1907
  • Arda gelecek, dertler bitecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartoon

Arda gelecek, dertler bitecek.

evet ama gs'ye avucunuzu yalayın
  • bu adamin bu takimda isi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeq

bu adamin bu takimda isi yok

Sebep ?
  • Fanatik bir Galatasaray taraftarı olarak Arda'nın Fenerbahçede oynayıp oynamayacağı hakkında kimsenin emin konuşmaması gerektiğini düşünüyorum. Profesyonel futbolcular kim en çok parayı verirse o takımda oynarlar. Arda GS'nin kaptanıydı, GS'de yetişmişti vs gibi şeyler yazmayın boşuna. Emre'de gencecikken en kral GS'li gibi oynuyordu. Daha sonra FB'de oynamaya başladığı zaman küçüklüğümün takımı FB'de oynayacağım gibi açıklamalar yaptı. Yani Emre gibi bir örnek var önünde herkesin. Adam oynar mı oynar. He ben açık konuşacağım. Arda bu parayı haketmiyor. Ama Aziz Yıldırım'ın derdi FB'nin başarısı değil GS'ye zarar vermek. Onun için alabilir. Ama Arda yaptığı açıklamalarda en az 2 sene daha AMadrid'te oynamak istediğini söylüyor. Açıklamaya bakacak olursak zor gibi gözüküyor. Yukarıdaki postlarda Hakan Şükür vs örneği vermişler arkadaşlar onada bir açıklama getirmek lazım. Hakan gibi bazı oyuncular zamanında çok küfür yediler FB'den onun için hayatta gitmezlerdi. Aynı şey Fatih Terim içinde geçerli. Ama herkes öyle değil. Bir gün Arda FB forması giyerse anormal karşılamasın kimse. Ama diyorum ya Arda o kadar para etmez. Uzaktan şut yok. Hız yok. Pres yok. Tek yapabildiği bir kaç asist bir kaç orta. Çalım desen hep aynı şeyler. Bir Kuyt, bir Stoch değil benim gözümde. Kuyt savaşıyor, Stoch'un uzaktan attığı şutlar yeter. Yerli olduğu için bir değeri var anca. Oda sadece Türkiye'de. Ben AMadrid'in teknik direktörü olsam onu yollardım. Adamı zaten 60-70 dakika oynatıyor. O kadroda bence en zayıf halkalardan birisi Arda. Üstelik korkunç şımarmış. AMadrid-RMadrid maçını izleyen varsa bilir zaten yok sahaya top atmalar yok Ronaldo'nun üstüne yürümeler falan dövecek sanki. Türkiye'den giden Arda yok artık yani. Her şeyi bekleyin diyorum sadece.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.