Şimdi Ara

Arctic Cooling, HD 4870 X2 destekli Accelero Xtreme soğutucusunu satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
44
Cevap
0
Favori
5.359
Tıklama
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Hava Soğutma >> Arctic Cooling, HD 4870 X2 destekli Accelero Xtreme soğutucusunu satışa sunuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2920 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

Ben de anlamıyorum biraz daha oc yapacam diye bu kadar para verilmez daha üst bir kart alınır.

mesele sadece oc meselesi değil 4870x2 kullandım inanılmaz ısınan ve sesli bir kart.. eğer bu soğutma ısınma ve ses sorununu biraz çözebiliyorsa neden alınmasın..
    |
    |
    Bu haber süper oldu işte. Ne sıcaklık nede ses sorun olur artık.

AC çok akıllıca davrandı aslında piyasada bir tane bile 4870x2 için hava soğutma yok.
    |
    |
    |
    |
    INTEL Core i7-6700, ASUS Z170 Pro Gaming Z170 ,CORSAIR Vengeance LED 16GB (2x8GB), Dual KIT DDR4-3000Mhz , Samsung 500GB 850 Evo SSD WD Cavair Black 1TB WD Elements 2TB USB3.0 Iomega EXT 1TB 3.5" Seagate EXP 1TB 2.5" , CORSAIR Hydro Serisi H60 Intel / AMD Su Soğutma Sistemi CW-9060007-WW ASUS Dual-GTX1060-O3G, GeForce® GTX 1060, 3GB , LogiLink PC0059A 2 Port USB 3.0 2 Port SATA III PCI Express , CORSAIR Carbide Serisi SPEC-03 COOLER MASTER RS650-AMAAB1-EU, 650W, 80 Bronze , ASUS MX279H Samsung T260 , Logitech Cordless Desktop Wave Logitech G9x Gaming Laser Mouse Logitech Cordless Rumblepad 2 Gamepad , CREATIVE INSPIRE 4400 , Digitus Da-70226 Usb 7 Port Hub Stello Transcend 4 Port Usb 3.0 Hub Mini Card Reader Airties Air 5343 Sony MDR-ZX300/Red , Playstation 4 500GB
    PSN ID : Deviilll23
  • Binbaşı
    1958 Mesaj
    Yazıda zaten standart soğutmadan daha sessiz olduğu belirtilmiş.Bu arada overclok hızlarıda bu soğutucu sayesinde daha iyi hızlara gelecektir diye düşünüyorum.Beni tek düşündüren garanti olayı,bu soğutucuyu alıp 4870x2 ye takıp kartı garanti dışı bırakmak her babayiğidin işi deyil.
    |
    |

• Yarbay
    2189 Mesaj
    Bu soğutucuları takarken GPU'ların üzerine biraz termal macun sürüyor muyuz?
    |
    |
    Dahili Bileşenler: Intel Core i7 4770K || Cooler Master Nepton 280L || MSI Z87 MPOWER MAX || G.Skill RipJaws 2x4GB DDR3 1866Mhz || Gigabyte GTX 1060 Xtreme Gaming 6G || Samsung 850 PRO 256GB || Seagate 1TB Barracuda || Corsair AX760i 760W || Creative Sound Blaster Z || Pioneer DVR-S21FXV DVD-RW ||3x Cooler Master JetFlo 120mm ||3x Corsair AF140 LED
    Harici Bileşenler: Corsair Obsidian 750D || Asus 23" VX239H IPS LED || Logitech G710+ || Razer Lancehead Tournament Edition || SteelSeries QcK Limited Mousepad || Edifier C2XD 53W RMS Optik || Asus RT-AC68U 1900Mbps || NetMASTER CBW-383ZN || Creative EVO ZX || Xbox One Controller + Wireless Adapter + Play & Charge Kit || Lexmark MS510DN Mono Laser
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj
    Yuh be Bari kanat taksalarmış...
    |
    |

artic cooling ati radeon 4870x2 için yeni bir soğutucu çıkardı Accelero XTREME adı verilen soğutucu 3 adet 92mm 1000 ila 2000
    rpm arası çalışan PWM fan kullanıyor ve toplamda 81 CFM üfleme gücüne sahip . sekizli heatpipe dizaynı ile donatılan soğutucu
    mart 2009 sonundan itibaren kullanıcılarla buluşması planlanlanıyor. Avrupa da satış fiyatı 50-55 euro olması bekleniyor

işte test sonuçları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 19 Şubat 2009; 17:24:51 >
    |
    |
    Umarım Türkiye'ye gelmesi uzun sürmez
    |
    |
    30db'den daha azses yayacak daha ne olsun 68$ bence tükenir gider üsütn soğutmanın yanında sessizlik bazıları tasarım olmamış diyo ama bu fiyata bu performans çok bile.Tabi bu benim felsefem bilmem ne dersiniz...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ugurmurat360x

Yazıda zaten standart soğutmadan daha sessiz olduğu belirtilmiş.Bu arada overclok hızlarıda bu soğutucu sayesinde daha iyi hızlara gelecektir diye düşünüyorum.Beni tek düşündüren garanti olayı,bu soğutucuyu alıp 4870x2 ye takıp kartı garanti dışı bırakmak her babayiğidin işi deyil.

walla dediğine katılıyorum ben o riski almıyorum uzun düşünmeler sonrasıbelki bir yıl sonra
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    6763 Mesaj
    Accelero Xtreme bunun 2900 olan modelini kullanıyorum şuan çok sesiz bi ürün fan hızını 81 re çıkarıyom çok az bi ses ve kartın ısısı boşta 42 oyundayken 48 lerde geziyor ekran kartınızı hangi modeli için varsa bu model fan paranıza kıyıp gözünüzü kapalı alabileceğiniz bi soğutucu markasıdır
    |
    |
    ürünü eskiden firebal satıyordu fakat şuan stocklarında yok o nedenle ebay gibi alışveriş sitelerinden temin edebilirsin....
    |
    |

sağol dostum
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    YOK YOK YOK HİÇBİYERDE YOK BULAMADIM ARKADAŞLAR BANA BU SĞUTUCUDAN LAZIM
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: nofearman

bende arıyorum bulamıyorum. 2. elde olur yok mu ?

niye hortlatıyorsun müvarek

Güzel hort.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Değişik Biri

quote:

bırakın hortu mal var mı elinizde
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Değişik Biri

quote:

bırakın hortu mal var mı elinizde

10 gram var. istanbul içi teslim ederim.
    |
    |
Reklamlar
SEO
üniversite
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.