Şimdi Ara

Arctic Cooling, HD 4870 X2 destekli Accelero Xtreme soğutucusunu satışa sunuyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: barisdragon

Ben de anlamıyorum biraz daha oc yapacam diye bu kadar para verilmez daha üst bir kart alınır.

mesele sadece oc meselesi değil 4870x2 kullandım inanılmaz ısınan ve sesli bir kart.. eğer bu soğutma ısınma ve ses sorununu biraz çözebiliyorsa neden alınmasın..
  • Bu haber süper oldu işte. Ne sıcaklık nede ses sorun olur artık.

AC çok akıllıca davrandı aslında piyasada bir tane bile 4870x2 için hava soğutma yok.
  • 4870x2 için iyi olmuş.Sessiz olursa "Arctic Cooling" bu işi biliyo demektir...
  • Yazıda zaten standart soğutmadan daha sessiz olduğu belirtilmiş.Bu arada overclok hızlarıda bu soğutucu sayesinde daha iyi hızlara gelecektir diye düşünüyorum.Beni tek düşündüren garanti olayı,bu soğutucuyu alıp 4870x2 ye takıp kartı garanti dışı bırakmak her babayiğidin işi deyil.
  • Bu soğutucuları takarken GPU'ların üzerine biraz termal macun sürüyor muyuz?
  • Yuh be Bari kanat taksalarmış...
  • Accelero XTREME

artic cooling ati radeon 4870x2 için yeni bir soğutucu çıkardı Accelero XTREME adı verilen soğutucu 3 adet 92mm 1000 ila 2000
    rpm arası çalışan PWM fan kullanıyor ve toplamda 81 CFM üfleme gücüne sahip . sekizli heatpipe dizaynı ile donatılan soğutucu
    mart 2009 sonundan itibaren kullanıcılarla buluşması planlanlanıyor. Avrupa da satış fiyatı 50-55 euro olması bekleniyor

işte test sonuçları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petsiyehable -- 19 Şubat 2009; 17:24:51 >

• Umarım Türkiye'ye gelmesi uzun sürmez
  • 30db'den daha azses yayacak daha ne olsun 68$ bence tükenir gider üsütn soğutmanın yanında sessizlik bazıları tasarım olmamış diyo ama bu fiyata bu performans çok bile.Tabi bu benim felsefem bilmem ne dersiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurmurat360x

Yazıda zaten standart soğutmadan daha sessiz olduğu belirtilmiş.Bu arada overclok hızlarıda bu soğutucu sayesinde daha iyi hızlara gelecektir diye düşünüyorum.Beni tek düşündüren garanti olayı,bu soğutucuyu alıp 4870x2 ye takıp kartı garanti dışı bırakmak her babayiğidin işi deyil.

walla dediğine katılıyorum ben o riski almıyorum uzun düşünmeler sonrasıbelki bir yıl sonra
  • bu urunu nereden temın edebılırım bennn
  • Accelero Xtreme bunun 2900 olan modelini kullanıyorum şuan çok sesiz bi ürün fan hızını 81 re çıkarıyom çok az bi ses ve kartın ısısı boşta 42 oyundayken 48 lerde geziyor ekran kartınızı hangi modeli için varsa bu model fan paranıza kıyıp gözünüzü kapalı alabileceğiniz bi soğutucu markasıdır
  • ne güzel hortlamış konu =)
    ürünü eskiden firebal satıyordu fakat şuan stocklarında yok o nedenle ebay gibi alışveriş sitelerinden temin edebilirsin....
  • @YandAngeL

sağol dostum
  • YOK YOK YOK HİÇBİYERDE YOK BULAMADIM ARKADAŞLAR BANA BU SĞUTUCUDAN LAZIM
  • bende arıyorum bulamıyorum. 2. elde olur yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearman

bende arıyorum bulamıyorum. 2. elde olur yok mu ?

niye hortlatıyorsun müvarek
  • quote:

Güzel hort.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Değişik Biri

quote:

bırakın hortu mal var mı elinizde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Değişik Biri

quote:

bırakın hortu mal var mı elinizde

10 gram var. istanbul içi teslim ederim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.