Şimdi Ara

Arctic Cooling Accelero ekran kartı soğutucusu video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
11.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü Sapphire 3870 in üzerinde kullanıyorum. Şu anda soğutucuyu fansız olarak kullanıyorum. Fansız hali ile kartın stok fanı takılı halinden çok daha düşük sıcaklık değerlerine ulaştım. Boşta çalışmada stok fanı ile 38°C, Arctic Cooling Accelero S1 rev 2 ile pasif halde 31°C. İyi bir ekzost fanı ile pasif olarak rahatlıkla kullanılabilir. Ancak 4800 serilerinde pasif olarak kullanım biraz zor görünüyor. Fan sesinden şikayet eden herkese kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux79 -- 18 Ekim 2008; 15:35:33 >
  • Peki bu soğutucuyu Saphire ATI3850(AGP)yede takabiliyormuyuz. Kutudan çıkan RAM soğutucuları oluyormu bu karta da?
  • Saphire ATI3850(AGP) ile uyumlu mu?
  • palit 3850 ye içinden çıkan ramsinkler tam oturuyormu acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozzy
    Peki bu soğutucuyu Saphire ATI3850(AGP)yede takabiliyormuyuz. Kutudan çıkan RAM soğutucuları oluyormu bu karta da?

Hocam powercolor 3850 ile sorunsuz montaj yaptım... RAM soğutucular rahatlıkla oturuyor....

quote:

Orjinalden alıntı: okan
    palit 3850 ye içinden çıkan ramsinkler tam oturuyormu acaba?

Hocam sen daha almadın her halde... Bir türlü içine mi sinmedi?
  • Saygıdeğer Arkadaşlar,

Elimdeki accelero S1'i satıyorum, yeni grafik kartı aldığım için artık kullanmıyorum.
    Fiyatı : 49 lira

ilgilenen arkadaşlar temasa geçebilir.

maxpayne1975@hotmail.com

Teşekkürler
  • Bu soğutucu benim model ekran kartında soğutması önemli değil, zaten öyle bi problemim yok fakat soğutucu fanı çok ses yapıyor bu sesi kesiyorsa alınabilir. Son olarak nekadar bu ürün ?

Bendeki kart:

Arctic Cooling Accelero ekran kartı soğutucusu video inceleme

İlgilenen arkadaşlara tekrar teşekkürler saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yux[H]ell!cA -- 28 Mart 2009; 1:31:32 >
  • Merhaba Arkadaşlar;

Bugün Firebal a Accelero S1 geldi bende bir tane satın aldım. ama şu anda HD4850 için heatsinkleri ücretsiz vermiyor. Videoda kullanılan yeşil heatsinklerin markası nedir yada sizin başka öneriniz var mı? Teşekkürler.
  • Bu soğutucu 4770'e takırlır mı?
  • arkadaslar bendede Palit x1950gt SUPER var bu sogutucuyu takabılırmıyım? bırde turbo modulsuz nasıl bır performans alabılırım
    ,
  • intek quad2 2.40 olur mu
  • 4890 içinde kullaanabilirmiyiz crosfire da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebede

4890 içinde kullaanabilirmiyiz crosfire da.

bende aynı soruyu 2600xt ler icin soracagım crossfire köprüsünü engelleyecekmis gibi geliyor bu soğutucu.
  • crossfire için arctic cooling in sitesine bktım.12 cm lik köprü kullanılarak yapılabiliyor.kısa köprülerde olmuyor.
  • Arkadaşlar bu ürün Sparkle 8600gt ye uyar mı acaba?
  • Arctic Cooling VGA Cooler Accelero S1 Rev.2 Ekran Kartı Soğutucu bu soğutucu 8600 gt ye uyar. http://www.moddshop.com/asp/product/224/Arctic-Cooling-VGA-Cooler-Accelero-S1-Rev-2-Ekran-Karti-Sogutucu ama stokta yok. onun yerinehttp://www.moddshop.com/asp/product/335/Arctic-Cooling-Accelero-TwinTurbo-Ekran-Karti-Sogutucusu alabilirsin ama biraz daha pahalı ama performanslı.

• Arctic Cooling Accelero ekran kartı soğutucusu video inceleme

Benim Palit 2600 pro sonic kartın fanı bozuldu. Buna uygun soğutucu var mıdır acaba?
  • @demir76 hazır bozulmuşken ekran kartını değiştirmeye ne dersin
  • Arkadaşlar Hd 6850 ekran kartım için alacam. tamamen fansız kullanmak istiyorum. ekran kartıma çok az yük bindiriyorum sadece fifa 12 , COD MW3 gibi oyunları oynuyorum o da çok fazla değil. şimdi istediğim fansız olsun. yani fana gerek duymadan çalıştırabilir mi bu modül dediğim durumda?

Ya da en azından oyun oynarken fanları açsam sadece o üstüne takılan fanlarından da alıp. yani masaüstü ve nette gezerken fansız, oyun oynarken de fanlı takılsam sorun olur mu? ısı takıntım yok bu arada tek takıntım ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEDONANIM -- 14 Temmuz 2012; 20:36:08 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.