Şimdi Ara

ArcheAge Online [ANA KONU]-OYUN ÇIKTI-F2P- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
13
Favori
140.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kale Savaşı Ben böyle bir kale savaşı görmedim hiçbir online oyunda ya siz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Naruto45

Kale Savaşı Ben böyle bir kale savaşı görmedim hiçbir online oyunda ya siz ?

Gerçekten çok güzel

• Arkadaslar ArcheAge gercekten buyuk potansiyeli olan bir oyun ama malesef turkiyede pek taninilmiyor turkiyeye bu oyunu dahada iyi tanitmak adina bir fan sitesi olusturucaz,Portal ve forumdan olusacak malesef ben kendim bulgaristanliyim ve turkcem cok iyi degil o yuzden projeye ortak olmak istiyen lutfen bana bi mail gondersin salicho@mail.com ayni zamanda moderator vb pozisyonlardada arkadaslar araniyor, kore sitesinden ceviri yapa bilicek korece bilen bi arkadas varsa ucrette odeye bilirim, projeyi tamamen ben finanse edicem ve her turklu teknik bilgi benden :)

Ilgilenenler yazin bi mail atin ben cevapliyacam salicho@mail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salichomg -- 31 Mart 2012; 21:35:44 >
  • Oyun başladımı arkadaşlar obt?
  • Aylık ödemeli olmasında bir kez almalı olursa süper olur F2P olursa yazık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wooksup

Aylık ödemeli olmasında bir kez almalı olursa süper olur F2P olursa yazık olur

şu zamanda tera online gibi saçma bi oyun bile p2p çıkıyorsa bu oyuna b2p yada f2p yakışmaz.

Gerçekten tam benim tarzımda gerçekçilik olsun orta çağ havası olsun artık kurtulalım şu fantasy yada çin temasından
  • 2013 den evvel Global çıkmaz deniyor yabancı forumlarda umarım yaniliyorlardır...
  • Ama her ay ödemeli oyunları herkes oynuyamıyor. Ben mesela hayatımda hiç WoW oynamadım ödemeli olduğu için. Ama bir kere alınıbilen bir MMORPG olsa fiyat önemli değil yani birşekilde alırdım.
  • 2013 bahar yada sonbahar çıkış tarihi muhtemelen. Şahsen ben beklemiyorum artık yoruldum.
  • Şahsen ben bugün gördük oyunun video sunu 2 gün bile dayanamicakmışım gibi gelio bu arada çin 5CBT başlicaktı Key ve türk arkadaşlar bulursam beraber oynamayı düşünüyorum
  • oyunu görmek isteyenler burdan 7 parçalık gameplay videosunu izleyebilirler.

http://www.youtube.com/watch?v=Vo05ANVoGvg&feature=BFa&list=PLF193916B5B916DBE
  • Oyun Cry Engine 3 motoru kullanıyor, yukarda C E 2 diye yazılmış.
    Oyunun Türkiye Fan Sitesiwww.aaspot.net/forum dur. fakat en son üye sayısı 5 di
    oyunda 20 civarında meslek var fakat henüz kesinleşmedi.
    oyun 40 GB boyutunda olacak diyorlar.
    Ev, gemi, havagemisi, çeşitli araçlar inşa edilebiliyor.
    ağaç, sebze yetiştirilebiliyor.
    tarım hayvancılık yapılabiliyor.
    çeşitli zanaatlar var. dikiş nakış, terzi, demirci, taş ustası, marangoz, aşçı vs...
    görsellik mükemmel.
    deniz savaşları var.
    uçma var.
    kale savaşları var.
    tek kötü yanı Grind olması...
    facebook'ta da resmi grupları var ingilizce olarak. en son bir ay kadar önce dünya çapında tüm takipçilerinin katıldığı bir anket yaptılar.

• valla ben ev parasını toparlayana kadar yaparım grindimi inşa ederim evimi bahçeye de iki inek aldım mı benim için endgame odur. :D
  • CBT 5 bitti.
    ayrıntılı bilgi oyunun Türkiye Fan Sitesindewww.aaspot.net/forum
    videolar ve gameplay ler harika. oyun dünyasında çok şey değişecek gibi.
    takipte kalın...
  • Sonuna kadar rpg arayanların oyunu ama bana göre değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu oyunu dün öğrendim. açıkcası tam aradığım oyun. ancak ne zaman açıldı oyun veya açıldımı tam bulamadım daha betadamı filan falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibaba12 -- 15 Eylül 2012; 14:09:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibaba12

arkadaşlar bu oyunu dün öğrendim. açıkcası tam aradığım oyun. ancak ne zaman açıldı oyun veya açıldımı tam bulamadım daha betadamı filan falan

Daha uzak doğuda betaları sürüyor.avrupara ne zaman gelir bilinmez ama rahat 2 senesi var

• Oyun hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak istiyorsanız,sitemizi kesinlikle ziyaret edin !

http://www.ArcheAgeTR.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 22 Eylül 2012; 20:09:16 >

• 4 gözle bekliyoruz bakalım.
  • Sitemiz tarafından hazırlanan genel tanıtım videosu:

www.ArcheAgeTR.com ( düzenlenme aşamasında )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 23 Eylül 2012; 10:42:08 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.