Şimdi Ara

ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • ArcheAge Classic geliyor!

  Kanadalı/Amerikalı oyun geliştirici ekibi ''The Darus'' tarafından geliştirilen ve biz oyuncuların uzun süredir heyecanla beklediğimiz ArcheAge Classic 4 Ağustos'ta çıkıyor. Pekii nedir ArcheAge Classic? ArcheAge Classic ArcheAge'in altın çağı olarak tabir edilen 3.0 sürümünün editlenmiş hali olarak karşımıza çıkacak. Bu editlenmiş sürümde oyunun geliştirildiği tarihten itibaren günümüze kadar olan bütün olumlu iyileştirilmeler muhafaza edilirken, oyunu kötü etkileyen bütün sistemler ise oyundan çıkarılmış halde bulunuyor. ArcheAge Classic Official olarak trailerını yayınladı. Çıkıştan önce yapılacak olan open beta 22 Temmuz'da başlayıp 28 Temmuz'da sona erecek. Oyunda ''Patron'' ücretsiz. Daru subscription ise aylık $15. Daru subscription 30 günlük anywhere warehouse, 30 günlük anywhere owl, 30 günlük dil kitabı, 30 gün boyunca %50 teleport, ember, recall cast timeını azaltan buff gibi oyunu kolaylaştıran ve p2w olmayan quality of life ürünler içeriyor. Markette sadece kostümler, expansion scroll ve daru subscription satılacak. Marketteki bütün itemler alındığı anda bound olacak ve asla ticareti yapılamayacak. Anlayacağınız oyunda P2W YOK.  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer PaylaşıldıArcheAge Classicyoutube
  Experience ArcheAge's golden era with AA Classic, the first private server for ArcheAge Classic. Join us today and start your adventure! Website: https://aa-classic.com/ Discord: https://discord.gg/aaclassic
  https://www.youtube.com/watch?v=UYq5_n357z4&ab_channel=ArcheAgeClassic


  Official Website:

  https://aa-classic.com

  Official Discord:

  https://discord.com/invite/aaclassic

  Türk Topluluk Discord Sunucusu:

  https://discord.com/invite/YGq6THJ8Ms


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı


  Oyun Free 2 Play ve Pay 2 Win yok!

  ArcheAge Classic oynaması ücretsiz olacak. Buna ek olarak bütün oyunculara oyunda bulunan ''Patron'' diğer adıyla premium üyelik ücretsiz verilecek. Oyun marketinde ise sadece envanter genişletme scrolları, herhangi bir yerde banka ve posta erişimi gibi quality of life itemları ve kozmetik öğeler satılacak.


  Harika Sandbox Deneyimi, Yaşayan Bir Dünya

  ArcheAge Classic sandbox open world mmorpg oyunudur. Yani yaşayan bir oyun dünyası vardır ve bu dünyaya siz şekil verirsiniz. Dilediğiniz gibi ev, tarla veya kale inşa edebilir, geliştirebilir ve buralarda kendi ürünlerinizi yetiştirip çeşitli craftlar yapabilirsiniz.


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı  Alt hesap kullanımı yasak

  ArcheAge Classicte oyunda alt hesap kullanımı yasak. Oyunda labor sistemi revize edilmiş durumda. Artık birden fazla hesap kullanmanıza gerek kalmadan bütün aktiviteler için yeterli labor bulabileceksiniz. Buna ek olarak oyun geliştiricileri bu konu hakkında çok hassas olduklarını ve alt hesap kullanımı tespit ettikleri anda hwid ban atarak kuralları çiğneyen kullanıcıları kalıcı olarak uzaklaştıracaklarını bildirdi.


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı  Meslekler Yenilendi, Düzenlendi ve Oyun Ekonomisi Oyuncu Bazlı Yapıldı

  ArcheAge Classicte 22 adet meslek bulunuyor ve bütün meslekler baştan sona yenilenmiş durumda. Artık bütün meslekler oyun ekonomisinde kritik öneme sahip olacak. Seçtiğiniz meslekte uzmanlaştıkça kazancınızı arttırıp stratejik ürünler üretme hakkı kazanacaksınız. Özellikle balıkçılık ve kıtalar arası ticaret gibi riskli mesleklerin kazancı yükseltildi. Artık aldığınız riske göre kazancınız artıyor. Mesleklere ek olarak oyun ekonomisi oyuncu bazlı yapıldı. ArcheAge Classic ekonomisini tamamen oyuncular belirliyor olacak.


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı  Heyecan Dolu Deniz Savaşları, Korsanlar ve Auroria

  ArcheAge Classicte deniz savaşları hiç bitmeyecek. Özellikle balıkçılık ve kıtalar arası ticaretin risk/kazanç ekseninde güçlendirilmesi neticesinde denizler hep aktif olacak. Bu riskli meslekleri yapmayı seçen oyuncular onların mallarını çalmak isteyen korsan oyuncularla mücadele etmek zorunda kalacak. Özellikle oyunun en tehlikeli ve kazançlı rotası olan ''Freedich Island'' da çok kan akacak. Bunlara ek olarak bütün world bosslar yenilendi. World bosslardan düşecek olan kıymetli ekipmanları elde etmek için oyuncular sık sık mücadele edecek.  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı


  Yenilenen Ekipman sistemi

  ArcheAge Classicte 4 farklı ekipman türü bulunuyor. Bunlar üretilebilir ekipmanlar, world boss ekipmanları, dungeon ekipmanları ve açık dünya ekipmanları. Üretilebilir ekipmanları oyunda silahçılık ve zırhçılık mesleğinde gelişen oyuncular üretebilecek. Diğer ekipmanları ise adından anlayacağınız üzere world bosslardan, dungeonlardan ve açık dünya yaratıklarından elde edip karakterimize giyebileceğiz. Her ekipmanın farklı bonusları olacak. Seçtiğimiz sınıfa göre karakterimizi dilediğimiz şekilde geliştirebileceğiz.


  Guild Bazlı Kaleler

  Auroria kaleleri için guildiniz ile beraber mücadele edeceksiniz. Auroria'da kendi guild kalenizi inşa edebilir veya diğer guildlerin kalesine saldırarak onları ele geçirmeye çalışabilirsiniz. Kalenizi inşa ederken dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı  120 Farklı Class, 6 Farklı Irk ve 3 Farklı Nation

  ArcheAge Classicte oynanılabilir 120 farklı class, 6 farklı ırk (Haranya, Firran, Warborn, Nuian, Elves, Dwarf) ve 3 farklı faction (Haranya, Nuia, Pirate) bulunuyor. Oyuncular oyun tarzlarına göre istedikleri sınıfı seçip istedikleri ırkta karakter yaratıp istedikleri factionda oynayabilecekler.


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı  Birbirinden Heyecanlı Eventler

  ArcheAge Classicte birbirinden yeni ve heyecanlı eventlere katılarak gerek PvE gerek PvP yaparak mücadeleler vereceksiniz. Oyundaki günlük eventler yenilendi. Artık eski ArcheAge'de olduğu gibi zorunlu ve sıkıcı günlük görevler yok. Onun yerine oyuncu dostu ve daha çok ödüllendiren yeni görevler/eventler geldi.


  PvE ve Dungeonlar Yenilendi

  Oyundaki dungeonlar hem görsel hem fonksiyonel olarak yenilendi. ArcheAge'de genellikle PvE yerine PvP öne çıkıyordu. Artık PvE severlerde oyunda bulunan 10 adet yenilenmiş dungeonda keyifli vakit geçirebilecek. Özellikle dungeonlardan elde dilen ekipmanların ve materyallerin artmasıyla dungeon oyuncular için cazibe merkezi haline gelecek.


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı  Yeni bilgiler geldikçe konuya eklemeye devam edeceğim. Aşağıda bıraktığım official website ve official discord sunucularına giderek daha fazla bilgi alabilirsiniz.


  Official Website:

  https://aa-classic.com


  Official Discord:

  https://discord.com/invite/aaclassic


  Türk Topluluk Discord Sunucusu:

  https://discord.com/invite/YGq6THJ8Ms

  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimesftw -- 22 Temmuz 2023; 2:32:16 > • Çok iyi haber

 • 21 Temmuz da açık beta Ağustos 4 veya 11 inde lansman olacağına dair dedikodular var. Resmi duyuru yapıldıkça konuya ekleyeceğim.

 • Official trailer paylaşıldı. Resmi çıkış tarihi 4 Ağustos.


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer PaylaşıldıArcheAge Classicyoutube
  Experience ArcheAge's golden era with AA Classic, the first private server for ArcheAge Classic. Join us today and start your adventure! Website: https://aa-classic.com/ Discord: https://discord.gg/aaclassic
  https://www.youtube.com/watch?v=UYq5_n357z4&ab_channel=ArcheAgeClassic
 • ArcheAge Classic Official olarak trailerını yayınladı. Çıkış tarihi 4 Ağustos, çıkıştan önce yapılacak olan open beta ise 22 Temmuz'da başlayıp 28 Temmuz'da sona erecek. Oyunda ''Patron'' ücretsiz. Daru subscription ise aylık $15. Daru subscription resimde göreceğiniz üzere 30 günlük anywhere warehouse, 30 günlük anywhere owl, 30 günlük dil kitabı, 30 gün boyunca %50 teleport, ember, recall cast timeını azaltan buff içeriyor. Markette sadece kostümler, expansion scroll ve daru subscription satılacak. Marketteki bütün itemler alındığı anda bound olacak ve asla ticareti yapılamayacak. Anlayacağınız oyunda P2W YOK. Oynamayı düşünen herkese şimdiden keyifli vakit geçirmesini diliyorum.


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldı


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer PaylaşıldıArcheAge Classicyoutube
  Experience ArcheAge's golden era with AA Classic, the first private server for ArcheAge Classic. Join us today and start your adventure! Website: https://aa-classic.com/ Discord: https://discord.gg/aaclassic
  https://www.youtube.com/watch?v=UYq5_n357z4&ab_channel=ArcheAgeClassic

  Official website: Official discord:

  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldıaa-classic.com
  AA Classic - ArcheAge Classic Private Server
  https://aa-classic.com


  ArcheAge Classic 4 Ağustosta Çıkıyor Trailer Paylaşıldıdiscord
  Join the ArcheAge Classic Discord Server!
  https://discord.com/invite/aaclassic  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimesftw -- 17 Temmuz 2023; 22:7:42 >
 • avrupa sunucusu olmayacakmış, canada/amerika ile pingden zor oyun oynanır.

 • Legolas kullanıcısına yanıt

  Hocam, ben betasında 150 ping ile oynadım. Oynanış tarafında hiçbir sorun yaşamadım. Okçu sınıfı hariç her şeyi sorunsuz oynayabilirsiniz. Ek olarak exitlag gibi yardımcı programlar sayesinde ping değeri neredeyse %30-35 oranında iyileştirilebiliyor.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimesftw -- 22 Temmuz 2023; 2:20:55 >
 • grimesftw kullanıcısına yanıt

  Konu hakkında hazırladığım videoyu şöyle bırakıyorum. Belki faydalanan olur. • XLGames yapmamış mıydı ArcheAge'i?

  The Darus nerde çıktı, satıldı mı?

 • ortalık malı oldu.


  trion, xlgames, gameforge en son kakao ya geçmişti.


  bu yeni şirketi yeni duydum.

 • son durum nedir acaba? takip eden var mı?

 • archerage oynuyodum ama sanırım buna geçicem cünkü bu sistem daha iyi bozulmamış ama avrupa olmaması hiç iyi değil :( indirdik bakalım oynayıp size yorum yaparım

 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.