Şimdi Ara

Arcesdtm.com güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
8.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar konunun tam yeri burasımı bilmiyorum ama diğer konuları boş yere kalabalık etmemek için buraya açtım...Siteyi araştırdım biraz genelde yorumlar olumlu yönde ama sizinde bildiğiniz gibi bu yorumları şirketin kendi çalışanları bile verebiliyor o yüzden sormak istedim bilgisi olan veya alışveriş yapmış olan varmı acaba? Site genel anlamda çok uygun fiyatlı..

• https://www.guvenrehberi.com/Alisveris/arcesdtm.com

bu sitede yorumları güzel görünüyor. bende buradan alışveriş yapmayı düşünüyorum. piyasa fiyatlarının çok altında ve kargo bedava. ürünler elime ulaşınca tekrar bilgi vermeye çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: overactive

https://www.guvenrehberi.com/Alisveris/arcesdtm.com

bu sitede yorumları güzel görünüyor. bende buradan alışveriş yapmayı düşünüyorum. piyasa fiyatlarının çok altında ve kargo bedava. ürünler elime ulaşınca tekrar bilgi vermeye çalışırım.

Hocam naptınız aldınız mı acaba bir sorun var mı ?
  • overactive kullanıcısına yanıt
    arkadaş ne oldu alışveriş yaptın mı fiyatlar çok uygun görünüyor bilgisi olanlar paylaşsın
  • arkadaşlar henüz alışveriş yapmadık. çünkü ürün konusunda kararsız kaldık .
  • dün sabah havalemi ettim bugün kargomu aldım dağıtım diyarbakırdanmış
  • bende salı günü alışverişimi yaptım. 2 ürün aldım. diyarbakırdan geldiği için kargo 2 gün sürüyor. sürat kargo ile çalışıyorlar. paketlemeleri v.s çok güzel. orjinal kolilerini baloncuklu paket ile sarmışlar kutularda hiç hasar yoktu. Philips ürün aldık orjinal philips turkiye garantisi ile birlikte geldi. genelde çoğu site paralel ithalata yöneliyor. ilerde de uygun fiyatlı ürün bulursam alışveriş yaparım.
  • Firma Güvenlidir Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz..
    www.arcesdtm.com
  • Firmayla ilgili bu bölümde şikayet yazılmamış ama ben yine de daha önce alan diğer arkadaşlara da sormak istiyorum. Ürün alıp firmadan şikayeti olan varmı. Büyükşehirde yaşıyorum burada bulamadığım bir sürü ürün
    bu firmanın sitesinde gözüküyor. Üstelik firma Diyarbakırdaymış. Güvenilir mi tekrar sormak istedim.
  • Yardımcı olacaklar yazsın lütfen. Tamam gülmeye de ihtiyacımız var ama ben acil yardım bekliyorum. Yok mu bu siteden alışveriş yapan?
  • mıragen kullanıcısına yanıt
    Ben yaklasik iki yıldır bu firmadan alisveriyom bi sorunu gormeidm isim geregi bugun diyarbakirdayken bu firmayi merak ettim bi ugradim adam baya ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane tavan vantilatörü siparişi verdim şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infidel

2 tane tavan vantilatörü siparişi verdim şimdi.

Ürünler 3 günde elime ulaştı. Güzel kargolanmıştı. Kutular büyük olmasına rağmen hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Rahatlıkla güvenilir olduğunu söyleyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.