Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ürünün artıları çok, hd uydu alıcısı,dahili wi-fi, usb ye kayıt,2 adet aktif 3D gözlük...

3D filmlerin full sbs olmasına dikkat edin, half sbs filmler ve videolardan tam 3D görüntü olamazsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huutame

bu ürünün artıları çok, hd uydu alıcısı,dahili wi-fi, usb ye kayıt,2 adet aktif 3D gözlük...

3D filmlerin full sbs olmasına dikkat edin, half sbs filmler ve videolardan tam 3D görüntü olamazsınız...

Bu tarz TVlerde full SBS açılmaz. Half SBS açılır sadece.
  • beko b 40-leg-6b 3d web led 102 ekran smart tv aldım arkadaşlar ve IMAX 3D video izledim gerçekten müthişti yaklaşık 4 m mesafeden tv ye bakıyorum ve ejdarha burnuma alev ufluyodu nerdeyse.Bence pişman olmazsınız derim .beko diyerek önyargıda bulunmayın ayrıca full sbs açmaz diyen arkadaş biraz daha bilgi edinsin saygılar
  • tvler 3840x1080(full sbs) oynatamazlar zaten bunları bırak tv'yi oynatan cihaz çok az sayıda.
  • Bu TV lerdeki veya diğer smart TV lerdeki DLNA özelliğiyle bir cihaza bağlanmak için bağlanacağımız cihazda da DLNA logosu olmalı mı?mesela ben laptopumdaki bluetooth veya wirelles özelliğiyle bu TV lere bağlanamazmıyım? wi-fi wirelles'in kısaltılışı herhalde.DLNA nın bundan farkı ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 15 Haziran 2012; 19:36:54 >
  • kardeş ben bilgi edinsin derken üzlup kayması oldu sanırım merakımdan yanı fullsbs nedir onu sormak için yazdım bu konuda bilgisizim çünkü yanlış anlaşıldıyam affola,
  • B40-LEG-6W

B40-LEG-6SS

B40-LEG-6WS

bu tvleri almak istiyorum ama aralarındaki farkı anlayamadım sadece fiyat farkı var. Smart tv ve 3d özelliği nasıl? Verdiğim paranın ederini alabilirmiyim bu tvlerde
  • Merhaba bende beko 3d smart tv kullanmaktaym cok pratik bir kullanımı var ayrı bir tarayıcısı yoktur.youtube ve.facebook benzeri uygulamalar mevcut.3d beklentini ise filme bagli olarak degisir cunku 3d filmlerin cogunda disa tasma efekti bulamazsn Imax under the sea belgeseli var buradan test ettim ve disa tasma cok basariliydi.almani tavsiye eserim ben sahsen memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nohgye

B40-LEG-6W

B40-LEG-6SS

B40-LEG-6WS

bu tvleri almak istiyorum ama aralarındaki farkı anlayamadım sadece fiyat farkı var. Smart tv ve 3d özelliği nasıl? Verdiğim paranın ederini alabilirmiyim bu tvlerde

merhaba;
    sondaki 2. S harfi ürünün digiturk kampanyalı olan modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyghon

B40-LEG-6W

B40-LEG-6SS

B40-LEG-6WS

B40-LEG-6W =WHİTE yani beyaz kasa demek

B40-LEG-6BS =BLACK yani siyah kasa demek

B40-LEG-6WS =yandaki S Digitürklü kampanyalı demek

digitürklü olan kampanya farklıdır diğerleri 1860 tl ama mağazalarda peşin almak isterseniz indirim yapılıyor buda sizin pazarlık gücünüze kalmış yazılan yorumları okuyunuz yabancı benzer ürünlerle kıyaslanmış bir üründür samsung d serisi(üretimden kalkmıştır) 6500 modelle aynı özellikleri taşır sadece internet browseri yoktur yani istediğiniz internet sayfasını açmaz sadece cihazın üzerinde izin verilen uygulamaları açar zaten bir tv den de internet performansı beklemeyiniz birde "DTS" ses desteklemez ,diğer özellikeri ortalama bir kullanıcıyı tatmin edecektir ,3d tamamen izleyeceğiniz fimle ilgili avatar var 4gb avatar var 13 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medetres -- 18 Haziran 2012; 18:39:45 >

• teşekkür ederim cevapladığını için yani d6510 alsam dahamı iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nohgye

teşekkür ederim cevapladığını için yani d6510 alsam dahamı iyi

daha iyi demek bana düşmez para sizin şu an piyasada samsung d 40 6500 modeli 2300-2500tl arasında satılır( d serisi artık üretilmiyor es serisi geldi onunda farkı sesli komut hareketli ve yüz tanıma özellikleri eklenmiştir ne kadar işimize yarart tartışılır hi tv deyince açılıyor,volume up volume down deyince ses artar azalır vb) ,beko da 1860 tl ürün fiyat performans olarak uygundur ama karar ve seçim sizin bence imkanınız varsa tekno marketleri gezin samsung yeni seriler çıktı lg seçeneği var ona da bakın sonra birde beko veya arçelik(her iki firmadada model 40 leg 6b) şeklindedir mağazasına gidin gözlerinizle görün sorun kurcalayın ondan sonra karar verin 1860 ta olsa yüksek meblağdır terciz sizindir

• B40-LEG-6B sıfır 1600 TL ye nakit alınır mı sizce? 3 tane buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: StephenSaunders

B40-LEG-6B sıfır 1600 TL ye nakit alınır mı sizce? 3 tane buldum

1860 taksitli satış göz önüne alındığında alınız zaten diğer yabancı markalar yurt dışından vergi vererek getirdiği halde satış yapıyor. Beko ve diğer yerli markaların bunu gözeterek bir fiyat politikası yapmaları gerek ama yapmıyorlar ,sonuç olarak beko 40 leg 6b nin edeceği rakam da aşağı yukarı o seviyede ,cihaz ortalama bir izleyiciyi tatmin edecek özelliklerde alabilirsiniz derim nacizane
  • Aklın varsa arçelik - beko - vestelden uzak dur, servisleri kötüdür lcd ekranımı yapıcaz diye götürdüler ertesi gün gelip kasayı aldılar kasada sorun yokmuş geri getirip lcdnizin anakartı değişicek dediler şuan lcdim bazen karıncalanıyo sağ kısımdaki tuşlar çalışmıyor yani felaket çok ürün aldım arçelikten buzdolabı, bulaşık çamaşır ocak fırın hatta 2 adet bilgisayar mecburiyetten biraz ama hiç birinden memnun değilim.
  • arkadaşlar bende beko b40 3d modelinden aldım.3d blu ray bi belgesel aldım ne dvd'de nede biligisayarımda oynatamadım.hdm kablosuyla bağlantı var ama bu blu ray filmi açamadm siz nasıl 3d film izliyorsunuz paylaşırsanız sevinirim
  • Arcelik beko vestel bunlardan uzak durun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LE10

arkadaşlar bende beko b40 3d modelinden aldım.3d blu ray bi belgesel aldım ne dvd'de nede biligisayarımda oynatamadım.hdm kablosuyla bağlantı var ama bu blu ray filmi açamadm siz nasıl 3d film izliyorsunuz paylaşırsanız sevinirim

blue ray filmler dvd de açılamayacak kadar büyüktür onun için blue ray oynatıcı gereklidir,tv 'ye oynatıcıyı bağladığınız varsayıyoruz öncelikle izleyeceğiniz kaynağı seçin ,usb,hdmı gibi ekranda bir görüntü aldığınızda görüntü ayarları menüsüne basarak 3d seçeneğini kullanarak yanyana görüntüyü tek olarak izlersiniz gözlüklerinizle !!!!!!! not yazdığınız model beko 40 leg 3b ise o modelde 3 d yoktur!!!!! cihazınızın beko 40 leg 6b 3d olduğunu varsayarak cevap yazdım .

• arcelik 3d tv de 3d video izlerken 3d ayarlariyla oynayan oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

arcelik 3d tv de 3d video izlerken 3d ayarlariyla oynayan oldu mu

Nasıl oynayacağız,açıyoruz görüntüyü sbs yapıp izliyoruz başka yapacak bişey yok sanırım ,yeni bir özellik mi keşfettiniz?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.