Şimdi Ara

ARÇELİK BÖLGESEL SICAK FIRSATLARI (İLK MESAJ GÜNCEL) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
19
Favori
16.687
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam aşağıdaki listeyi şubat sonunda +4 yıl garanti kampanyası varken nakit 7000Tl ye aldım..Sizce fiyatlar ve ürünler nasıl?

9103 yps çamaşır
    5560 nbeı buzdolabı
    6343ı bulaşık
    Ankastre trend paket
    (9626 mdyı fırın
    607 siyah cam ocak
    p23 yı davkumbaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimaster -- 31 Mart 2017; 15:19:37 >
  • andromeda09 A kullanıcısına yanıt
    Yazı çok kısa olunca hiç bir şey anlaşılmıyor, vergi konusunu ise bilmiyorum, konuya yazıyorsunuz madem bizi de aydınlatın beraber karşı çıkalım. Öyle karışık yazmışsınız ki bir anlam çıkarmak mümkün değil.
  • pckopat_doktor kullanıcısına yanıt
    Ürün 6488 I modelinin güncellenmiş versiyonu 8 programlı Inox,Ionfresh koku önleme sistemi var, üst seviye bir model. Yeni bir model olduğu için bize gelmedi henüz ama eskisinden bir farkı olduğunu sanmıyorum, çok iyi bir modeldir tavsiye ederim. Tavsiye edilen satış fiyatı 1.679 TL bunun altında ne kadar ucuza bulursanız avantajlısınız. Mutlaka bir kaç bayii gezin her bayiide farklı fiyat bulacaksınız. Beko bayiilerine de bakmayı unutmayın. İnternetten almayı tavsiye etmiyorum daha önceki mesajlarımda da yazdığım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltendymion -- 31 Mart 2017; 16:51:0 >
  • ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi modeller garanti kampanyası da üstüne kaymağı olmuş, fiyat konusunda yorum yapmam doğru olmaz, her bayii kendi fiyatını uyguluyor katalog fiyatlarının üstüne çıkmadan. Bir kaç bayiiden fiyat alıp karar vermek en güzeli, şu anda verilecek fiyat hep hatalı çıkar.
  • koftemofte kullanıcısına yanıt
    Bayiimiz İzmir'de bu sebeple bölge dışı Arçelik kargo ücreti alıyor.Tavsiyem beğendiğiniz modelleri çevrenizdeki Arçelik-Beko bayiilerine sormanız. Ben minumum fiyat maksimum fayda gördüğüm tavsiyelerimi yazmıştım ama tekrar yazayım sizin için. (2498 CNIY A++ ya da yeri geniş ise 2580 CEI + 8103 YP ya da 8103 YPS + 6343 I)
  • andromeda09 A kullanıcısına yanıt
    iyi de burada ÇİN mallarının ülkeye girişi ile ilgili ek vergi haberi var. Zaten firmalardan önce hükümet bununla ilgili düzenleme yapmıştı. Avrupa birliği dışından gelen ürünlerde %30 gümrük vergisi gelmişti. Bununla ilgili düzenlemeyi firmalardan önce Hükümet'in yapması gerekli doğru-yanlış tartışılabilir zaten burada olan da firmaların hükümet'i uyarmasından ibaret. Bu tür kanunlar tüm Avrupa birliği ülkelerinde hatta Amerika'da bile mevcut. Hatta hükümet çok yakın zamanda yurtdışından gelen ürünlerin vergi muafiyetini 30 € olarak sınırlandırmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltendymion -- 31 Mart 2017; 21:24:23 >
  • 3 ay önce 3 yıl olan beyaz eşyalarımızın garantileri doldu biz alırken hata ettik uzattırmadık şimdi yapabileceğimiz birşey var mı? bilgisi olan yardımcı olsun kardeşlerim.
  • oğlumiçin O kullanıcısına yanıt
    Arçelik için garanti uzatma 3 yıla kadar yapılabiliyor. 0-6 ay 149 TL 6-36 ay 199 TL .
  • ltendymion L kullanıcısına yanıt
    garanti bittiği için olmuyormuş mh ile görüştüm dün
  • İyi günler

Arçelik yeni beyaz ankastre set 2600

4 programlı bulaşık makinesi 1050

2474 buzdolabı 2800 tl

şeklinde fiyat aldık

Toplam 6450 tl. Nakite 150 lira düşer en fazla denildi. Bunlar kampanyalı ürünler olduğu için pek düşmez dediler.

Nakite daha düşük fiyat alma şansımız var mıdır? @ltendymion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 5 Mayıs 2017; 20:58:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Nakit tamamen bayiinin kar payı ile ilgili bir şey, bayi nakit kar oranını kaç tuttuysa o fiyattan verir o sebeple iyi pazarlık her zaman fiyat avantajı getirir.Bence bir kaç bayii'den daha fiyat alıp karşılaştırmak en mantıklısı nakit her zaman avantajdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltendymion -- 14 Mayıs 2017; 14:4:18 >
  • Merhaba,

Çamaşır kurutucularında indirim var mı önümüzdeki günlerde.
    birde hangisini tavsiye edersiniz. benim aklımda A+++(%10) olan ürün var fakat eminde değilim%10 olayından.
  • acheron34 kullanıcısına yanıt
    Şu anda planlanmış bir indirim yok. Arçelik Anneler gününü bu sene es geçti çamaşır kurutucu olarak. Belki ileride bir kampanya olur. Acelesi yoksa beklemeniz daha iyi olur. A+++ olan ürün mükemmel bir kurutucu ama fiyat pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltendymion

Şu anda planlanmış bir indirim yok. Arçelik Anneler gününü bu sene es geçti çamaşır kurutucu olarak. Belki ileride bir kampanya olur. Acelesi yoksa beklemeniz daha iyi olur. A+++ olan ürün mükemmel bir kurutucu ama fiyat pahalı.

Koç aile ile alacağım. çok sorun olacağını sanmıyorum :D
    bunların arasında kaldım

https://www.arcelik.com.tr/urun_kiyaslama.aspx?uKods=34456,37538,34463&lang=tr-TR&ozs=279968

Cevap için teşekkür ederim.

• üsten donduruculu buzdolabı kampanyası var mı 600 lt gibi
  • acheron34 kullanıcısına yanıt
    3886 KT'de geçen ay 450 TL indirim vardı.
  • bilbar B kullanıcısına yanıt
    Biraz daha bekleyin hocam illa ki yaparlar önümüzdeki ay. Daha mevsimi gelmedi.
  • Hocam su an icin ankastre set olarak onereceginiz model var midir? Davlumbaz bacasiz kullanilacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cinarealy kullanıcısına yanıt
    Yeni camlı set kampanyası gayet ekonomik ve güzel. Bacasız kullanmak için ekstra karbon filtre almanız gerekecek.;https://www.arcelik.com.tr/arcelik-ankastre-set-kampanyasi/
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.