Şimdi Ara

ARÇELİK BÖLGESEL SICAK FIRSATLARI (İLK MESAJ GÜNCEL) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
19
Favori
16.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ltendymion

Biraz daha bekleyin hocam illa ki yaparlar önümüzdeki ay. Daha mevsimi gelmedi.

şu an var mı bi kampanya hocam
    bonus kampanyası ile birleştireyim
  • Telve istiyorum ama iyi bir indirim olursaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatogun -- 19 Haziran 2017; 11:19:11 >
  • Ocaklı fırın bakıyorum hocam. 10 yıllık beko fırınım var, çok memnunduk ama 30 liralık parçası bozuldu yetkili servis artık yetkili servislerde bulunamayacağını söyledi özel piyasayı alt üst ettim parça yok.

Fırının sol tarafında oluyor genelde fan/turbo/alt-üst gibi programları çevirerek ayarladığımız şey adını unuttum şimdi.

Sıcak fırsatçı olarak fiyatn uygun olursa her markayı f/p olarak alabilirim ama 30-35 liralık parçayı üretmeyip taş gibi fırını hurdaya çıkardığı için markadan soğudum. Çok cazip olmazsa beko/arçelik zor.
  • bilbar B kullanıcısına yanıt
    Üstten kapaklı 100 lt olanlar indirimli 599 tl 5 çekmeceli indirimde 1299 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    10 yılı geçtiyse hiçbir markada bulunmaz parça, şu anda 4 model solo fırın indirimde.

• serhatogun S kullanıcısına yanıt
    Telve indirimde tekli 249 tl çiftli 515 tl

• bilbar B kullanıcısına yanıt
    Yeni kampanya başladı, ilk sayfaya da ekledim. "Arçelik İzmir, Aydın, Manisa, Antalya, Isparta, Burdur, Muğla, Afyon, Kütahya, Uşak, Denizli...illerindeki bayilerimiz için asistin kartsız işlem entegrasyonu kullanılarak 21 Haziran 2017 – 31 Temmuz 2017 tarihlerinde 2020 NY (7217620114), 2052 DY (7247620114) ve 2060 DD (7501020075) model derin dondurucularda 200 TL’lik indirim kampanyası tanımlanmıştır."
  • Arçelik 9123 veya 9143 veya 9103 yps yorgan yıkama illa olacak. Sitede 1709 lira 9143 paro indirimi yapabilirmiyiz

• edgar davids kullanıcısına yanıt
    9 kg ve üzeri tüm çamaşır makinelerinde 100 TL paro indirimi var.
  • Arçelik 2474 ce buzdolabı öneriyor musunuz? 2800 fiyat verdiler.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Benzer bir durumu Öncesi ve Sonrası olarak belgeleyerek birkaç mobilya üreticisine sorduğumda adamlar haklı olarak cevap verdiler.

ÖTV öncesi zaten satışları arttırmak stok güncellemek için %18 KDV indirimi uyguladıklarını, ancak ÖTV indirimi olarak %10 indirime ek bir indirimi şirket politikası ve rekabet unsuru gereği oluşturamadıklarını belirttiler.

Buradan anladığım Devletin uzandığı markalar fiyat olarak rekabete ayak uyduramıyordu ve böyle bir uygulama ile diğer firmaların fiyatlarının artmasını sağlamaya çalıştılar ve başarılıda oldular.
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Aslında asıl dedikleri; Zaten kur artışı vs. ürün indirimleri kalkacaktı, kar oranlarını korumak için bu ÖTV indirimi şans oldu onlar için. Asıl sormamız gereken soru zorunlu ihtiyaç olan Beyaz eşya, mobilya ürünlerinde neden ekstra ÖTV alındığı veya Mobilyanın KDV oranının neden gerçekten %8 olmadığı geçici olarak düşürüldüğü olmalıdır. Devlet vergi alamayınca gözünü alabildiği yerlere dikiyor, bu durum fiyat enflasyonu yarattığında dönüp geçici olarak ÖTV'yi kaldırdım, vergiyi düşürdüm diyor. Bunlar geçici çözümlerdir, gerçekçi çözüm vergi adaletinin gelmesi ( sanki diğer alanlarda adalet varmış gibi) Büyük ölçekli işletmelerin ve ARGE'nin desteklenmesi düşünülebilir. Rekabetin güçlendirilmesi açısından, Avrupa birliği dışı ülkelere uygulanan %30 sümrük vergisi ile Avrupa birliği ülkeleri gümrük birliği sayesinde bizi açık pazar olarak kullanmaktalar. Dışarıdan aldığımız her 98 Tl lik ürüne karşılık 2 tl satış yapıyoruz.Bu denge bakalım ne zaman bozulacak.

• quote:

Yeni kampanya başladı, ilk sayfaya da ekledim. "Arçelik İzmir, Aydın, Manisa, Antalya, Isparta, Burdur, Muğla, Afyon, Kütahya, Uşak, Denizli...illerindeki bayilerimiz için asistin kartsız işlem entegrasyonu kullanılarak 21 Haziran 2017 – 31 Temmuz 2017 tarihlerinde 2020 NY (7217620114), 2052 DY (7247620114) ve 2060 DD (7501020075) model derin dondurucularda 200 TL’lik indirim kampanyası tanımlanmıştır."

Hocam,
    Arçelik 6366I
    Beko BM 6006I

Bu iki bulaşık makinesi için ne diyorsun? Fiyat için de ne diyorsun?
  • Nisan ayında Arçelik'in 1939 TL'yi çizip 1599'a sattığı derin dondurucuyu (2071 DY) bulamıyoruz şimdi uygun fiyata. Üstelik 1425 TL ödemiştim N11 kampanyası sayesinde. Şimdi aynı kampanyadan olduğunu varsaysak eski indirimli fiyatına dahi denk gelmiyor. Nasıl uygun alabiliriz tekrardan?
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi cihaz. fiyat muhteşem.
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    arçelik indirimi yok, biz bayi indirimi yaptık 1850 TL'ye satıyoruz. Tabi ege bölgesi sadece.
  • quote:

Gayet iyi cihaz. fiyat muhteşem.

Fiyat veya kampanya bilgin var mı diye sormuştum hocam, aldığım fiyat 1300 TL şimdilik.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Kampanya fiyatı 1299 TL o yüzden söyledim fiyat muhteşem diye.
  • quote:

Tamamdır o zaman hocam. 50 TL daha düşseler ikna olacağım.
  • quote:

Hocam Arçelik 6366 modelinihttps://www.arcelik.com.tr/bulasik-makinesi/6366-i-bulasik-makinesi.html yani bunu 1200 TL'ye 6 taksitli olarak aldım. Garanti bonus'da 50 TL bonus verdi bana maliyeti 1150 TL oldu

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.