Şimdi Ara

Arçelik A55 OLED 9900 5B ve A65 OLED 9900 5B (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
653
Cevap
11
Favori
41.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben geçen kampanyadan Beko 65 almıştım, adreste olamadığım için serviste bekliyor, bayram sonrası inşallah. Sanki inadına Cumartesi serviste olmuştu, servis Cumartesi günü aramıştı, Pazartesi gelelim mi diye... 55 mi 65 mi aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 27 Temmuz 2020; 9:57:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    65 inç aldım bakalım göreceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • caglarr1905 C kullanıcısına yanıt
    Var mı bir gelişme?

Bekliyoruz Borusan lojistikten bayiye gelmesini, Ankara aktarma merkezinde görünüyor hala, hedef teslim 04.08.2020 hala, yarın gelmezse Arçelik müşteri hizmetlerini arayacağım. Borusan lojistik müşteri temsilcilerine asla ulaşılmıyor

• caglarr1905 C kullanıcısına yanıt
    Bayram öncesi diye herhalde...

Aynen

• 12bin olmuş

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    55inç 12999Tl
    65inç 18999Tl

Bu paralar eder mi

Bence etmez :D

• Arçelik 55 inc oled aldım, bugün geldi. Bu fiyata oled kaçmaz bence, yakalarsaniz indirim tavsiye ederim.

• spidymaster S kullanıcısına yanıt
    Benimki daha gelemedi

Güle güle kullanın, servis kırulumda piksel testi yaptı mı?

Teşekkürler. Youtubedan video açıp ölü piksel testi yaptı. Çok anlamasam da görüntü güzel, kanal geçişi hızlı. 3 yıl garantisi var, sorun çıkmaz umarım.

Güle güle kullanın

Sabah tek kanalı açıp akşama kadar değiştirmeden aynı kanalı seyretmezseniz sorun çıkacağını sanmam. 4k dışındaki hd ve sd kanalları nasıl gösteriyor, internet bağlantı hızı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidymaster

Teşekkürler. Youtubedan video açıp ölü piksel testi yaptı. Çok anlamasam da görüntü güzel, kanal geçişi hızlı. 3 yıl garantisi var, sorun çıkmaz umarım.
    Hocam video incelemesi yapabilir misiniz acaba? 9890 incelemistim acaba 9900 ile farki ne bakayim. Kanal gecisi vs goremedim. Birde menuleri farkini merak ediyorum. Suan en iyi yerli oled vestel 65o9900 gibi geldi bana da.

Birde arcelik musteri hizmetlerinden seri no vererek size hangi seri lg panel gelmis ogrenir misiniz? C9 mu b9 mu vs. Size panelin kodunu verip bizler webden bakabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 30 Temmuz 2020; 8:41:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanal geçişi hızlı, hd ve 4k görüntü güzel. Sd kanal pek kalmadı artık, bana görüntü guzel gelmiyor ama sebep sd olması sanırım. Interneti kablolu kullanıyorum. Eski tvde oyleydi, daha hızlı oluyor diye. Kablolu hali gayet hızlı, kablosuz denemedim. Panel için arceligi aradım, kayıt açtılar, dönüş yapacaklarmış.

Menüler şu resimdeki gibi mi?
    Arçelik A55 OLED 9900 5B ve A65 OLED 9900 5B
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Menüler şu resimdeki gibi mi?
    Hocam menu oyle degil. En son cikan arcelik tvlerde olan smart tv menusu var. Guzel olmus ve hizli tv

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Sen en son 9890 incelemiştin, bu onun görüntüsü sanırım. Daha sonra 9900 bulabildin mi? İyi bayramlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Sen en son 9890 incelemiştin, bu onun görüntüsü sanırım. Daha sonra 9900 bulabildin mi? İyi bayramlar.
    Bulamadim hocam. Vestel 65o9900 incelemesini inceledim. Kafam ona kaydi ama aralarinda 2bin lira fark var. Lakin vestel tipi ve menusu felan daha hosuma gitmisti. Sonra dun 9900 olanin menusunu vs gordum bi arkadas sagolsun. O da guzelmis. Arceligin yeni smart goruntusu var. Lakin kasa tasarimi olarak vestel cok daha iyi duruyor bence. Arceligin o ayaklari biraz eski tasarim. Vestelin ayagi ve sekli daha iyi duruyor. 11.11de kuponla vestel alinabilir aslinda.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.