Şimdi Ara

arçelik 9000 H 160 gb dvd recorder (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
4
Favori
80.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cihazın kendi kayıt yerlerinde oynama yapamıyoruz.mp 3 ve resimlerin yerlerini kendi ayarlıyor.......amaaaa içindeki mevcut 160 gb. hdd'yi pc'nize bağlarsanız herşeyi yapabiliyorsunuz.ben 8 gb resimlerimi 24 gb mp3 lerimi pc'ye direk bağlıyarak attım.aidio'nun ve phuto'nun alt lasörlerini ben oluşturdum ve hiç sorun yaşamadım.alet diğer cihazlarla kıyaslanırsa süper.alınabilir bir cihaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesentr78 -- 2 Mart 2007; 18:54:27 >
  • arkadslar ben cd de kaç dakıka kaldığıı goremıyorum.yanı remaing bende çalısmıyor.ekranı ısığa tuuttğumda remain diye bir sey yazıyor ama ben bugune kadar hiç çalısıtıramadım.bu konuda bir bilgisi olan war mı?

saygılar...
  • Nasıl yani,dvd ye kayıt yaparken kalan süre görülebiliyormu?
  • yazdıktan sonra şu kadar boş yer var gibi birşeyler diyordu diye hatırlıyorum
  • anladım tamam şimdi.REC MODE tuşundan bahsediyorsun...
    Arçelik 4444 15 15 (yanılmıyorsam) aradım.tekrar şikayetci oldum.dat'ları neden oynatmıyor diyerek.Güya kayıt formatlı bir cihazmışda ondanmış.bende okuma hızından bahsediyor kataloğda şu var bu var diye bastırdım.teknik terimlere va yazılımın özelliklerinden bahsettim.başedemediler teknik servisi aradılar adresimi telimi aldılar arayacaklarmış.vede yani yazılımı çıkmş (eğer doğruysa)onuda bana enyakın servise yollayacaklar.verirlerse sizlerede yollarım.belkide sadece yüklerler bilemiyorum.haberdar ederim sizleri.............................................
    sizlerde arayın arkadaşlar.zorlarsanız inanın yazılımdaki bu eksiği giderirler.
  • yaw kayıt için neden illede VOB seçeneği koymuslar sanki.. insan divx veya mpeg falan da koyardı.. vobları divx yapana kadar anam ağlıyor inşallah ilerki sürümlerde bu işe bir çare bulurlar.. dvd olarak kalsın diorum ama arkaya arçelik logosunu koyuyor sinir oluyorum.. ben bilmiyorum ama divx olarak falan kaydetme yapmıoyor dimi
  • arkadaşlar ben bir şey soracam tek bir film cd sini cihaza koyunca oynatıyo dat uzantılı ama aynı cd yi bilgisayara kaydetip birkaç adet cd yi dvd ye kaydetip cihaza koyduğumda çalışmıyo bunun mantığıını anlamadım ikiside dat uzantılı sadece avseq kısmını kopyalıyorum ondan olabilirmi acaba ha birde arçelik servisini aradım maraştaki adamlar böyle bir cihazlarının olduğundan bile habersiz hatta inanmaycaksınız orda tanıdık bir arkadaşın babası var oğlum philips alsaydınya bizde eve arçelik sokmuyoz dedi yani büyük şehirdeki arkadaşlar bastırırsa sonuç çıkar ankarayı istanbulu arayıncada ilgili şehirle bağlantı kurun diyolar yani sallamasyon.Ama ben arçeliğin böyle olduğunu zaten biliyordum fiyat çok uygun olduğundan alddım yinede memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 3 Mart 2007; 9:03:59 >

• ewt
  • Arkadaşlar.philipsi falan boşverin derim ben.nedenmi?zırt pırt sistem değişiyor.HD'sistemi gelince belkide elimizde kalacak butür cihazlar.neden daha fazla para verelimkiişimizi görüyor bence.keşke daha ucuzu olsaydı...ayrıca bu cihazın içinde kullanılanbirçok bileşen zaten philips (eğer çok önemliyse)philipsin cicazı 900 ytl. falandır heralde.bana kalırsa bu konuyu hiç düşünmeyin derim.ben elektrik teknisyeniyim.elektroniktende merakım icabı azda olsa anlarım.uydu alıcı teknolojisini falan az incelemedim.eğer bana güveniyorsanız sise derimki iyi günlerde kullanın.bu tür cihazlara çoook daha fazla ödeyenlerle marka merakı olanlar boşuna para yatırdıklarını 3 veya 5 sene sonra anlıyacaklardır.cihazınız çok güzel kayıt yapıyor merak etmeyin.zaten amaçda bu değilmi?o pahalı aletlerde olupda bizde olmayan yokki.Fakat birtek şu ayrıtı vardır tabiki sizin içim sorunsa...8,5 gb dvd lere(çift katmanlı)kayıt yapanları var.işte onlar 1000 ytl'den başlıyor.aradaki farkı ve fiat farkını siz değerlendirin.................................................................dat uzantılara gelince ileride düzeleceğini umuyorum.yeterki sizler 444 15 15 arçelik danışma hattını arayın.şikayetinizi bildirin.(444 15 15 doğrudur İnşaallah.118'den öğreniverin)

• ya benim demek istediğim o değil.örneğin bir vcd izliyorsun, cd de izletyeceğin ne kadar süre kaldığına bakamıyorum.yada cd toplam kaç dakıka gibi seylere bakamıyorum.yani cd bitmeden ne kadar süre olduğuna bakamıyorum

saygılar
  • yedikeresekiz kardes senin dediğin gibi bu ürün bencede phocus un.arçeliğin kullanma kılavuzunun 11. sayfasının sağ üst kosedindeli resme bak.orada sistem bilgisini açıkılıyor.resme dikkatli bakınca sistem bilgisnde phocus yazıyor.arçelik kullanma kılavuzun hiç olmazsa degistirir ya.bide onlar bizden aldılar dıyorlar ha

bide bisey sorcam kılavuzun ilk sayfalarında 30 saniye önceden oynatma diye bir sey yazıyor bunun hakkında biligsi olan war mı

saygılar...
  • bugün yanımda lost divxleriyle bayiye aleti görmeye gittim. normalde philips dvp630 ile flulaşan görüntüler bu alette gayet güzeldi fakat bir konuya kafam takıldı. altyazı dosyası film adı ile tamamen aynı olmamasına rağmen menude görünüyordu. fakat üzerine gelip enter layınca uygun olmayan format gibi birşeyler söylüyordu. uzantı .srt yani bunda bir problem yok. acaba altyazıyı seçmek için yanlış bir işlem mi yaptım yoksa menude görünmesine rağmen film adıyla tamamen aynı olmadığı için mi altyazıyı kabul etmedi ne dersiniz?
  • Arkadaşlar aleti söktüm bu gun ve usb hdd kutusu ile laptopa bağladım.. bu sayede 160 Gb lik bir flashdiskim oldu hdd yi tamamen yerinden sökmedim. hdd den çıkan IDE kablosunu harici hdd kutusunn IDE girişine bağladım ve elektrik kablosunn da aynen harici hdd kutusunun elektirk jackına taktım işlem tamamdır. deneyen olursa kolay gele aşağıya bide resim koydum merak edenlere

arçelik 9000 H 160 gb dvd recorder

• Bende hdd kutusuna bağladım ama enerjisini cihazdan aldım.oda oldu.senin bağlama şeklin daha mantıklı.kafana göre klasör oluşturuyorsun ve hızlı mp 3 ve divx leri atabiliyorsun...
  • valla süper bi ayrıntı yakalamışsın uzil tebrik ederim. ben kılavuzun aynı olduğunu farketmiştim ama bu ayrıntıyı görmemiştim. yani gerçekten komik bnir durum. resmen telefonda kadın bana bizim üretimmiz phocus da bizden alıyor demişti ya. güncellemeyi sorduğumda da phocus un güncellemsini önermiyoruz demişti. yapmayın etmeyin ya herşeyimi phocudan alıyorlar sonra gözgöre göre böye söylüyorlar. neyse. dur bakalım bu bilgi elimizde bulunsun ileride onlara bunu hatırlatırız.
    quote:

Orjinalden alıntı: uzil

yedikeresekiz kardes senin dediğin gibi bu ürün bencede phocus un.arçeliğin kullanma kılavuzunun 11. sayfasının sağ üst kosedindeli resme bak.orada sistem bilgisini açıkılıyor.resme dikkatli bakınca sistem bilgisnde phocus yazıyor.arçelik kullanma kılavuzun hiç olmazsa degistirir ya.bide onlar bizden aldılar dıyorlar ha

bide bisey sorcam kılavuzun ilk sayfalarında 30 saniye önceden oynatma diye bir sey yazıyor bunun hakkında biligsi olan war mı

saygılar...

• Çok Değerli Forum üyeleri

Ben Arçelik Dvd recorder'ı Kasım 2006 'da 860 Ytl'ye satın aldım .Şu anki fiyatını okuyunca neler hissettiğimi tahmin edebilirsiniz .Bendeki versiyonda da HDD'den kayıt düzeltilemiyor .Misafir olarak forumunuza girdiğimde belirtilen phocus 'un sayfasından version:D2C_07_013_200600620 SW-D2C7HDXPHOCUS02 şeklindeki update'i indirdim ancak daha önce yaşamadığım sorunlar baş gösterdi Şu an HDD kitleniyor ve hala hdd'de düzeltmeye izin vermiyor

Sizden ricam Arçelik arayüzlü olan ve Hdd'den düzeltme yapabileceğim son versiyonun adresini mail adresime göndermenizdir .Yardımcı olmak isteyen tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum
  • yaw aleti söktüm baktım hiç bir yerinde arçelik yazmıyor.. ya tamam beko arçelik aynı aile ama insan ne azından biyerine arçelik yazar.. heryerde beko elektronik a.ş. yazıoyor.. mal phocus yazılar beko.. ee bu nasıl arçelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serozm -- 3 Mart 2007; 23:17:26 >
  • dat uzantılı diskleri oynatmıyor.Bugün Arçelik internet sitesinden e-mail gönderdim. 10-15 dk sonra telefon ettiler.{ Hayret etmedim dersem yalan olur,hanelerine + olarak yazdım} Servise haber vereceklerini söylediler. Yazılım çıkınca yardımcı olurlar dedi. Hepimiz ararsak daha kısa zamanda hallederler herhalde...
  • arçeliğin son update i bu başlıkta mevcut eski mesajları incelerseniz bir arkadaşımız update in linkini vewrmiş oradan indirebilirsiniz . hdd de edit için yazılımı yükledikten sonra hdd yi formatlamznız gerekiyor
    quote:

Orjinalden alıntı: turandot

Çok Değerli Forum üyeleri

Ben Arçelik Dvd recorder'ı Kasım 2006 'da 860 Ytl'ye satın aldım .Şu anki fiyatını okuyunca neler hissettiğimi tahmin edebilirsiniz .Bendeki versiyonda da HDD'den kayıt düzeltilemiyor .Misafir olarak forumunuza girdiğimde belirtilen phocus 'un sayfasından version:D2C_07_013_200600620 SW-D2C7HDXPHOCUS02 şeklindeki update'i indirdim ancak daha önce yaşamadığım sorunlar baş gösterdi Şu an HDD kitleniyor ve hala hdd'de düzeltmeye izin vermiyor

Sizden ricam Arçelik arayüzlü olan ve Hdd'den düzeltme yapabileceğim son versiyonun adresini mail adresime göndermenizdir .Yardımcı olmak isteyen tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum

• bu hardiski ne kadar artırabiliriz bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.