Şimdi Ara

arçelik 9000 H 160 gb dvd recorder (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
4
Favori
80.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesentr78 bana da mail yoluyla atabilirmisin ? teşekkürler ? bir de nereden uaştın güncellemeye bi yerde mi yayınladılar yoksa kendi çabalarınla mı buldun.
  • benim yazılım güncelmiş ama dat dosyaları okumuyo malesef
  • tnrskr sen anladığım kadarıyla güncellemeyi uyguladın ve yazılımın zaten güncel oduğu için birşey değişmedi. daha önceki versiyonunda sen hard disk te edit işlemi yapabiliyormuydun
    quote:

Orjinalden alıntı: tnrskr

benim yazılım güncelmiş ama dat dosyaları okumuyo malesef
  • Mailine adresi attım arkadaşım.yüklemeyle ilgili açıklamalar yukarıda var....kolay gelsin
    quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

mesentr78 bana da mail yoluyla atabilirmisin ? teşekkürler ? bir de nereden uaştın güncellemeye bi yerde mi yayınladılar yoksa kendi çabalarınla mı buldun.
  • Ben de dün arçeliğe programı yüklemeye götürdüm. Yazılımın forma düştüğünü bilsem götürmezdim. Cihaz çok iyi oldu. Ancak eski hdd kayıtlarınızı edit yapamıyorsunuz. İzinli değilsiniz gibi bir yazı çıkıyor. HDD'yi formatlayın bundan sonra yaptığınız kayıtlarınızda hdd edit çalışıyor. hdd ileri alma eskiden X16 idi. Şimdi x100 olmuş mp3'leri ve divxleri hdd'ye kopyalayablirsiniz. Kopyaladığınız dosyalara ulaşmak için disk kısmına 2 yada 3 kez basınca çıkıyor. Herkese hayırlı olsun.
  • her iki yazılımı da yükledim denedim, ikisi de aynı tek fark, arka planda arçelik yazıyor açılışta.

depeche, ben yeni kayıtları da editleyemiyorum, format attıktan sonra mı izin verecek bu alet sence? denedin mi?
  • Evet denedim eski kayıtları silmeden yeni kayıt yaptım, ondada çalışmadı. HDD formatladım tekrar başka kayıt yaptım. Edit çalışmaya başladı.
  • foruma verilen yazılımla arçeliğin yüklediği aynı galiba. o zaman boşu boşuna servise götürmeye gerek yok galiba. dünyao hdd yi formatladıktan sonra edit işlemi başlaması lazım phocus un kinden okuduğum kadarıyla.depeche siz servise yüklettikten sonra ki verdsiyon 14 09 2006 mı ?
  • HDD edit derken kaydettiğimiz film oynatmaya başladığımızda edit'e bastığımızdaki çıkan BÖLÜM EKLE VE RESİM DEĞİŞTİR. yazısındanmı bahsediyoruz.film oynamazken bende edit çalışmıyor.sağ üstte trafik levhasındaki dur işareti(geçiş yok) çıkıyor.sislerdedemi öyle
  • bende gözüken tarih 23.11.2006, HDD kayıt ettiğiniz filim yada vs.ler resimli bir başlık altında listeleniyor.DVD'de olduğu gibi. bu bölümde iken ilgili filimin üstüne gelip enter(Ortadaki düğme) basarsanız bir menü geliyor. sil-a-b sil,böl,isim değiştir,bölüm oluştur vs. gibi editlemeyi burada yapıyorsun. Filim oynarken edit'e basarsan (bölüm ekle- resim değiştir) gibi bir menü çıkıyor. burada bölüm oluşturursan, ilk anlattığım resimli bölümde "bölümleri göster" kısmına girersen oluşturduğun bölümler resimli başlıklar halinde bölünmüş olarak gözüküyor. Bunlarıda ayrı ayrı silebiliyorsun.
  • depeche serviste yüklenen yazılım o halde en son tarihli yazılım. 23.11.2006 olduğuna göre. bende hafta sonu vereceğim servise en azından son güncellenme yüklenmiş olur.hdd de silme işleminde film oynamazken a-b diye bir seçenek ten bahsetmişsiniz. onun kullanımı nasıl acaba.a b ile filmin belli bölümlerini işaretleyip silme şeklinde mi. hangisi en kullanışlısı ?
    bir de phocus un güncellemesinde kanal isimlerini kaydetme olasyının 5 karakterden 8 karaktere çıkarıldığı falan yazıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 28 Şubat 2007; 12:39:10 >
  • depeche kardeş benim verdiğim yazılım 2006 09 14 yazılımı .ama herşeyiyle senin anlattığınla aynı.ne özellik katıldı acaba senin yalılımına. ...birde şu son yazılımı servisten alabilen varsa yayınlasın arkadaşlar.
  • mesentr78 gönderdiğin yazılım için teşekkürler elime geçti ama henüz yüklemedim. sen bunu yükledikten sonra hdd de edit sorunu halloldu mu
  • benim edit sorunum zaten yoktu.tamamen meraktan yükledim phocus un yazılımını.belki daha güzeldir diye ama sadece açılış logosu değişti.bende arçelik yükledim.cihaz BEKO ama.şimdi orijinal beko yazılımı arıyorum...bulamazsamda önemli değil.zaten sorun çıkarıyor servisler.güncellemeleri phocus dan takip etmek lazım bana kalırsa....vesteli inceledim azıcık (kataloktan) hiç fark göremedim.bu fiata iyiki almışım diyorum.heryerdede servisi var en azından.piyasada kiss+sepia diya azıcık fiat olarak bizim cihazlara yakın cihazlar var ama servis olayı zor.
    beko yazılımı bulan olursa isterim haberiniz ola....
  • bu arada piyasada sepia adıyla satılan cihazlar da go video isimli bir marka aslında.http://www.govideo.com/Index.asp?GV=ProductInfo

mesentr78 fabrika ayarlarına dön deyince acaba ilk aldığını yazılım versioynuna dönmez mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 28 Şubat 2007; 14:41:58 >
  • hayır yazılımda geri dönüş olmuyor.sadece ayarlar ilk ana dönüyor merak etme.yani yazılım attığımız ana geri geliyor.dil ve kanal ayarlarını tekrar ayarlaman lazım.
    ya bu arada hafızadaki kanalı silemiyorum.taşınıyor,yeni isim verilebiliyor ama silemiyorum.bilen varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesentr78 -- 28 Şubat 2007; 15:19:54 >
  • yedikeresekiz nerden biliyon bu cihazları kardeş bu linkleri nerden buluyon valla tebrik ederim senin çavuş değl yarbay olman lazım
  • peki yedikere sekiz bizim cihazlar neden vcd yapmıyor sadece dvd yazıyor .vcd yazan cihazlar varmı bilgisi olan var mı
  • arklar bu vob uzantılarını nasıl divx'e cevırecegız,varolan programların cogu shareware..hangı programı kullanalım..yardım pls
  • hdd resimli kayıtlar menüsündeyken ilgili kayıtın üstüne gelip kumandada enter basılıyor. çıkan menüde a-b sil diye bir kısım var. buna bastğında kayıt tam ekran olup altda açıklamalar çıkıyor. buna göre enter'a ilk bastığın yer "a" ikinci bastıgın(reklam vs. nerede bitiyorsa) yer "b" oluyor.Silmek için onay soruyor ve reklam uçuyor.

quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

depeche serviste yüklenen yazılım o halde en son tarihli yazılım. 23.11.2006 olduğuna göre. bende hafta sonu vereceğim servise en azından son güncellenme yüklenmiş olur.hdd de silme işleminde film oynamazken a-b diye bir seçenek ten bahsetmişsiniz. onun kullanımı nasıl acaba.a b ile filmin belli bölümlerini işaretleyip silme şeklinde mi. hangisi en kullanışlısı ?
    bir de phocus un güncellemesinde kanal isimlerini kaydetme olasyının 5 karakterden 8 karaktere çıkarıldığı falan yazıyordu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.