Şimdi Ara

arçelik 9000 H 160 gb dvd recorder (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
4
Favori
80.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesentr78 kardes senin werdiğin 2006 09 14 değil dahada ileri bi sürüm arçelik servisinin yuklediği sürüm olan 23.11.2006 tarihli.indirdiğimde biligi için üzerine tuttuğımda mouse 23 11 2006 diyordu.sende bir bak tekrardan gorursun.bizimkıde en son yani

saygılar
  • arkadaşım ... cihaza yüklediğim yazılım 2006 09 14..tarihli..ve bu yazılımı verdim ben.senin üzerine mausu tutup gördüğün şey yazılımın değişiklik tarihi.dikkat et bir daha bak.
    yazılımı yükledinmi? baya iyi bir cihazmış bence.ayrıca dahada ilerde güncelleşir.
  • bende sağdan soldan duyuyorum açıkçası. genelde forumlarda bakarım yazılanlara daha neler neler çıkıyor. bu arada neden vcd yazmıyor sorusuna gelince horoz77 adı üstünde dvd recorder bu. şaka bir yana vcd görüntü olarak berbat bir format o yüzden bir iki seneye kadar kaybolup gider bile. ama illaki vcd olsun dersen dvd ye çektikten sonra çeşitli programlarla vcd ye dönüştürebilirsin ama pek matıklı bişi değil açıkçası

depeche verdiğinz bilgiler için teşkkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: horoz77

yedikeresekiz nerden biliyon bu cihazları kardeş bu linkleri nerden buluyon valla tebrik ederim senin çavuş değl yarbay olman lazım

• Cihazı ben de aldım. Zamanlayıcı kayıt 'ı bir türlü yapamadım. Tarihi vb. ayarladım. Denedim ama olmadı. Anlatabilecek var mı? { Tabi ben "ACI HAYAT" I kaçırdım bu yüzden,ayarlayıp gittim bir de geldim ki!}
  • Arkadaşlar yanlış bilgi verdiğim için özür diliyorum. Ben serviste dosyayı yüklerken 23.11.2006 yazıyordu Dün DVD'de sistem bilgisinde 14.09.2006 yazdığını gördüm. Elinizdeki firmware son yazılımdır.
  • OKAN ZOr BİŞİY YOK ONDA önce kendi cihazının satini ve tarihini kontrolet doğrumu diye .sonrada zamanlayıcıdaki bilgileri kayıt tarihini kayıuta başlama saatini ne kadar süre kayıt edeceğini hangi kanalı(acı hayatı-veya sağır odayı)ayarlala sonrada onayla bu kadar basit.benden sana tavsiye ööle ilk defa bu zamanlamayı öörenirken acı hayatı ayarlayıp gezmeye gitme işte bööle diziyi kaçırırsın ama haftaya geniş tekrarı var.neyse öncelikle cihazın başına otur dediklerimi yap ama 5 dk sonraya ayarla sen evdeyken bi gör cihazın kaydedip etmediğini ha bu arada zmanlamayı ayarladıktan sonra cihazı kapt bakalım otomatik açılacak mı
  • evet arkadaşlar depeche in açıklamasıyla forumdaki yazılımın en güncel ve son yazılım olduğu böylece anlaşıldı. bu yazılımı bize kazandıran mesentr78 arkadaşımıza teşekkür ediyorum. sanırım bundan sonra herkes 14 09 2006 versiyonunu gönül rahatlığıyla yükleyebilir. ben şahsen son durum itibarıyla bu versiyonu kendim yükleyeceğim .servisle uğraşmaya gerek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: mesentr78

Arkadaşlar cihaz yüksek çözünürlüklü jpeg dosyalarını çok yavaş açıyor.resimlerde sorun yaşayan varmı? yoksa benim cd mi bozukki. .cep telle çektiklerim açılıyor.
    Ayrıca ben bu cihazı açtım.İçindeki mevcut hdd2yi taşınabilir hdd'nin aparatına bağladım.Elimdeki tüm resim ve mp 3'leri 9000h'nin önceden açtığı klasörlere hızlı bir şekilde kopyaladım.9000h'nin yazma ve okuma hızı 2 veya azıcık daha hızlı.usb'den bağladım ve çok hızlı bir şekilde dosyaları attım.

merhaba

içerisindeki harddisk ne markaydı? dikkat ettin mi?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talvegus -- 1 Mart 2007; 10:36:35 >
  • Arkadaşlar cihazın içindeki HDD: SEAGATE -- ULTRA ATA --MODEL: ST3160022ACE
    !dir...Ayrıca meraklısına.içindeki dvd reader!i aynı bilgisayarın içindeki dvd readerden.cihazı şu anki yazna ve okuma hızı 2x2.4 olarak görünüyor.belki (yazılım desdeklerse) içindeki dvd'yi yani dvd'ile değiştirirsek en azından dahada hızlı dvd yazdırabiliriz.ben bunu deneyeceğim ama valla pek vaktim olmuyor.3 çocukla geçinmek zor. çalışmak lazım değilmi..arkadaşlar şaka bir yana .cihazın içinde kullanılan devreler güzel.philips parça kullanmışlar.kartlarda beko elektronik yazıyor ama bana kalırsa istek üzerine konulmuştur bu.phucos hepside.ama adamlar güzel cihaz yapmış.değerini bilin iyi günlerde kullanalım hepimizde.Birde İDE kabloyla pc'nize rahatca bağlayabilir resim ve mp3'lerinizi direk pc'nizden hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz.Ama önce küçük bir resim ve mp3 kaydadin dvd'den.kendi klasör açıyor.bu açılan adların altına yüklenme yapın.videoları ayrı bir dosyada saklıyor çunkü................................................................................................................................................................................. Seagate U SERIES 9 160GB ATA100 CE 3.5LP 12.5MS 5400RPM (ST3160022ACE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesentr78 -- 1 Mart 2007; 16:51:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: horoz77

OKAN ZOr BİŞİY YOK ONDA önce kendi cihazının satini ve tarihini kontrolet doğrumu diye .sonrada zamanlayıcıdaki bilgileri kayıt tarihini kayıuta başlama saatini ne kadar süre kayıt edeceğini hangi kanalı(acı hayatı-veya sağır odayı)ayarlala sonrada onayla bu kadar basit.benden sana tavsiye ööle ilk defa bu zamanlamayı öörenirken acı hayatı ayarlayıp gezmeye gitme işte bööle diziyi kaçırırsın ama haftaya geniş tekrarı var.neyse öncelikle cihazın başına otur dediklerimi yap ama 5 dk sonraya ayarla sen evdeyken bi gör cihazın kaydedip etmediğini ha bu arada zmanlamayı ayarladıktan sonra cihazı kapt bakalım otomatik açılacak mı

Teşekkür edeim bilgiler için! Cihazı o gün almıştım. Arçelik servisinden gelip ayarlamıştı arkadaş! O kadar da sordum,kesin kayıt yapar mı diye! Neyse herhalde cihazın saati uymuyor. Bir kontrol edeyim...

• ya arkadaş sağolasın iyi incelemişsin 3 çocukla cihazı şaka bir yana bu dat olayına çözüm yokmu bir kaç filmi nasıl bir dvd de oynatırız hep divx mi yapacaz uzun ve zahmetli iş
    quote:

Arkadaşlar cihazın içindeki HDD: SEAGATE -- ULTRA ATA --MODEL: 8T3160022ACE
    !dir...Ayrıca meraklısına.içindeki dvd reader!i aynı bilgisayarın içindeki dvd readerden.cihazı şu anki yazna ve okuma hızı 2x2.4 olarak görünüyor.belki (yazılım desdeklerse) içindeki dvd'yi yani dvd'ile değiştirirsek en azından dahada hızlı dvd yazdırabiliriz.ben bunu deneyeceğim ama valla pek vaktim olmuyor.3 çocukla geçinmek zor. çalışmak lazım değilmi..arkadaşlar şaka bir yana .cihazın içinde kullanılan devreler güzel.philips parça kullanmışlar.kartlarda beko elektronik yazıyor ama bana kalırsa istek üzerine konulmuştur bu.phucos hepside.ama adamlar güzel cihaz yapmış.değerini bilin iyi günlerde kullanalım hepimizde.Birde İDE kabloyla pc'nize rahatca bağlayabilir resim ve mp3'lerinizi direk pc'nizden hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz.Ama önce küçük bir resim ve mp3 kaydadin dvd'den.kendi klasör açıyor.bu açılan adların altına yüklenme yapın.videoları ayrı bir dosyada saklıyor çunkü......

• Bana kalırsa beklemek zorundayız.İngilizcesi olan varsa phucos'un sitesine sorunu yazsın.ben bekoya resmen yazılı olarak şikayetimi yaptım.Kawai çalıyor,beko çalamıyor diye örnekde verdim üstelik.zaman neyi gösterir bilemiyorum.sizlerde (ama hepiniz) şikayetinizi mutlaka beko veya arçeliğe örnek vererek yazılı (matbu evrakları var) olarak bildirin.mevcut sorun daha çabul çözülür eminim...Boş vermeyin arkadaşlar.mutlaka dediklerimi hepimiz için yapın.
  • benim tahminim arçelik de aynen phocus takip ediyor. bu alet arçeliğin üretimi demişlerdi ama ben inanmıyorum. biz en iyisi mi phocus a derdimizi açıklayalım. ben phocus a mail atıcam zaten arçeliği siz mi yapıyorsunuz yoksa sizinki mi arçelik diye
  • Dostum yazılımla ilgili sorunuda yazarsan iyi olur.Şimdiden başarılar.
  • ewet haklısın ben o türlü düşünmemiştim.ben daha yüklemedim.bilgisayar indirdim cd alıp yukleyecem

quote:

arkadaşım ... cihaza yüklediğim yazılım 2006 09 14..tarihli..ve bu yazılımı verdim ben.senin üzerine mausu tutup gördüğün şey yazılımın değişiklik tarihi.dikkat et bir daha bak.
    yazılımı yükledinmi? baya iyi bir cihazmış bence.ayrıca dahada ilerde güncelleşir.
  • Arkadaşlar..hariçten bir dvd yazıcı bağladım.hiçbirşey farketmedi. 4,5 GB.bir veriyi yarım saatte(ortalama) yazıyor.kendi dvd'side zaten aynı idi.damekki yazılımıda desdeklemeliymiş...taktığım dvd yazıcının hızı 16x idi.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende bunu almayı istiyorum. Benim için önemli olan ve daha önce değinilmemiş birkaç sorum olacaktı.

1 - Filmleri kayıt yaparken, farklı klasörler açabiliyormuyuz. mesela macera filmleri, cizgi filmleri, diziler vs.. Bu bence önemli çünkü 160 gb'da onlarca film yükledikten sonra aradığını bulmak sorun olabilir. Aynı şekilde Mp3 için geçerli.

2 - Divx oynatmada sorun yaşadınız mı? Mesela bende Phlipps 720 var. Şu ana kadar gerek altyazı gerekse görüntüde hiç sorun yaşamadım.

3 - Divx altyazıda türkçe karakter sorunu varmı? altyazı font büyüklüğü ufak mı büyük mü? ayarlanabiliniyor mu?

4- En kötü kayıt seceneğinde yapılan kayıtlarda görüntü nasıl, izlenemez durumda mı, pixselleşme varmı? mümkünse bir foto çekebilirmisiniz.

5 - Hard diske atıığımız Mp3'leri çalarken sıralı çalma, rastgele çalma, sadece belli bir klasörü çalma gibi secenekler var mı?

6- Alan arkadaşlar gerçekten bunu tavsiye edermisiniz?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• okanturk..aynı sıkıntıyı bende yasadım,tımerı ayarladıktan sonra aletı stnd by konumuna getir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawrano -- 2 Mart 2007; 12:53:38 >
  • arkadaş cihaz gayet güzel beni verdiğim paraya göre tatmin etti yalnız tek ve en büyük derdim dat dosyaları okumaması
    quote:

Orjinalden alıntı: ikoras

Merhaba arkadaşlar,

Bende bunu almayı istiyorum. Benim için önemli olan ve daha önce değinilmemiş birkaç sorum olacaktı.

1 - Filmleri kayıt yaparken, farklı klasörler açabiliyormuyuz. mesela macera filmleri, cizgi filmleri, diziler vs.. Bu bence önemli çünkü 160 gb'da onlarca film yükledikten sonra aradığını bulmak sorun olabilir. Aynı şekilde Mp3 için geçerli.

2 - Divx oynatmada sorun yaşadınız mı? Mesela bende Phlipps 720 var. Şu ana kadar gerek altyazı gerekse görüntüde hiç sorun yaşamadım.

3 - Divx altyazıda türkçe karakter sorunu varmı? altyazı font büyüklüğü ufak mı büyük mü? ayarlanabiliniyor mu?

4- En kötü kayıt seceneğinde yapılan kayıtlarda görüntü nasıl, izlenemez durumda mı, pixselleşme varmı? mümkünse bir foto çekebilirmisiniz.

5 - Hard diske atıığımız Mp3'leri çalarken sıralı çalma, rastgele çalma, sadece belli bir klasörü çalma gibi secenekler var mı?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• 1 - Filmleri kayıt yaparken, farklı klasörler açabiliyormuyuz. mesela macera filmleri, cizgi filmleri, diziler vs.. Bu bence önemli çünkü 160 gb'da onlarca film yükledikten sonra aradığını bulmak sorun olabilir. Aynı şekilde Mp3 için geçerli.
    cevap : hayır senbir klasör açamıyorsun. ama müzik resim ve divxleri kendi ayrı klasörlere depoluyor

altyazlar biraz küçük ama bendeki divxleri oynatıyor. ama arkadaşlar bazı divx sürümlerini oynatmadığını söylemişlerdi üstteki mesajları iceleyin orada var

altyazı küçük ama sorun yaratmıyor. türkçe karakter sorunu yok. ayarlanma yapılamıyor

denemedim. ama bir en üstün bir asltında gayet tatminkar

favori listesi hazırlama var

ben ederim . bu fiyata çok iyi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.