Şimdi Ara

Arçelik 10124D 10 KG çamaşır makinası sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arçelik 10124 d 10 kg Pro inverter Çamaşır mainası aldım. Aldım alacağıma pişmanım. 4 kez servise gitti. Makina su kaçırıyor servis çözemiyor. Parçe değiştik diyip gönderiyorlar. Yerli malına destek olsun diye aldım.Çok pişmanım. Konuda yorum yaparak ve mümkünse ekşi sözlükten destek rica ediyorum. Sorun videosu ektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souledge -- 27 Ağustos 2021; 15:54:36 >

• Benzer sorun yaşayan oldumu, ne çözüm sağlandı desteğinizi rica ediyorum

• deterjanlı su olduğuna göre

1 kazan delik

2 deterjan çekmecesinde sorun var

3 su pompası

4 kullanıcı hatası (yanlış yıkama sonucu fazla köpük)

• quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

deterjanlı su olduğuna göre

1 kazan delik

2 deterjan çekmecesinde sorun var

3 su pompası

4 kullanıcı hatası (yanlış yıkama sonucu fazla köpük)

4. Madde nasıl olabilir hocam??
  • souledge S kullanıcısına yanıt
    Sanırım fazla deterjan konulmasından bahsediliyor ancak sizin durumunuz bana kalırsa bundan kaynaklı değil.
  • Takip
  • Servis geldi herşeyin normal olduğunu söyledi ve gitti ertesi sabah yine su götürdü banyoyu,artık mahkemelik olucaz heralde
  • Fabrikadan ( Sözde, başka servisten geldiğini biliyorum) geldiler . Müfettişin gözü önünde makinadan su aktı, birşey yok diyip geçmiş. Gerçekten yerli malını kötülemek istemem ama beni kendi talihsizliğim sanırım ama diğer tüm eşyalarım bosh grubu ve 11 senedir hiçbir sorun yaşamadım.

• Arçelik servis kalitesi çok düşük sözünde duramayacağı ek 4 yıl garantisi veriyor

6-7 ay içinde 23-24 bintl aldığınız ürünü 35 bin tlye satılıyor 6-7 yıl sonrası .... kıvırma taktikleri başlayacak kullanıcı hatası olarak değerlendirecek görünen köy klavuz istemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 15 Haziran 2023; 13:8:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.