Şimdi Ara

Arcade stick alıcaklara müjde! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
12
Favori
32.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk round fena olmus 3 roundda jilet cekim derken zıplama olmuş normaldir guilele oynayıp cok seri olmak zordur belki sende ryu akuma ken uclusunden biriyle oynasaydın cok farklı olabilirdi sanki diye düşünüyorum bilmiyorum yanlışmıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yus01

mesefe cok degil hazır stickler biraz kısa size ondan oyle görünmüş tuslarıda parmak izasında deldirdim ergonmik oldu diyebilirim kasayı herturlu marangozda yaptırabilirsiniz 20'ye 45cm yada 25 50cm uygun olculer ve 6 cm yukseklik
    benim yaptıgım 25' e 50cm 8 e 6 eğimli yukseklik kaplamalı mdf ama ben karbon kapladım. maragozda kendinden desenli çeşit çeşit kaplamalı mdfler var 25-35 tl e yaparlar bir zorlugu yok marangozda 30 dk içinde bitirip verir.
    O arcade stick e 400 tl de verilmez dogrusu.mobilyacıya 50 tl verdinmi en kralını işlemeli olarak yaptırırsın
     Arcade stick alıcaklara müjde!

çok şık olmuş özellikle tuşların dizilimini beğendim , yalnız kolun altındaki o siyah yer elinin altını acıtmıyor mu ? birde tuşları ve kolu nerden temin ettin , tr de satılıyor mu internetten falan alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Harun] -- 15 Şubat 2012; 19:13:11 >

• hahaha bu resimler bana atari yi hatırlattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ryan Hart'ı yendim ben zaten madcatz te vardı bende, ama 10 maç yapsak o üstünlük kurar herhalde, onlardaki imkan bizde olsa ohooo, lag fighter resmen online'da, zaten burada (Eskişehir) benden başka oynayan yok oyunu...

ezik lan bu bunun yaptığını ben yapınca standart bi fighter oluyorum o yapınca ryan mı oluyot ? olm çok sinirlendim ha bu ne lan bütün gün hadoken atmış hadoken hoop depdep le diğer tarafa hoop yine hadoken hoop yine depdep ezik sen ilk round u vermezdin buna ama güzel yenmişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: [Harun]
    çok şık olmuş özellikle tuşların dizilimini beğendim , yalnız kolun altındaki o siyah yer elinin altını acıtmıyor mu ? birde tuşları ve kolu nerden temin ettin , tr de satılıyor mu internetten falan alayım

Bunu örnek olarak verdim mobilyacıda bundan daha iyisini yaptırabilirsiniz size kalmış birşey benim yaptıgım diğer resimdeki karbon kaplamalı olan, parcaları ise arcadeparts.com dan sipariş ettim 5 gunde ulaştı pek bir zorlugu yok lehim yapmaktan anlıyorsanız eğer çok kola,y hiç bilmiyorsanız onuda elektronikcide yaptırın 5-10 liraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yus01 -- 16 Şubat 2012; 3:15:49 >
  • çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbeyazov -- 10 Temmuz 2012; 13:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yus01

mesefe cok degil hazır stickler biraz kısa size ondan oyle görünmüş tuslarıda parmak izasında deldirdim ergonmik oldu diyebilirim kasayı herturlu marangozda yaptırabilirsiniz 20'ye 45cm yada 25 50cm uygun olculer ve 6 cm yukseklik
    benim yaptıgım 25' e 50cm 8 e 6 eğimli yukseklik kaplamalı mdf ama ben karbon kapladım. maragozda kendinden desenli çeşit çeşit kaplamalı mdfler var 25-35 tl e yaparlar bir zorlugu yok marangozda 30 dk içinde bitirip verir.
    O arcade stick e 400 tl de verilmez dogrusu.mobilyacıya 50 tl verdinmi en kralını işlemeli olarak yaptırırsın
     Arcade stick alıcaklara müjde!

Bu arada....

dostum şahane olmus alkıs alır o stick ... horiye 400 verilmez ama senin oyuncak ancak okadar eder tebrikler. Kırmızı button ve joystick mükemmel secim olmus. eğer bir tutorial yaparsan bende uygulamak istiyorum... hazırda bi stcki modlamak çocuk oyncağı ama sıfırdan yapanlara eğer gözume hitap ederse gıpta ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbeyazov -- 7 Mart 2012; 20:41:35 >

• arkadaşlar şu kontorland'in arcade stickleri nasıl. Fiyatları uygun. MAME için almayı düşünüyorum. Arcade Stick'i kendim yapacak beceriye sahip değilim.
  • çok kotu .40 lira bişi olması lazm. ama 75 liraya cıkarım dersen brawlstick al. fiyata kargo dahil

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004MYFKWS/ref=oh_o00_s00_i00_details

gittigidiyorda ikinci eli 200 lira :) kontorland 2. gun elinde kalır. ellerınde son 10 tane kalmıs baskada bu fiyata biyerde bulamassın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vukuat man

arkadaşlar şu kontorland'in arcade stickleri nasıl. Fiyatları uygun. MAME için almayı düşünüyorum. Arcade Stick'i kendim yapacak beceriye sahip değilim.

Rezalet bende var

Stick alacaksın paraya kıyacaksınız madcatz te ve hori büyük kasalar'dan şaşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbeyazov

çok iyi
    aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbeyazov -- 10 Temmuz 2012; 14:01:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hobapli

çok kotu .40 lira bişi olması lazm. ama 75 liraya cıkarım dersen brawlstick al. fiyata kargo dahil

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004MYFKWS/ref=oh_o00_s00_i00_details

gittigidiyorda ikinci eli 200 lira :) kontorland 2. gun elinde kalır. ellerınde son 10 tane kalmıs baskada bu fiyata biyerde bulamassın.

Brawlstick, Emülatör ile PC'de kullanılabiliyormu, PS3 için denilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vukuat man -- 8 Mart 2012; 13:18:51 >

• Kullanılıyor dostum ... tak çalıstır driver flnda lazım değil
  • quote:

Kullanılıyor dostum ... tak çalıstır driver flnda lazım değil

Teşekkür ederim, sağol.
  • Arkadaslar bu Ps3 için aldığım madcatz stickin Xboxta çalısma durumu nedir ? yeni Xbox siparisi verdim yarın gelicek ... yardımlarınız lutfen
  • Arcade salonlarında az ellerimizi parçalamadık bu cihazlarda
  • quote:

Arkadaslar bu Ps3 için aldığım madcatz stickin Xboxta çalısma durumu nedir ? yeni Xbox siparisi verdim yarın gelicek ... yardımlarınız lutfen

çalışmaz. mod felan yapılması lazım oda ps3 den xbox bir sürü uğraş.
    xbox stiği alıp hem ps3 hemde xbox için modlayabilirsin daha kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: meo_tr

quote:

Arkadaslar bu Ps3 için aldığım madcatz stickin Xboxta çalısma durumu nedir ? yeni Xbox siparisi verdim yarın gelicek ... yardımlarınız lutfen

çalışmaz. mod felan yapılması lazım oda ps3 den xbox bir sürü uğraş.
    xbox stiği alıp hem ps3 hemde xbox için modlayabilirsin daha kolay

valla aldığım yepyeni sticki satıcam galiba . amazondan 2 tane brawl stick siparisi verdim pazartesi elimde olur . 2 adet sanwa stick 16 adet sanwa button siparis verdim kafama gore mod yapıcam
  •  Arcade stick alıcaklara müjde!

bu alınırmı?
  • ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbeyazov -- 26 Mart 2012; 0:28:39 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.