Şimdi Ara

Arcade stick alıcaklara müjde! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
12
Favori
32.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yus01

joypad baglantısı epey kolay oldu hiç bir zorluk yasamadan baglantıları sagladım arcade parts dan sanwa parçalar 5 gunde elime ulastı montaj felan hersey bitti baya guzel oldu diyebilirim

Hayırlı olsun. Arcade Spare Parts'tan benim siparişim de yaklaşık 5-6 günde gelmişti. Açıkçası çok şaşırmıştım.

@Atheshlee

Mesajını daha yeni gördüm. WWE Brawlstick'in orj hali oldukça kötü. Bu parçalarla alet çok iyi olur tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

joypad baglantısı epey kolay oldu hiç bir zorluk yasamadan baglantıları sagladım arcade parts dan sanwa parçalar 5 gunde elime ulastı montaj felan hersey bitti baya guzel oldu diyebilirim

Hayırlı olsun. Arcade Spare Parts'tan benim siparişim de yaklaşık 5-6 günde gelmişti. Açıkçası çok şaşırmıştım.

Çok tesekkurler suan onumde neo-geo emu dan kof 97 oynuyoruz ayrı bir konu açıp resimleri upload yapmak istiyorum
  • bayadır yazamıyodum brawlstick elime çoktan geldi ayrıyetten bir joistik 4 kırmızı 4 beyaz bide gate siparişi verdim onlarda 5 güne elimde olucak. tek sıkntım artworku degistirmek istiyorum elimde çok güzel çözünürlüklü bi kaç fotograf var fakat kalıba nasıl oturtucam ve hangi kalıba oturtacam bilmiorum. hadi onu da yaptım wwe artworkunu stickten nasıl çıkarıcam :D bende yaptıktan sonra bi stickleri uplaod edelim de gözümüz gönlümüz bayram etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atheshlee

bayadır yazamıyodum brawlstick elime çoktan geldi ayrıyetten bir joistik 4 kırmızı 4 beyaz bide gate siparişi verdim onlarda 5 güne elimde olucak. tek sıkntım artworku degistirmek istiyorum elimde çok güzel çözünürlüklü bi kaç fotograf var fakat kalıba nasıl oturtucam ve hangi kalıba oturtacam bilmiorum. hadi onu da yaptım wwe artworkunu stickten nasıl çıkarıcam :D bende yaptıktan sonra bi stickleri uplaod edelim de gözümüz gönlümüz bayram etsin.

Şimdiden hayırlı olsun. Keşke Octagonal gate de alsaydınız.

Wwe Brawlstick'in kalıbı bu.

http://iplaywinner.com/joystick-art-templates/2009/4/7/madcatz-fightstick-art-template.html

Photoshop veya GIMP 2 programıyla istediğin resmi yapıştır ve editle. Baskı için de yapışkanlı kağıt kullan. 3 kere baskı yaptırdım ama istediğim kalitede olmadı ne yazık ki ve şimdilik orj haliyle kullanıyorum kolu. Stickerı sökmek için de aşağıdaki siteye bakabilirsin...

http://driph.com/words/2009/02/howto-add-new-art-to-your-madcatz-fightstick/

• Tavsiyem; Octagonal Restrictor almayın, orjinaline alışınca daha rahat edersiniz
  • quote:

quote:

bayadır yazamıyodum brawlstick elime çoktan geldi ayrıyetten bir joistik 4 kırmızı 4 beyaz bide gate siparişi verdim onlarda 5 güne elimde olucak. tek sıkntım artworku degistirmek istiyorum elimde çok güzel çözünürlüklü bi kaç fotograf var fakat kalıba nasıl oturtucam ve hangi kalıba oturtacam bilmiorum. hadi onu da yaptım wwe artworkunu stickten nasıl çıkarıcam :D bende yaptıktan sonra bi stickleri uplaod edelim de gözümüz gönlümüz bayram etsin.

http://iplaywinner.com/joystick-art-templates/2009/4/7/madcatz-fightstick-art-template.html

Photoshop veya GIMP 2 programıyla istediğin resmi yapıştır ve editle. Baskı için de yapışkanlı kağıt kullan. 3 kere baskı yaptırdım ama istediğim kalitede olmadı ne yazık ki ve şimdilik orj haliyle kullanıyorum kolu. Stickerı sökmek için de aşağıdaki siteye bakabilirsin...

Octagonal gate'de aldım hocam Octagona gatel joistik 4 kırımızı 4 beyaz button gelmesini bekliyorum artwork ve kalıp için teşekkürler.

• Bende çok aradım Arcade stick.
    Geçenlerde amazondan Tekken 6 Arcade Stick Edition aldım.
    Limited edition oyunun yanında Xbox 360 için özel yapılmış kablosuz headset girişi olan mükemmel bir arcade stick geldi.
    Ürünün kullanımı ve kalitesi çok iyi.
    Resim orjinal resmidir.

Arcade stick alıcaklara müjde!
  • quote:

quote:

quote:

Octagonal gate'de aldım hocam Octagona gatel joistik 4 kırımızı 4 beyaz button gelmesini bekliyorum artwork ve kalıp için teşekkürler.

Rica ederim. Gece 3 de mesajı okuduğumdan gate aldım yazısını kaçırmışım. Ben de 6 beyaz 2 kırmızı şeklinde almıştım. Sonuçta arcade dövüş oyunları genelde 6 tuşla oynandığından daha güzel gözükür diye. Tuşları takarken kablolara dikkat edin. Brawl stickin orj tuş dizilimi pek iyi değil. En sağdaki tuşların kablolarını değiştirerek SF4'e göre atarsanız sizin için daha iyi olur...

• Şu hariç hepsi yalan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 14 Şubat 2012; 15:37:34 >
  • Yalan derken

buda benim yaptıgım stick bu ilki devamı gelicek
  • quote:

Yalan derken

Kasa olarak çok iyi gözüküyor da o tuşların renkleri ne öyle hocam? Elindeki bütün tuşları rastgele mi dizdin?

• quote:

quote:

Yalan derken

Kasa olarak çok iyi gözüküyor da o tuşların renkleri ne öyle hocam? Elindeki bütün tuşları rastgele mi dizdin?

tusları rastgele dizdim.Sipariş verirken karısık renklerde verdimki renkleri çıplak gözle görme imkanım oldu arcade sticten 2-3 tane daha yapacagım ilerisi için farklı renklerde kombine yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yus01 -- 14 Şubat 2012; 19:32:44 >

• quote:

quote:

quote:

Yalan derken

tusları rastgele dizdim.Sipariş verirken karısık renklerde verdimki renkleri çıplak gözle görme imkanım oldu arcade sticten 2-3 tane daha yapacagım ilerisi için farklı renklerde kombine yapabilirim

İyi etmişsin 2-3 tane daha yapacaksan. Hayırlı olsun. Kasa çok hoşuma gitti ama. Gözüm kalmadı değil...

• Arkadaşım hiç mi göz zevkin yok rastgele koymuşsun renkleri, olmamış hiç.Kalite, oyun verimliliği daha önemli tabi.
  • kolla tuşlar arasındaki mesafe çok değil mi ? bu arada KAKÂ o resimdeki arcade stiği türkiyeye getirtebilecek bir babayiğit var mı ben şahsen almayı düşünüyorum bayaaa oldu atari salonu oyunlarını oynamayalı
  • Yok, olsa da 400 tl'den aşşağı gitmez
  • mesefe cok degil hazır stickler biraz kısa size ondan oyle görünmüş tuslarıda parmak izasında deldirdim ergonmik oldu diyebilirim kasayı herturlu marangozda yaptırabilirsiniz 20'ye 45cm yada 25 50cm uygun olculer ve 6 cm yukseklik
    benim yaptıgım 25' e 50cm 8 e 6 eğimli yukseklik kaplamalı mdf ama ben karbon kapladım. maragozda kendinden desenli çeşit çeşit kaplamalı mdfler var 25-35 tl e yaparlar bir zorlugu yok marangozda 30 dk içinde bitirip verir.
    O arcade stick e 400 tl de verilmez dogrusu.mobilyacıya 50 tl verdinmi en kralını işlemeli olarak yaptırırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yus01 -- 15 Şubat 2012; 0:32:25 >

• quote:

mesefe cok degil hazır stickler biraz kısa size ondan oyle görünmüş tuslarıda parmak izasında deldirdim ergonmik oldu diyebilirim kasayı herturlu marangozda yaptırabilirsiniz 20'ye 45cm yada 25 50cm uygun olculer ve 6 cm yukseklik
    benim yaptıgım 25' e 50cm 8 e 6 eğimli yukseklik kaplamalı mdf ama ben karbon kapladım. maragozda kendinden desenli çeşit çeşit kaplamalı mdfler var 25-35 tl e yaparlar bir zorlugu yok marangozda 30 dk içinde bitirip verir.
    O arcade stick e 400 tl de verilmez dogrusu.mobilyacıya 50 tl verdinmi en kralını işlemeli olarak yaptırırsın

bu sekilde ufak daha ergonomik oluor bizde 2 adet yaptik arkadas ile 30 za 30, 10cm yukseklik tasirken faln zor oluyor bu resimdeki valla harika ama kasa degistirmek cok uyuz birsey ugrastirici ben vazgectm o sekilde biraktm cunku 3.kasa denememiz 1tane gamepad pert ettik :) yeter..
    kaka senin dedigin real arcade pro superde acaip buyuk ya ryan hart bunu kullanior sanirim youtube da gormustum kocaman nike spor cantasindan cikardi adam resmen :) madcartz t.e. sanki daha ergonomik gibi.

• Ryan Hartmı oda kim alırım havasını şaka bi yana zamanında imkanlar el verseydi ülkemin insanlarından ne playerlar çıkardı.
  • Ryan Hart'ı yendim ben zaten madcatz te vardı bende, ama 10 maç yapsak o üstünlük kurar herhalde, onlardaki imkan bizde olsa ohooo, lag fighter resmen online'da, zaten burada (Eskişehir) benden başka oynayan yok oyunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 15 Şubat 2012; 14:05:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.