Şimdi Ara

Aras Kargodan uzak durun!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cuma günü öğle saatlerinde sadecenotebook.com dan sipariş verdim. ürünü İstanbul içinde olduğumdan ertesi gün gelir şeklinde düşündüğüm için C.tesi olacağım yeri adres olarak verdim. Sitenin müşteri temsilcisi ürünün ancak P.tesi elime ulaşacağını söyledi ve adres değişikliği için kargo şirketiyle görüşmemi istedi. Buraya kadar her şey normal.

Daha sonra Aras Kargoyun aradım ve ürünün ne zaman elime ulaşacağını sordum. Bana verilen cevap 'ürün C.tesi elinzde olur' şeklindeydi. Ben de o zaman adres değişikliğine gerek olmadığını düşündüm. C.tesi bütün gün kargoyu bekledim. Tabi ki gelmedi. Saat 17.00 da kargoyu aradım ama mesai saati dışı olduğundan temsilci çıkmadı. Online takipten baktığımda(ilk olarak dün sabah 10:00 da baktım) ürün Altunizade'den İstinye'ye hareket halinde yazıyordu. Şimdi bakıyorum hala aynı. yani sistemi güncelleyecek ve hafta sonu telefonlara bakacak birini tutmak ne kadar masraflı olabilir. Şimdi ürün nerde haberim yok bugün gelir mi gelmez mi haberim yok. Bütün işlerim aksadı. Bir daha PTT ve Yurtiçi Kargodan başkasını kulanmam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.