Şimdi Ara

Aras Kargo Siparisimi Getirmiyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 oldu bu. Yurttayim siparis veriyorum 3 gun sonra mesaj geliyor Alıcıya ulaşılamadığı için urun teslim edilememistir urununuz *** subesindedir diye. Ariyorum bana dedikleri yurtlara gelmiyoruz guvenlikler almıyor. Diğer bütün kargo sirketlerinden alisveris yaptim nerdeyse tek getirmeyen bu. Daha bu sabaj yurtici kargodan urunum geldi. Musteri temsilcilerini arıyorum sikayet oluşturuyoruz diyorlar bir şey yaptıkları yok. Diğer iki ürünüm mağazaya iade edildi getirmediler. Napicam tavsiye verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benzer sorunu bende yaşadım eve hiç gelmemelerine rağmen geldik bulamadık diye mesaj attılar iki kez telefonla aradım şikayet ettim maille şikayet ettim geri döneceğiz dediler ama ne arayan var ne soran hepsibura da ya mesaj attım hiç ilgilenmedi bende ürünü iptal ettim kimsede aramadı hala. Artık hepsiburadadan alışveriş yapmıyorum
  • Sorun hepsiburadada degil hocam kargoda adamlari ariyorum sikayet olusturduk diyorlar boş. Bana daha yeni arayan cok müşterimiz var size baska konuda yardimci olamıcam diyip kapattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.