Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arap rakiplerden bıktımm!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
61
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> Arap rakiplerden bıktımm!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    212 Mesaj
    Ya arkadaş bu ultimate teamde her rakip arap olur mu delircem.Yok al hilal yok al ittihad falan yok mu bunun bir ayarı avrupadan hiç mi adam gelmez?Adamların internetleri sorunlu kendileri de sorunlu.Gollerin tekrarlarını izlemek özel zevk heriflerde delirttiler.

|
    |
  • Bir çözümü yok, EA sports'un matchmaking'de uyguladığı bölge ayrımı ve 2 senedir avrupa havuzunda değiliz. Araplarda bu dünyada yaşayan en pis millet. Yıllar boyunca bir sürü arap müşteri ile tanıştım insan değiller, aklına gelip gelmeyecek her türlü pislik bunlarda. Yukarıda ki yorumu da dikkate al, bencede arap olduğuna dair %1 bile ihtimal varsa kaç ordan.

3 tane caren var dostum.
    1.fifa icin xbox a gecebilirsin.
    2.fifa oynamayi birakicaksin hem ds4 kumandasinin uzun omru icin hem de senin asabiyetinin daha da artmamasi icin.
    3. Nerede arap gorursen ne olursa olsun orayi terk et. Ister puan kaybet yada xp. Farketmez. Yeter ki terket orayi.

sahilde geziyorum karşıma çıkıyorlar oyun oynuyorum karşıma çıkıyorlar işe gidiyorum Oray'a da geliyorlar keko lardan bıkmıştım birde bunlar çıktı.

Abstergo Industries kullanıcısına yanıt
    @Abstergo Industries demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Ortada '' '' bir durum yok . Saçma sapan yorumlar yazmadan önce 2 dakika düşünün . Kendi ülkemize de bakalım arada .

Türkiye’de son bir yılda, sivil, asker ve polislerin hedef alındığı tam 23 bombalı saldırı gerçekleşti. Ülkenin farklı yerlerindeki saldırılarda resmi rakamlara göre 336 kişi hayatını kaybederken, 1000'i aşkın insan da yaralandı.

Çoğu canlı bomba ve bomba yüklü araçlarla gerçekleştirilen bu saldırılara maalesef, 28 Haziran akşamı İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde gerçekleşen terör saldırısı da eklendi. Resmi açıklamalara göre 42 kişi hayatını kaybetti; çok sayıda yaralının ise tedavisi sürüyor.

Doğunun durumu da ortada .

Genellikle gece 12'den sonra daha sık geliyor bana da arap rakipler. Benim tek derdim lag durumu. Onda da maça geçmeden önce iptal edip yeni rakip arıyorum . KIsacası tek kıstasım lag olmaması o yüzden aynı milletten rakip arıyorum :)

Bunun dışında, bu tarz bir yaklaşımı hiç sevmem ama bir milleti genelleyerek vay onlar şöyledir böyledir diye ırkçı ifadelere hiç gerek yok. Unutmayalım ki peygamber efendimiz de bir Arap'tı. Daha ılımlı olmakta yarar var.

TwinFlame kullanıcısına yanıt
    @TwinFlame demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Ülkemizde hiç bir Türk bomba attı mı? bomba atanların alayı arap-ışid milleti, araplar kadar hain insan yok. Gelmiş bana arapları savunuyorsun. Sen kendi ülkene bak, başkasının ülkesi beni ilgilendirmiyor. Atatürk olmasaydı, arapça konuşup şalvar takılacaktık. Bunuda kenara yaz

Ya tamam, araların da iyi oynayanları eli yatkınları da var ama %95 i çirkef ve ahlaksız! Beni ut de yendiği maçta bile mik açıp helele hulele hebelube bişeyler söyleyip çığlık atıyorlar. Aga genelleme yapmıyorum ama bir türlü sevemiyorum şu arapları çok tuhaf bi millet!

Bir de optionstan yakın rakip bul dicem bakalım öyle yapanlar nispeten azaldı demiş.Ben de bu şans varken istanbuldan suriyeli gelir mk.

bu c.tesi xbox aldım sırf araplardan kurtulmak için. ilk maç hediye verilen draft hakkı ile maça girdim.. daha ilk maçta arap geldi neyse iyice moralim bozuldu, acaba burada da mı araplar sürekli gelecek diye düşündüm. sonra birkaç maç fut online season oynadım hiç arap gelmedi hep avrupalılar ile oynadım

• Yarbay
    3976 Mesaj
    3 tane caren var dostum.
    2.fifa oynamayi birakicaksin hem ds4 kumandasinin uzun omru icin hem de senin asabiyetinin daha da artmamasi icin.
    3. Nerede arap gorursen ne olursa olsun orayi terk et. Ister puan kaybet yada xp. Farketmez. Yeter ki terket orayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

3 tane caren var dostum.

Hocam bi ayarı falan yok mudur bunun?
    Bir çözümü yok, EA sports'un matchmaking'de uyguladığı bölge ayrımı ve 2 senedir avrupa havuzunda değiliz. Araplarda bu dünyada yaşayan en pis millet. Yıllar boyunca bir sürü arap müşteri ile tanıştım insan değiller, aklına gelip gelmeyecek her türlü pislik bunlarda. Yukarıda ki yorumu da dikkate al, bencede arap olduğuna dair %1 bile ihtimal varsa kaç ordan.
    9139 Mesaj
    3 4 gün önce benzer bir konuya sanki çözüm için cevap gelmişti ,geriye dönük bir bakın derim.

|
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yarbay
    3976 Mesaj

Benim bildigim yok gercekten. Aklima birsey geliyor ama ne kadar akil kari bilemedim.
    Ya abd kitasina yada Australia new zealand o tarafa bir yere tasinin. Oradan hicbir lanet arap oyuncusu olmaz diye dusunuyorum. Bugun UK de bile arap pakistan dolu. Eu nun bile civisi cikti. Ki oralara gidin demiyorum zaten.

|
    |
    unlike81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Genellikle gece 12'den sonra daha sık geliyor bana da arap rakipler. Benim tek derdim lag durumu. Onda da maça geçmeden önce iptal edip yeni rakip arıyorum . KIsacası tek kıstasım lag olmaması o yüzden aynı milletten rakip arıyorum :)

Bunun dışında, bu tarz bir yaklaşımı hiç sevmem ama bir milleti genelleyerek vay onlar şöyledir böyledir diye ırkçı ifadelere hiç gerek yok. Unutmayalım ki peygamber efendimiz de bir Arap'tı. Daha ılımlı olmakta yarar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 4 Temmuz 2016; 2:34:11 >
    quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

Hocam eskiden ilk 5 dakika çıkınca maç oynanmamış sayılıyordu FIFA'da, hatta ilk 5 dakika gol yiyince hemen kaçardı bazıları. Hala öyle mi?
    |
    |

|
    |

Sadece PS4 de mi var bu server ayrımı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AlfieLowis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Yarbay
    3976 Mesaj

Xbox oynayan arap gormedim. Ama siz daha iyi bilirsiniz

|
    |
    Pinky_Demon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu olay sadece ps4 te var. sırf araplar yüzünden ben ve benim gibi birçok oyuncu ps4 te oynamayı bıraktı. pc de online seasons açıyorum, 1 tane bile arap yok. ağırlıklı olarak türk,alman,italyan ve polonyalılar geliyor. ps4 te online seasons açıyorum 10 maçtan 9 unda arap geliyor. lag+ arapların çirkeflikleri işin içine girince ps4 te oynamak istemiyorum
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    25 Not

Biraz araştırdım Xbox One da böyle bir saçmalık yokmuş PS4 de online oynanmaz bu oyun.

|
    |
    AlfieLowis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bir çözümü yok, EA sports'un matchmaking'de uyguladığı bölge ayrımı ve 2 senedir avrupa havuzunda değiliz. Araplarda bu dünyada yaşayan en pis millet. Yıllar boyunca bir sürü arap müşteri ile tanıştım insan değiller, aklına gelip gelmeyecek her türlü pislik bunlarda. Yukarıda ki yorumu da dikkate al, bencede arap olduğuna dair %1 bile ihtimal varsa kaç ordan.

Hocam bazı Arap lar yoldan çıkmış, 3-4 kadını vs. var.Ama hepsi de öyle değil çok namuslu edepli olan Araplar da var öyle konuşmamak lazım

|
    |
    Ya tamam, araların da iyi oynayanları eli yatkınları da var ama %95 i çirkef ve ahlaksız! Beni ut de yendiği maçta bile mik açıp helele hulele hebelube bişeyler söyleyip çığlık atıyorlar. Aga genelleme yapmıyorum ama bir türlü sevemiyorum şu arapları çok tuhaf bi millet!

|
    |

>CoNTiNuE<
    PS3-PS4 Online Oyun Klubü
    PSN: xaviesta8734
  • Yarbay
    5726 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: unlike81

Bir de optionstan yakın rakip bul dicem bakalım öyle yapanlar nispeten azaldı demiş.Ben de bu şans varken istanbuldan suriyeli gelir mk.

Ahahaha bu yorum efsane dostum:)

|
    |

>CoNTiNuE<
    PS3-PS4 Online Oyun Klubü
    PSN: xaviesta8734
  • Yarbay
    8464 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sic Parvis Magna

Bu arapların ülkesi bombalanıyor yerle bir oluyor bunlar hala oyun mu oynuyor?

AMD Ryzen 5 1600 | Gigabyte B450M S2H | Asus RX570 ROG Strix OC | Corsair Vengeance Lpx (8x2) 16GB | Samsung 1TB 860 Evo | CORSAİR Carbide SPEC-DELTA RGB VS550+80 |

Sony 55XF9005 55" | PS4 PRO | SteelSeries Arctis 3 | Asus VP228HE 21.5" | SteelSeries Rival 110 | Logitech G213
  • Binbaşı
    1264 Mesaj
    Arap milleti adama oyun bıraktırır. Ben böyle çirkef, pislik bir topluluk görmedim. Sadece oyun değil araplar 2. 3. sınıf insanlar topluluğudur. Yapacak birşey yok. Cidden ben de bezdim. Hepsi birbirinin aynısı adeta. saçma sapan kullanıcı isimleri, çileden çıkaran oynayış stilleri vs. her arap oyuncu geldiğinde o lanet lag takılmalar oluyor. Bunları hiç sevmezdim, bu oyunla birlikte nefret ettim resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.