Şimdi Ara

Arap rakiplerden bıktımm! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok güzel güllük gülistanlık yaşıyorum sen yaşamıyorsan sen bırakmalısın dostum. Nasılda asgari ücretle çalıştığın belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Çok güzel güllük gülistanlık yaşıyorum sen yaşamıyorsan sen bırakmalısın dostum. Nasılda asgari ücretle çalıştığın belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guru_Meditation -- 5 Ağustos 2016; 6:32:57 >
  • Baya kisi sikayetci bundan yav bende yurt disindayim mesala arada turk rakip geliyor ama almanya fransa da yasayan turkler bi kere turkiyede yasayan gelmedi season oynuyorum bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihancetintr

Söylediklerimden zerre kadar şey anladığını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 5 Ağustos 2016; 6:42:33 >
  • EA ile temasa geçmek lazım yoksa bu böyle devam edecek ,kesinlikle arablar ile bu oyun oynanmıyor bir gol atıyor kendi sahasında top çevirmeye başlıyor garip garip hareketler yapıyorlar.Fifa 17'yi kesinlikle ilk olarak PC'ye alacam pc'de hileciler olabilir fakat sadece bir iki maçdan çıkarlar onlarda da sana mağlubiyet yazmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun34_4 -- 10 Ağustos 2016; 23:09:14 >
  • merak etmeyin avrupalılarda türkler giriyor diye önlem alıyorlardır. siz arap lardan kaçın avrupa sizden kaçsın. amerika lılarda avrupalılardan kaçsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksu01

merak etmeyin avrupalılarda türkler giriyor diye önlem alıyorlardır. siz arap lardan kaçın avrupa sizden kaçsın. amerika lılarda avrupalılardan kaçsın.

oyunda avrupalılara zararımız ne bizim ?
  • artık oyunlarda türk,rus,arap görmekten bıktım. bide son zamanlarda polonyalılar dikkatimi çekti onların kafada rus gibi.
  • bu c.tesi xbox aldım sırf araplardan kurtulmak için. ilk maç hediye verilen draft hakkı ile maça girdim.. daha ilk maçta arap geldi neyse iyice moralim bozuldu, acaba burada da mı araplar sürekli gelecek diye düşündüm. sonra birkaç maç fut online season oynadım hiç arap gelmedi hep avrupalılar ile oynadım
  • Oynamayı öğrenin oynamayı bilmiyorsunuz araplara laf söylüyorsunuz

• arapların ülkesi bombalanıyor hala oyun mu oynuyorlar demiş bir de kahkaha atmış ..

buraa o kadar üzücü yorum var ki !!

ırkçılık kokan konunun kapatılmasını yönetimden istiyorum.

başka ülkede bir forum konusunda "türklerden bıktım" diye bir başlık bizi rencide etmez miydi?

azcık da olsa akıl, vicdan ve ahlaka davet ediyorum bu tür yorumları yapanları ..
  • Galiba Arap genclerinin cogu sonyci. Kanada da yasiyorum, pek te online oynamam fifayi. 5 mac yaptiysam 2 si arapti. Microsofta karsi alerjileri var galiba :)

• Urthas kullanıcısına yanıt
    Xbox amerikan şirketi,araplarda amerika şeytandır diyor.Sonuç bu.
  • ayarlarda yakından rakip bulmayı açınca hep Avrupalı rakipler gelmeye başladı rus alman hollandalı ve bizim Türkler tabi ,demek ki araplar bu yakından rakip bul seçeneği kapatmışlar ki devamlı olarak bizde bu seçeneği kapatınca onlar rakip olarak çıkıyor.
  • Polonyalılar ve Ruslar'ın da bu konuda sabıkası kabarık. Ama genel olarak milletten ziyade yaş da önemli. Finlandiya, İsveç'ten giren 15 yaşında bir ergen de akşamınızın içine edebiliyor gayet.
  • Brezilya ,rus , arap bunlardan kacin

• quote:

Orijinalden alıntı: unlike81

Ya arkadaş bu ultimate teamde her rakip arap olur mu delircem.Yok al hilal yok al ittihad falan yok mu bunun bir ayarı avrupadan hiç mi adam gelmez?Adamların internetleri sorunlu kendileri de sorunlu.Gollerin tekrarlarını izlemek özel zevk heriflerde delirttiler.

Empati yap ! Belki oda türklerden bıkmıştır, Olamaz mı?
  • bende bu sebepten xboxa geçtim yalnız controller da ds4 e göre daha ergonomik oynarken daha rahat oynuyorum.

arap konusunda formalardan takım isimlerinden birde dikkat edin kullanıcı isimleri

ab0o0o0o0o0o0

mahoooooood vb. isimler oluyor

• zencilerde fena ya :) fransadan cok zenci cikiyor. fransiz takimi acayip isimler komomo, eitta gibi sacma sapan isimler var. adama 2-3 gol atiyorum sonra basliyor aptal aptal kaymaya. pes in de bugu var kart vermiyor ... hele bir macta messi ve parloloyu sakatladi adam. kirmizi gormedi ! ne kufur ettim pese ...

zenci, arap bunlar sakat. ingilizler iyi ya :) birde orta avrupalilar. gecenlerde bir hirvatla mac yaptim. 4-5 attim. adama biraz zayifsin surekli x kare basmayi birak dedim. yazdigi `seni yenmem olanaksiz iyi oyuncusun tebrikler` mesaji gondermisti.

boyle adamlar can ciger ya :)

ne varsa su afrika ve ortadogu coplugunden cikiyort.

biride peygamber soyu demis, lakin oncesinde irkcilik yapmayin demis :))) he anam he ... kavmi necip diyelim araplara. lakin Turkum diyince irkcilik yapiyor kafir oluyoruz. ama araplara kutsal irk demek sorun degil :))) israil ogullari 2 bu araplar. bizim dinciler de tapiyor araplara.

http://www.sheknows.com/baby-names/name/najib

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinobilly -- 14 Eylül 2016; 9:34:48 >

• Ne kadar hile hurda çirkeflik varsa bu araplarda ya.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.