Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aranızda DENİZLİ'de oturan var mı ? Orası hakkında bilgi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
47
Cevap
1
Favori
3.229
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Aranızda DENİZLİ'de oturan var mı ? Orası hakkında bilgi lazım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4393 Mesaj
    İğrenç anadolu şehri gelmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dethagorf -- 30 Temmuz 2019; 9:23:50 >
    |
    |
    Ev alayım bana kira ver ama 10 sene bana kiracı kalman şartıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Emple

O evler şuan 1500 tlden aşağı değil. 5 senede her sene min %10 zam koysan yine 1500 çıkmıyor,nasıl geldi acaba o fiyatlara.

Alıntıları Göster
    Vay be 5 sene olmuş üniversiteyi bitirdik mezun olduk ama ev sahibi ile aramı iyi tutup fiyatı 750 de sabitlemiştim.

Üniversiteye başlayacak arkadaşlar bursa caddesinde ki apartlara bakabilir her şey elinizin altında ve çok canlı bir yer gecenin köründe keman, klarnet sesleri eksik olmazdı :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Teras avm civari, camlik tarafi

Buralar guzel

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Adliye'nin oralardan parkın yanında, önü açık, uygun bir daire kiraladık. Devlet hastanesine de yakın. Tam istediğimiz gibi oldu.

Orijinalden alıntı: Emple

O evler şuan 1500 tlden aşağı değil. 5 senede her sene min %10 zam koysan yine 1500 çıkmıyor,nasıl geldi acaba o fiyatlara.

Alıntıları Göster
    %10 değil, %20 koydular işte. Halen daha öyle. Enflasyon %20 ya. E memur alıyor %6 zam, o ne olacak.
    |
    |
    ucuz yazları baya sıcak kışları soğuk ama çok da soğuk değil. yılda yağarsa 1 2 kere kar yağar. sosyal aktivite pek yok kafe vs standart. restoranlar baya iyi kokoreç döner vs çeşitli yerlerde bol bol var. insanı standart yurdum insanı.

yeni ev bakıyorsan pek paran yoksa en ideal yer eski bağbaşı tarafları olabilir. yeni yerleşim alanı ise adalet ve çevresi
    |
    |

Soft Rock ve Classic Rock Hayranları
  • Yarbay
    10820 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ismailarilik

Teşekkürler. Adliye'nin oralardan parkın yanında, önü açık, uygun bir daire kiraladık. Devlet hastanesine de yakın. Tam istediğimiz gibi oldu.

Alıntıları Göster
    Guzel yer. Caddelerde genis orada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Vay be 5 sene olmuş üniversiteyi bitirdik mezun olduk ama ev sahibi ile aramı iyi tutup fiyatı 750 de sabitlemiştim.

Üniversiteye başlayacak arkadaşlar bursa caddesinde ki apartlara bakabilir her şey elinizin altında ve çok canlı bir yer gecenin köründe keman, klarnet sesleri eksik olmazdı :)))

Alıntıları Göster
    Bursa caddesinde en eski 2+1 evler 900'den başlıyorHastanenin aşağısı Asmalıevler biraz daha ucuz ama dediğin gibi Bursa Caddesinin yerini tutmuyor.Ev alacaksan Migros'un oralardan alacaksın.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,269
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.