Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
193
Favori
159.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 2 Kasım 2016; 13:47:56 >
  • 1 ay sonra süperonline 50mbit 25gb akk li (+3mpbs kota aşımı sonrası) internet sözleşmem (39.90 tl) bitiyor.

Öneriniz var mıdır ?
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın, aşağıda 7'den 7'ye yazmışsınız doğrumudur. 7'den 7'ye sabah akşam 7 oluyor, o saatler arasında sıkıntı yok fakat akşam sabah 7 arası hız 3 Mb'e düşüyor. 7/24 olursa hattınızın desteklediği maksimum hız AKN'siz 160.TL. tablet ile birlikte.
  • ney69 kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkür ederim,sıkıntı olursa 7/24 geçerim diye düşünüyorum,biraz kullanayım bakalım akşamları hız gündüz gibi değil 3 bilgisayar 4 tablet 5 cep devamlı kullanımda ekstra gelen misafirlerle bakalım durum ne gösterecek.

Resim tablet üzerinden yaptığım test sonucu.

⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

• Artık D-Smart net'i bırakmak farz oldu, her sene zam yapıyorlar.

Aralık sonu 11 senelik üyeliğimi sonlandıracağım.
  • Selamlar bu Fly Fiber ile KentNet kullanan var mı acaba? Kotasız fiyatları çok uygun geldi ama haklarında hiç bir şey duymadım. Bilgisi olan var mı konu hakkında? Birde sanırım vdsl 2 destekleyen her ilde varlar galiba? Fiber'i şart koşmuyorlar gibi?
  • Şu an superonline fiber kullanıyorum. gece akn saymayan bi' paket + telefon + tv toplam 90 lira veriyorum. sözleşme bi aya bitecek. ancak ben de 3 ay sonra taşınmış olacağım. bu süreç içerisinde taahhüt falan veremem tahmin edebileceğiniz gibi. vodafone Fiber/Fiber Hız veya ADSL verelebiliyor diyor max. 73.
    Şimdi konuyu inceledim biraz. Net Galaksi nin standart 4 paketi işimi görür gibi. 4mbit falan neyse bi kaç ay kullanacağım zaten.

Merak ettiğim bu arkadaşlara bugün başvursam ne kadar sürede kullanmaya başlayabilirim? Harbiden taahüt, gizli saklı ücretler yok mu?
    Onu alma bunu al diyebileceğiniz bir paket/servis var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khiron -- 3 Kasım 2016; 11:29:21 >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Kent net Telekom fiber kutusu olan yerlere hizmet vermiyormuş. Daha doğrusu sanırım hizmet versidikleri 5 10 Site var ankara icerisinde. Ben bağlıca için başvurdum hizmet veremiyoruz dediler. 120 daire var burada dedim, broşür bıraksak Site yönetimi izin almada yardımcı olurmusunuz dedi olurum dedim. Ne gelen ne arayan ne soran oldu.arz talrbe göre hizmet sağlıyorlar tahminim. Göknet bağlatmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    İşyeri süperonline herhalde. 0 ms başka türlü olamaz. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

Kent net Telekom fiber kutusu olan yerlere hizmet vermiyormuş. Daha doğrusu sanırım hizmet versidikleri 5 10 Site var ankara icerisinde. Ben bağlıca için başvurdum hizmet veremiyoruz dediler. 120 daire var burada dedim, broşür bıraksak Site yönetimi izin almada yardımcı olurmusunuz dedi olurum dedim. Ne gelen ne arayan ne soran oldu.arz talrbe göre hizmet sağlıyorlar tahminim. Göknet bağlatmayı düşünüyorum.

Bende pek bir bilgi bulamadım bahsettiğim firmalar ile ilgili internette. Önüne gelene firma açma yetkisi mi vermişler bilmiyorum ama görünürde bir sürü firma var ama ölü gibi çoğu.
    Hocam firmada sıkıntı bence yok, biraz ilgisizler. Telefondan arayıp bilgi alın tahhüt yok. Hizmet verselerdi benim oturduğum yere hemen abone olurdum.

• teote kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Üniversite sınavına hazırlanıyor hergün video falan izliyor. İnternetin hemen bağlanması, sorunsuz olması gerekiyor. Turknet'e geçecektim normalde, fakat konusunda 20-30 gün beklemeye rağmen interneti bağlanmayan üyelerle dolu. Turknet böyle yapabiliyorsa bunlara karşı da ister istemez bir önyargım oluyor. Riske atamam o yüzden.
    Binasda ttnet fiber kutusu var
    Sa turknet hizmet vermiyor. Işin garanti olsun istersen. Ttnetten al hizmeti.2.sırada vodafone derim.

Hemen bağlanma garantisi var mı? Tabiki yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 3 Kasım 2016; 12:12:38 >
  • teote kullanıcısına yanıt
    Şuan ttnet sözleşmem bitti fakat adam akıllı bir paket olmadığı için hala internet arıyorum işte. Superonline veya Vodafone düşünüyorum ama düşünüyorum işte çünkü akksiz paketleri yok. En azından fibersiz yerlere.
    100 150 akk kardeşiniz ihtiyaçları için yeterlidir diye düşünüyorum.

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    7/24 paketini kullanıyorum 3 4 gündür. Aklıniza takılan bi soru varsa cevaplayabilirim

• Dr. JhonSmith kullanıcısına yanıt
    Sözleşme hızı kaça kadar
    Modeme verilen kaç
    LAN Hız testi sonucu KAÇ
    WİFİ hız testi sonucu kaç

SORGULAMA yı hiztesti.ttnet.com.tr den yapar mısınız

• Hizmet verenlerın %80'nini tanımıyorum

Kim la bunlar :) gerçekten bunlardan hizmet alıp memnun olan var mı?
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Gün içinde cevaplanacağım ise gidiyorum 👍

• Kentnet istanbulda hizmet vermiyormus paketleri inanilmaz ucuz

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.