Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
193
Favori
159.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şu Kentnet İstanbul'da yok sanırım? Varsa ve kullanan varsa yorum yazabilir mi?

Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline kampanyası bugün sonra eriyor. 1 kasım son diyor. Sizce daha iyi bir kampanya gelebilir mi?

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Kampanyası neydi hocsm?

• İşyeri hattı / Ankara / Konya hattı üzerinde.

⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 31 Ekim 2016; 15:33:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

Kampanyası neydi hocsm?

99tl 25mbit akk siz paket.

• arkadaşlar eve internet bağlatıcam 10 gündür araştırıyorum herkes her firmadan şikayetçi tamam şu firmadan alıcam diyorum firma hakkındaki yorumlara bakıyorum hep olumsuz.olumlu görüş belirtilen bir firma daha görmedim :D türk net 150 gb akk li bağlatayım diyorum taahhüt yok en azından digitürkten alacaktım aslında ama hem süper online hem digitürk için ayrı ayrı tahhüt istiyor vazgeçtim.birde şu var babama akıllı telefon aldım adam periscope manyağı oldu çıktı ben dizi film izlerim ama babam dükkanda 3 4 saat günde periscope'a giriyor dükkandaki internet sınırsız olduğu için sorun olmuyor ama evde de böyle periscope'a girerse 150 gb bize yeter mi bunu merak ediyorum.süperonline 2 yıl taahhütlü 99 liraymış ama bugün bitiyor o yüzden o fırsatta kaçtı.şimdi net sorum şu 150 gb akk bize yeter mi kotalı net hiç kullanmadım daha önce o yüzden sormak zorundayım babam 3 4 saat periscope'a giriyor annemin elinden de telefon düşmüyor bende film dizi izlerim kaç gün gider bize bu 150 gb ve türknet iyi midir?

Apple tv olan kampanya daha iyi değil mi ? Ama 36 ay

• Arkadaşlar AKK'lı yani hız kotalı paketleri lütfen burada değil aşağıdaki bölümde tartışalım

https://forum.donanimhaber.com/forumid_242/tt.htm

Bu konu yalnızca AKK'sız hız kotasız tarifeler için ana başlıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 1 Kasım 2016; 1:44:37 >
  • FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    0 ms nasil olabiliyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Apple tv olan kampanya daha iyi değil mi ? Ama 36 ay

Link var mı?

• AKK'SIZ PAKETLERDEN UPLOAD HIZI DA YÜKSEK BİR PAKET VAR MI?

YA DA ŞÖYLE SORAYIM AKK'SIZ PAKETLERDE UPLOAD HIZI EN YÜKSEK PAKETLER HANGİLERİ?
  • Su akksiz olupta fiber olmayanlar icin ayri sayfa mi acilmali, malum cogu kisinin fiber interneti yok hatta nadiren var.

• StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    Hocam yakın zamanda, ile özel olan, adsl-fiber, upload hızı yüksek özelliklerine göre en düşük fiyattan en yüksek fiyata göre sıralayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Superonline kampanyası bugün sonra eriyor. 1 kasım son diyor. Sizce daha iyi bir kampanya gelebilir mi?

25 Mbps Limitsiz AKK'sız Fiber İnternet Ayda 99 TL

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir

Kampanya devam ediyor

https://m.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ney69 kullanıcısına yanıt
    Biraz geç olsada bilgi için Teşekkür ediyorum,burayı okur okumaz vodafon bayisine gidip konuştum,31.ekim günü ttneti gidip kapattım,bunların sağı solu belli olmaz Şuan vodafondayım bugün gündüz test yaptığımda 45,35 Mbps gördüm korkudan indiremediğim oyun ve güncellemeleri yaklaşık 1 saat içinde tamamladım bu arada upload 3 mbps civarı yükselip düşebiliyor 2,5 ve 3,5 mbps arasında biraz kullannıp gelişmeleri yazarım,bilgi almak isteyen sorabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Biraz geç olsada bilgi için Teşekkür ediyorum,burayı okur okumaz vodafon bayisine gidip konuştum,31.ekim günü ttneti gidip kapattım,bunların sağı solu belli olmaz Şuan vodafondayım bugün gündüz test yaptığımda 45,35 Mbps gördüm korkudan indiremediğim oyun ve güncellemeleri yaklaşık 1 saat içinde tamamladım bu arada upload 3 mbps civarı yükselip düşebiliyor 2,5 ve 3,5 mbps arasında biraz kullannıp gelişmeleri yazarım,bilgi almak isteyen sorabilir.

Hangi tarife bu hocam?

• arkadaşlar

TTNet de ADSL üzerinden yada ultra net (hiper -fiber yok bölgede) AKK siz ne internet var. Şirket için gerekiyor şuan 8Mbit alıyoruz çok çok çok yetersiz. İstanbul
    Tarife Dijital Dükkan 7’den 7’ye olması gerekiyor.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler hocam ben en son gorustugumde bayiden ozel teklif almaniz gerekir gibi birseyler soylendide onu bile yapsak kardir yani.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.