Şimdi Ara

araftayım !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar iki güc kaynağın arasında kaldım acaba hangisini alayım aralarinda 80 tl var ama öbürude mutlu ederse bosuna fazla para vermiyim. özellikle kullanan yada kullanmıs varsa yardım bekliyorum. seasonic m12 || 750 watt , seasonic x-750watt gold. saygılar hayırlı kandiller herkeze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le mans 24 -- 5 Haziran 2013; 10:46:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: le mans 24

selam arkadaslar iki güc kaynağın arasında kaldım acaba hangisini alayım aralarinda 80 tl var ama öbürude mutlu ederse bosuna fazla para vermiyim. özellikle kullanan yada kullanmıs varsa yardım bekliyorum. seasonic m12 || 750 watt , seasonic x-750watt gold. saygılar hayırlı kandiller herkeze

Diğeri ne model. Yani 80+ ??? hangisi veya değilmi.

Birde ortalama sistem güç tüketimi ve günlük kullanım süresi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melikulupinar

quote:

selam arkadaslar iki güc kaynağın arasında kaldım acaba hangisini alayım aralarinda 80 tl var ama öbürude mutlu ederse bosuna fazla para vermiyim. özellikle kullanan yada kullanmıs varsa yardım bekliyorum. seasonic m12 || 750 watt , seasonic x-750watt gold. saygılar hayırlı kandiller herkeze

gene 8 saat kullanırım. diğeri bronze
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melikulupinar

quote:

gene 8 saat kullanırım. diğeri bronze

O zaman Bronze alın fazlasıyla yeter.

80+ olmasaydı yani &60-65 verimli bir şey olsaydı Gold olan derdim.
    Aradaki fark da elektirikten 1,5-2 yılda çıkardı fazlasıyla. Hatta güçlü sistemlerde daha da az zamanda.

• tesekkurler fikriniz icin gene baska dusuncesi fikri olan varsa yazin arkadaslar haftaya bugunlerde almis olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.