Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil
5 sn
43.929
Cevap
345
Favori
2.949.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm milett ben bi şarkı arıyorum uzun zamandan beri ama bulamıyomm. yabancı bi parça adam şarkı başlarında kapıya vuruyo zozo diye bağrıyo. adını bilen farmıı??
  • mrb...pepsinin son reklamındakı sarkıyı arıyorum ben

kac yıl gectı aradan yar ayrı ayrı nıtsın artık bu cıke bulusalım gayrı gıbı bşilerdi sozlerı nberden bulcam adı ney hıc bşi bılmıorum lutfen yardım edın......
  • quote:

Orjinalden alıntı: poison__54

slm milett ben bi şarkı arıyorum uzun zamandan beri ama bulamıyomm. yabancı bi parça adam şarkı başlarında kapıya vuruyo zozo diye bağrıyo. adını bilen farmıı??

Zaza - Ziq Ziq

bu olabilir mi?
  • slm arkadaşlar.. Beyaz show'da bi grafik dans ederken bi müsik çalıyodu onu bileniniz var mı???
    hatta na na na oooooooo diye bi şarkıydı LÜTFEN YARDIM
  • arkadaşlar yokmu elinde olupda upload edebilecek biri..??

RAZİEL - MAİSİYAH
  • Komiser Şekspir'in sonunda çalan müziği bulabilirmisiniz?
  • slm biraz anlatmaya çalışıcam da bi şarkı var mydonose da çok çalıyo sesi ince böle mario ya benziyo usher ın yeah şarkısındaki gibi bi ses var şarkıda duygusal bi şarkı bilen yazabilirmi acaba
  • arkadaşlar komser şekspir : nil karaibrahimgil -masal
    bide baby baby olanda modjo-lady
  • arkadaslar bı sarkı dınledım sarkıdan anladıım bu: akiaki getto enami getto haziinmi getto inaki getto
    muhtemelen yanlıs anlamısımdr ama tanıdık falan gelr belkı blıosunuzdr sarkıyı.bde google da aradm bu sıteye yazılms bı msj cıktı aynı sarkıyla ılgılı ama burda bulamadm.asırı da kafama takıldı sarkı bılen cıkarsa cok sevıncm
  • Berlin - Take My Breath away ..... şarkısı nın mp3 halinin adresini bilen varsa veya sahip olup paylaşılırsa cok mutlu olacağım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: brvk3

slm biraz anlatmaya çalışıcam da bi şarkı var mydonose da çok çalıyo sesi ince böle mario ya benziyo usher ın yeah şarkısındaki gibi bi ses var şarkıda duygusal bi şarkı bilen yazabilirmi acaba

Ne-Yo - So Sick olabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HüMaA_

arkadaslar bı sarkı dınledım sarkıdan anladıım bu: akiaki getto enami getto haziinmi getto inaki getto
    muhtemelen yanlıs anlamısımdr ama tanıdık falan gelr belkı blıosunuzdr sarkıyı.bde google da aradm bu sıteye yazılms bı msj cıktı aynı sarkıyla ılgılı ama burda bulamadm.asırı da kafama takıldı sarkı bılen cıkarsa cok sevıncm

David Morales - Party In The Ghetto
  • Hümaa sana teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Bunu da bilmiyodum ama benim asıl öğrenmek istediğim şarkı mfö yada mazhar alanson tek söylüyodu.Zahmete sokmak istemem sizi ama şimdiden teşşk.
  • yaaa arkadaslar bi tane techno sarki war i know what you need.... falan die girio nakarata sonunuda still where was you die bitirio bu sarkiyi bulamiom delircem ismi nedir acaba yardımcı olana simdiden tesekkurler...lutfen yardım edin..
  • quote:

slm biraz anlatmaya çalışıcam da bi şarkı var mydonose da çok çalıyo sesi ince böle mario ya benziyo usher ın yeah şarkısındaki gibi bi ses var şarkıda duygusal bi şarkı bilen yazabilirmi acaba

James blunt-no bravery olabilirmi acaaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grejuva_tr

yaaa arkadaslar bi tane techno sarki war i know what you need.... falan die girio nakarata sonunuda still where was you die bitirio bu sarkiyi bulamiom delircem ismi nedir acaba yardımcı olana simdiden tesekkurler...lutfen yardım edin..

I Know What You Need şarkının adıysa sadece bir tane buldum.Onu da R. Kelly&Public Announcement söylüyormuş.
  • ya arkadaşlar ben bi şarkı sorcam böle bi ispanyol kadın sölüyo kipongero kipongero diye...fb tv de gördük 4 ay oluyo bulamadım.....hafif rap te var içinde....bu şarkıyla golleri veriyolardı...bulamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagrieal

slm arkadaşlar.. Beyaz show'da bi grafik dans ederken bi müsik çalıyodu onu bileniniz var mı???
    hatta na na na oooooooo diye bi şarkıydı LÜTFEN YARDIM

Yok mu arkadaşlar hiç bilen?????
  • pckopatjam , Grejuve_tr ilgilendiğiniz için saalun da o şarkılar diil blero nun tarzında bi şarkıydı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrecangir

arkadaşlar naani naani naani nani bilmemne della musika diye bi şarkı, ismini sölerseniz sevinirim... http://rapid.share.de/files/26612332/nana.wav.html
    upload da ettm 200kb lık bi bölümünü, şarkıyı sapphire de verilen cd den aldım ancak kalitesi çok kötü o nedenle ismini istiyorum teşekkürler şmdiden..

Carolina Marquez - Discomani
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.