Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.950.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benimde bi isteim var bulamıyorum kaç aydır yardım edin şarkıda söz yok ispanyol ritmi var dıdıdıdıdı die gidio sora arada silah sesi gibi bi ses gelio saksafon çalınıo ? LÜTFEN YARDIM!!!
  • arkadaşlar kimsede olmazmı ya şu şarkı???

RAZİEL - MAİSİYAH

elinde olan varsa lütfen bana ulaşsın pm den falan ,,,,,
  • akmina doğal maden suyu reklamında adam microfonu karnına tuttugunda calan sarkının adını söyleyen olursa berhudar olacagım!!! lütfen!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***T-MAC***

ya arkadaslar beyler bayanlar
    benimde bi isteim var bulamıyorum kaç aydır yardım edin şarkıda söz yok ispanyol ritmi var dıdıdıdıdı die gidio sora arada silah sesi gibi bi ses gelio saksafon çalınıo ? LÜTFEN YARDIM!!!

Enur - Calabria olabilir
  • ya arkadaslar 1 aydır arıyorum kanal 7 de sabah haberlerinde günün özetleri cıkarken hareketli bi müzik var onu bulabilir misiniz cok önemli lütfen ya!!!???

SİNAN ÇETİNİN SUNDUGU SÜRPRİZ TEKLİF VE SHOW DA ESKİDEN FİLM GİBİ DE ÇALAN ROMANTİK FRANSIZ SARKISINI BİLENİNİZ VAR MI????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giver17 -- 31 Temmuz 2006; 18:39:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

quote:

Enur - Calabria olabilir

o değil malesef
    lütfen YARDIM arkadaşlar böle şarkı tam bitecekmiş gibi oluo sora bi silah sesi gibi bişe tekrardan müzik girio söz yok ispanyol ritmi saksafon var aradan dıdıdıdııddıdıdı die gidio ritmi
  • yardım eden yoq mu
  • evanescence nin my immortal parçasını arıyorum.........
  • yardımcı olabilirim arkadaşım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: giver17

ya arkadaslar 1 aydır arıyorum kanal 7 de sabah haberlerinde günün özetleri cıkarken hareketli bi müzik var onu bulabilir misiniz cok önemli lütfen ya!!!???

SİNAN ÇETİNİN SUNDUGU SÜRPRİZ TEKLİF VE SHOW DA ESKİDEN FİLM GİBİ DE ÇALAN ROMANTİK FRANSIZ SARKISINI BİLENİNİZ VAR MI????

Sinan Çetin;

Luc Plamondon & Richard Coccia - Tu vas me detruire
  • sesimi duyan yokmu bu şarkı baba çok lazım
  • "Braun cruzer 3"
     Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin.

reklamının fon müziğini bilen varmı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih86

"Braun cruzer 3"
     Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin.

reklamının fon müziğini bilen varmı.

reklam için yapılmış bi şarkı o
  • quote:

Orjinalden alıntı: oneonone

8 mile filmindeki arkada çalan bi şarkı var onu bilen varmı die bi sorim dedim ben bulamamıştım :( varmı bilen 200kb sadece bi bakıverin lütfenhttp://****.de/files/26660581/8_mile_da_arkada__alan_muezik_ne.rar.html

1. Lose Yourself - Eminem
    2. Love Me - Obie Trice, Eminem & 50 Cent
    3. 8 Mile - Eminem
    4. Adrenaline Rush - Obie Trice
    5. Places to Go - 50 Cent
    6. Rap Game - D-12
    7. 8 Miles and Running - Jay-Z
    8. Spitshine - Xzibit
    9. Time of My Life - Macy Gray
    10. U Wanna Be Me - Nas
    11. Wanksta - 50 Cent
    12. Wasting My Time - Boomkat
    13. R.A.K.I.M. - Rakim
    14. That's My Ni**a Fo Real - Young Zee
    15. Battle - Gang Starr
    16. Rabbit Run - Eminem

Ahanda 8 Mile soundtrack

senin aradığının eminem olması muhtemel ama sen yinede hepsini dinle
  • HAdi braun Cruzer 3 öyle. Kotex i bilen varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih86

HAdi braun Cruzer 3 öyle. Kotex i bilen varmı

seni üzmek istemem ama kotexinde öyle
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

quote:

Enur - Calabria olabilir

o değil malesef
    lütfen YARDIM arkadaşlar böle şarkı tam bitecekmiş gibi oluo sora bi silah sesi gibi bişe tekrardan müzik girio söz yok ispanyol ritmi saksafon var aradan dıdıdıdııddıdıdı die gidio ritmi

yaw YARDIM EDİN LÜTFENNN! aramaktan bu şarkıyı bıktım yaws
  • Ya mutlaka bilirsiniz,Aile Şerefi diye bir Türk filmi vardı,aile filmlerinden.Orda hani Oktay havuza atlayıp "Baba al o kızı bana" falan diyordu.Ordaki şarkı vardı ya hani çok hızlı giden bir şarkı.Heyyyyy She's....diye başlıyordu.Bayağı da eski bir şarkıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxette -- 1 Ağustos 2006; 10:08:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

arkadaslar bu son zamanlarda cok calan bir sarkı var sözsüz yaa disco clup tarzıı siren sesli bölee ama cok güzel bir yeni acılan yerlerde xalıyo discolardada calıyoo özellikle temmuz ayı boyunca cok calınıyoo arkadaslar size zahmet bir yardımcı olun cok arıyorum bu müziği ismini verseniz yeterli şimdiden saolun herkeze kolay gelsin.........

BEYLER BİZİM SARKI YALAN OLDU GALİBAA
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.