Şimdi Ara

Aracınızın ekranında bolca çizikler varsa buyrun :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
25
Cevap
5
Favori
5.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 gün 10 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mor yakut (4 mesaj) ozgutozkan (4 mesaj) humerus06 (2 mesaj) AcayipKuark (2 mesaj) goodorevil (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Aracınızın ekranında bolca çizikler varsa buyrun :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1264 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bugün beklediğim bir kargonun elime ulaşması ile bugünün de boş olmasını ve oruçluyken zaman geçmemesini fırsat bilerek gelen ürünü uygulayayım dedim. Çok can sıkıcı çizikler vardı orta ekranda hele de benim gibi takıntılı biriyseniz sürekli gözünüz takılıp kalıyor oraya. Neyse aldığım ürünün işe yaraması umudu ile giriştim. Ve sonuç gerçekten benim açımdan çok tatmin edici oldu ki koyacağım fotolarda göreceksiniz.
    Önceki hallerini bi koyalım şöyle:

Ürünü uygularken sağda solda plastik kısımları maskeleme bandı ile korumanızı öneririm böyle ürünler plastiği beyazlatabiliyor ben hiç değdirmeden yaptım plastiğe nasıl bi sonuç olur bilmiyorum en iyisi maskeleyin.
    Ürünü pamukla ovalayarak dairesel şekilde uyguladım sonra temiz bi gözlük beziyle sildim bu işlemi bayağı çizik olduğundan mütevellit 5-6 kere tekrarladım en sonunda nemli bezle sildim. Başka hiçbir kimyasal kullanmadım tepkimeye girme olasılığına karşın.
    Sonuçlar ise şöyle:

Bu işlemleri yaptıktan sonra bi teknoloji markete gidip Buff kestirdim uygun ölçülerde onu da ekrana yapıştırdım tekrardan çizilmesin diye. Düzgün ve ölçülü kestirirseniz harika oturuyor kesinlikle belli olmuyor.
    Buff:

Buff yapıştırdıktan sonra:

Bu da çizikleri gideren ürünümüz:

Ürünü google yazıp bulabilirsiniz aldığım siteyi falan atmayayım reklam olmasın zaten bulursunuz kolayca. Araca bazı detay işlemler yaptıkça artık böyle bol bol fotolu yine rahatsız ederim sizleri. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AcayipKuark -- 31 Mayıs 2017; 22:22:18 >

|
    |

• Binbaşı
    1273 Mesaj
    O değil de ekranda o kadar çizik nasıl oldu,biri özellikle çizmiş gibi:)
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    Arabayı çizeni bulupda döversek ne kadar ceza yeriz. Boydan boya çizmişler arabayı. Çocuk falan demiyecem yakalarsam.
  • Binbaşı
    1793 Mesaj

Asıl senin avatarı çizmişler
    Angaralı_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj

Değiştirmeye eriniyorum hocam
    |
    |
    ozgutozkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1420 Mesaj
    Gerçekten çok iyi olmuş hocam benim ekranda henüz çizik yok ama faydalı konu teşekkürler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Uzun süre sonra açılan en iyi konulardan biri teşekkürler . Ayrıca o kestirdiğiniz parçayı her yer kesip veriyormu
    |
    |
  • Yarbay
    2843 Mesaj
    Benim kadranların üzerindeki cam gibi olan malzemede (mika sanırım) çizikler var. Bir ara forumda görmüştüm birisi Honda Civic Type-S aracına uygulayıp güzel sonuç almıştı ama konuyu bulamadım. Sizin kullandığınız ürün bahsettiğim yerlerde işe yarar mı acaba ?
  • Binbaşı
    1300 Mesaj

Aynı soruyu sormaya girdim. Kadranda işe yarıyor mu acaba?
    |
    |
    humerus06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6202 Mesaj
    10 Puan değerinde bir soru sorayım

Telefon ekranında da işe yarar mı? Sonuçta ikisi değil cam
    |
    |
  • Yarbay
    2843 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Duellist

Aynı soruyu sormaya girdim. Kadranda işe yarıyor mu acaba?

http://www.hepsiburada.com/meguiars-plastx-saydam-plastik-yuzey-temizleme-ve-cilasi-8512310-pm-othrzg-12310#reviews

Hocam sanırım bizim işimize yarayacak ürün bu. Az önceki mesajımda Civic Type-S'inde kullanmıştı bir forumdaş demiştim. Çok büyük ihtimalle kullandığı ürün buydu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    Milyonlarca yürek akıllarda tek bir soru; o çizikler nasıl oluştu? Hayır bildiğim kadarıyla ekran dokunmatik de değil...
    |
    |
  • Yarbay
    15014 Mesaj
    Aracımda ekran yok, ekran olmayınca çizik yok, çizik olmayınca da sorun yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj

Kadran camındaki kılcal çiziklerde işe yarar mıdır acaba bu tüp?

@AcayipKuark
    |
    |
    Bahsedilenler: AcayipKuark
  • Binbaşı
    1264 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ürünü ilk olarak telefon ekranında denedim bari dedim ölecekse bu ölsün kolay en azından değişir çıkarız. Telefon ekranında kılcal olan çizikleri baya baya götürdü ama derin çiziklerde maalesef işe yaramıyor.

Kadranlarda da mutlaka işe yarıyordur sonuçta gayet güzel iş çıkardı. Ben radyonun piano black kısmına uyguladım orda da güzel oldu sonuç.

O aldığım buff mediamarktta isterseniz işte arabaya yapcam şu ölçülerde diye gitmeden ölçüyü düzgünce alıp söyleyin keserler zaten makinede mis gibi kesip veriyorlar.

Ayrıca benim ekranın o ön tarafta bi boşluk var gördüğüm kadarıyla bu aracı kullanan herkes oraya gözlüğünü koyuyor alıp koyarken gözlük ve tırnak değmesi çiziyor orayı o üst mat katman da biraz hassasmış heralde soyulmuş bildiğin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AcayipKuark -- 1 Haziran 2017; 3:32:35 >
    |
    |

• Yarbay
    2434 Mesaj
    Aracında ekran yok kafam rahat.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    13740 Mesaj
    Eskiden araçların gösterge camları kılcal çiziklere karşı net olarak daha dayanıklıydı, yeni nesil araçlar malesef bu konuda çok hassaslar, hele ki piano black aksamlar!
    |
    |
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Kadranda lekeler var, işe yarar mı ki?
    |
    |
  • Binbaşı
    1793 Mesaj

Millet ekrandaki kılı almaya çalışıyor günah değil mi millete
    |
    |
    Angaralı_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj

Ne günahı yetim hakkımı yiyoz.
    |
    |
    ozgutozkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.