Şimdi Ara

Aracımın Arka Tamponunda Namus Kalmadı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Senedir Mis Gibi kullandığım aracın arka tamponu 2 haftada resmen tecavüze uğradı. Tatile çıkmıştım 3-4 günlüğüne Gökçeadaya uğradım gökçeadayı bilen bilir, ordaki eski rum köylerinin yolları Memleketin en tehlikeli yollarındandır. Hem çok diktir hem taş yollardır hemde tek araç geçer. Velhasıl bütün köylere çıktım dağ tepe gezdim. Araca bir şey olmadı, aracı gep geniş yola parkettim gökçe ada ilçe merkezinde birisi gelmiş güzelce aracını sürterek aracın boyasını resmen kazımış. Bir sonraki gün Tekirdağa geçtim serviste o kısımları rütuş ettim. Ordan yoluma devam ettim silivri maxinin önüne aracı bıraktım oto parka gittim geldim 45 dakkada baktım bu sefer başkası aracın arka tamponunun başka bir yerine sürtmüş. Hay böyle işin dedim. Bugünse iş yerinde çalışan elemanlardan biri sürttü yine arka tampona. Bizim arabanın arka tamponuna biri birşeyler yapmış heralde. Kesin cenabet oldu. Bukadar hep arka tampona sürtülmez yahu.

• Başlık süper gece gece iyi güldüm
    Şaka bı yana gecmis olsun belliki var bı uğursuzluk sadaka fln verin derim.
  • Ayso duruyor mu hala silivri maxide?
  • Marşa ilk siz mi bastınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak®

Marşa ilk siz mi bastınız ?

Hiç kimse ilk marşa kendisi basmaz, fabrikada bayide basılır birileri tarafından.
  • Geldimi üst üste gelir Benzer durumu ön tamponla beraber yaşadım. Acaip sinir bozucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: çekomastik

Geldimi üst üste gelir Benzer durumu ön tamponla beraber yaşadım. Acaip sinir bozucu

Ön daha sıkıntılı tabiki
  • quote:

Geldimi üst üste gelir Benzer durumu ön tamponla beraber yaşadım. Acaip sinir bozucu

İşin enteresan yanı ben pek araca binerken dikkat etmem, aracın sağına soluna aracın, bir şey olduğunda ya hanım ya çocuklar söylüyor onlar o konuda çok dikkatli olunca bende pek dikkat etmiyorum. Hatta hanım artık söylerken sana birşey söyleyecem ama kesinlikle sinirlenip ağzını bozma diyor ama hamurumuzda var olunca araca sürtüp kaçana saydırmadan edemiyorum.

• Vallahi hocam moralim bozuktu başlığı gördüm 1 dk dır kesintisiz görüyorum Allah iyiliğinizi versin

Bu arada Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

quote:

Ön daha sıkıntılı tabiki

Önün tehlikesi ve sorumluluğu büyük

• Aldığında kurban kestirmişmiydin ?
  • Millet dokundurmaktan ne zevk alır anlamıyorum varsa isteğin direk dal
  • tamponu değiştirmek lazım ,bence taponda bir sorun var
    şaka biyana geçmiş olsun.
  • Yorumlara bak yaa..
    Geçmiş olsun bu arada.
  • Arabayı hamama götürün
  • bence şoför abdest almalı yoksa araçla bir alakası yok
  • Tamponu söküp bir öğle namazında hocaya okuttur istiyorsan
  • bizim arka tampona yuvarlak hatları sebebiyle (megané I - 2003) Konya şehiriçinde 5 defa vurdular 2 kere değişmesi gerekti...

tamponun esas amacı ufak dokunmaları/çarpmaları emmektir, plastik parça sonuçta kafanıza takmayın derim, içindeki darbe emici çubuklar kırılmışsa değişmesi gerekir aklınızda bulunsun

geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.